ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
    Σάββατο 30 Μαρ. 2019 Ώρα : 15:00  
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
     
    Σάββατο 30 Μαρ. 2019 Ώρα : 17:00
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΝΑΝΟΥ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΘΕΟΧΑΡΗ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
     
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ–ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΣΙΩΝΗ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
10 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
11 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
12 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
     
    Κυριακή 31 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00
13 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
14 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
     
    Κυριακή 31 Μαρ. 2019 Ώρα : 14:00
15 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.
     
    Κυριακή 31 Μαρ. 2019 Ώρα : 17:00
16 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΝΑΝΟΥ
17 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
18 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ
19 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
     
20 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΚΩΝ/ΝΟΥ Π.
21 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-14  
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14  
    Σάββατο 30 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ (13:00) ΣΙΣΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.  
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Α Ν Α Β Ο Λ Η  
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.  
8 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΙΚΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
     
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16 ( ΤΕΛΙΚΟΣ )  
Κυριακή 31 Μαρ. 2019 Ώρα : 18:00  
9 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
  2η Αγωνιστική    
Σάββατο 30 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
       
Κυριακή 31 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ « ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ « ΒΑΡΒΑΡΑΣ
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ « ΑΡΝΑΙΑΣ
  ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ και ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ.-  

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here