ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10
  Πέμπτη 2 Μαϊ. 2019, Ώρα 17:00    
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ « ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ -ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « ΝΙΚΗΤΗΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
       
  Σάββατο 4 Μαϊ. 2019, Ώρα 11:00    
6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΑΝΟΥ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ « Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
       
  Κυριακή 5 Μαϊ. 2019, Ώρα 12:00    
9 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΥΒΩΝ
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10
  6η Αγωνιστική    
Σάββατο 11 Μαϊ. 2019 Ώρα : 13:00
1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
       
Κυριακή 12 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
4 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ (Δευτέρα 27 Μαι. 2019 ώρα 17:00) ΑΡΝΑΙΑΣ
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ * ( 3 – 0 α/α )
  ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ και ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ.-    
       
       
  7η Αγωνιστική    
Τετάρτη 15 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00
1 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΥΒΩΝ
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
3 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
  ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ και ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ.-    
       
       
  8η Αγωνιστική    
Σάββατο 18 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
       
Κυριακή 19 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00
2 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΥΒΩΝ
3 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
6 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ * – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ( 0 – 3 α/α )
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ και ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ.-    
       
       
       
  9η Αγωνιστική    
Τετάρτη 22 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00
1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ * ( 3 – 0 α/α )
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
  ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ και ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ.-    
       
       
  10η Αγωνιστική    
Τετάρτη 29 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
2 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ * – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ( 0 – 3 α/α )
  ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ και ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ.-    
       
  * Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ αποχώρησε από το πρωτάθλημα.  

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here