ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
  1η Αγωνιστική    
Σάββατο 16 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « ΣΑΡΤΗΣ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
5 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ « ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
6 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
  ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ, ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ και ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ.-    
       
Τετάρτη 20 Μαρ. 2019 Ώρα : 17:00
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
       
  2η Αγωνιστική    
Σάββατο 30 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 (13:00) ΓΗΠΕΔΟ : ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ « ΑΦΥΤΟΥ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « ΣΥΚΙΑΣ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. « ΑΡΝΑΙΑΣ
8 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
  ΡΕΠΟ : ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ, Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ και ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ.-    
       
  3η Αγωνιστική    
Σάββατο 6 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « ΚΡΗΝΗΣ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « ΝΙΚΗΤΗΣ
5 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ « ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
6 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
7 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
8 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΣΤΑΝΟΥ
  ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ, ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ και ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ.-    
 
  4η Αγωνιστική    
Σάββατο 13 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΟΛΥΝΘΟΥ
2 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ « ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « ΣΑΡΤΗΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ « ΣΥΚΙΑΣ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ « ΑΡΝΑΙΑΣ
  ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005, ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν ΜΑΡΜΑΡΑ και ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.-    
       
  5η Αγωνιστική    
Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : ΚΡΗΝΗΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ « ΑΦΥΤΟΥ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « ΝΙΚΗΤΗΣ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ « ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
5 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ « ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. « ΣΤΑΝΟΥ
8 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
  ΡΕΠΟ : ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ, ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ και ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ.-  

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10
  1η Αγωνιστική    
Σάββατο 16 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ  Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ( 14:00 ) « ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
       
Σάββατο 16 Μαρ. 2019 Ώρα : 13:00
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
       
Σάββατο 16 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00
4 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ  ΚΑΛΥΒΩΝ
       
Κυριακή 17 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ « ΣΥΚΙΑΣ
7 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
  ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ και ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ.-    
       
  2η Αγωνιστική    
Σάββατο 30 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
       
Κυριακή 31 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ « ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ « ΒΑΡΒΑΡΑΣ
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ « ΑΡΝΑΙΑΣ
  ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ και ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ.-    
       
  3η Αγωνιστική    
Σάββατο 6 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ( 13:00 ) « ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
       
Κυριακή 7 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
6 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « ΣΤΑΝΟΥ
  ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ και ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ.-    
       
  4η Αγωνιστική    
Σάββατο 13 Απρ. 2019 Ώρα : 13:00
1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΚΩΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ « ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
       
Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00
3 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΥΒΩΝ
4 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ « Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΣΥΚΙΑΣ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ και ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ.-    
       
  5η Αγωνιστική    
Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ « ΑΡΝΑΙΑΣ
       
Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
4 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ « Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ « ΣΤΑΝΟΥ
  ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ και ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ.-  

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here