ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
    Σάββατο 16 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00  
1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ  
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.  
       
4 Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΣΙΣΚΟΣ  
6 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
7 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ  
8 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
9 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΝΑΝΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
10 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΣΙΩΝΗ  
       
       
    Κυριακή 17 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00  
11 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
12 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.  
       
    Κυριακή 17 Μαρ. 2019 Ώρα : 14:00  
13 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ  
       
    Κυριακή 17 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00  
14 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ  
15 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ  
16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
17 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
18 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
       
19 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.  
20 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΝΑΝΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
21 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.  
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12 ( ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ )  
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16  
    Σάββατο 16 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ  
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ – ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
       
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12  
    Κυριακή 17 Μαρ. 2019  
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ( 11:00 ) ΣΧΟΙΝΑΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ( 13:00 ) ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.  
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14  
    Σάββατο 16 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00 ( Κ-14 )  
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΙΣΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.  
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΙΚΑΣ  
5 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΝΣ Π.  
6 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ  
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
       
    Τετάρτη 20 Μαρ. 2019 Ώρα : 17:00 ( Κ-14 )  
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here