Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 29η Αγωνιστική  
  Κυριακή 12 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 25η Αγωνιστική  
  Σάββατο 11 Μαϊ. 2019 Ώρα : 16:00  
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
         
  Σάββατο 11 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
2 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΤΑΝΟΥ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
7 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
10 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
11 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
         
  Κυριακή 12 Μαϊ. 2019 Ώρα : 14:00  
12 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
         
  Κυριακή 12 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
13 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
* Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 3 – 0 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-      
 

 

Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” – 30η Αγωνιστική  
  Κυρ 19 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
5 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
7 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
8 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 26η Αγωνιστική  
  Σάββατο 18 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΡΗΜΝΗΣ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Μ. ΑΛΕΞ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
4 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
5 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
6 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
7 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
8 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
9 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
10 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
11 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΦΟΥΡΚΑΣ
         
  Κυριακή 19 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
12 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
13 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ ΒΑΒΔΟΥ
* ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 : 0 – 3 α/α, αποχώρησε ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.-    

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here