ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
    Σάββατο 13 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00  
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΝΑΝΟΥ  
3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.  
       
4 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ  
5 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
7 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
8 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
       
    Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00  
9 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
10 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΝΑΝΟΥ – ΣΙΣΚΟΣ – ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
       
    Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 14:00  
11 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΣΧΟΙΝΑΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
       
    Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00  
12 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ  
13 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΝΑΝΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
14 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
15 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.  
16 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
       
17 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ  
18 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
19 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ  
20 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΙΚΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 και Κ-14  
    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14  
    Σάββατο 13 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
2 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ( Πε 18 Απρ. 17:00 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΝΑΒΟΛΗ – ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 24/04/19 ΩΡΑ 17.00) ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΜΕΓΑΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ  
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.  
       
    Κυριακή 14 Απρ. 2019 Ώρα : 15:00  
8 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ  
       
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-12 ( ΤΕΛΙΚΟΣ )  
Σάββατο 13 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00  
9 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΙΚΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here