ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
    Σάββατο 4 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
2 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΑΝΟΥ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
3 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ
   
4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ- ΚΙΚΑΣ
5 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
6 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΠΟΝΤΙΚΗΣ – ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΣΙΣΚΟΣ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΚΩΝ/ΝΟΥ Π.
9 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
     
    Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ
11 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
     
    Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 14:00
12 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΚΙΚΑΣ
     
    Κυριακή 5 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00
13 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΓΟΥΤΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
14 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
15 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΝΑΝΟΥ
16 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
17 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΟΥΡΑΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.
     
18 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ – ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
19 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
20 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
21 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14  
    Σάββατο 4 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
2 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. ΟΛΥΝΘΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΙΚΑΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
7 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΚΕΧΑΓΙΑΣ
8 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
     
     
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΙΛΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
  Σάββατο 4 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00
9 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 Κ-16 – ΠΑΟΚ Κ-15 ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
     
     
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
    Τετάρτη 8 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΙΣΚΟΣ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΝΤΟΥΣΚΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here