ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
    Σάββατο 11 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΚΙΚΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
2 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΩΝ/ΝΟΥ ΗΛ. – ΣΙΩΝΗ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ
7 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
8 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – Χ”ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΝΑΝΟΥ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ
11 ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
     
    Κυριακή 12 Μαϊ. 2019 Ώρα : 14:00
12 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ.
     
    Κυριακή 12 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00
13 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.
14 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΚΙΚΑΣ
15 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΣΧΟΙΝΑΣ
16 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
17 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ  
18 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
19 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
20 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΣΙΩΝΗ
     
21 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΣΙΣΚΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
     
     
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
    Σάββατο 11 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 3 – 0 α/α  
2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ  
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ( 16:00 ) ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ  
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
     
Κυριακή 12 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00
6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
       
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΦΙΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ  
    Τετάρτη 15 Μαϊ. 2019 Ώρα : 17:00  
1 ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κ-14 – ΠΑΟΚ Κ-13 ( 2 x 35′ ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
       
    Τετάρτη 15 Μαϊ. 2019 Ώρα : 18:30  
2 ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Κ-16 – ΠΑΟΚ Κ-15 ( 2 x 40′ ) ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here