Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α΄1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2019 – 2020.
         
1η Αγωνιστική ( 12η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ    
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005    
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
     
2η Αγωνιστική ( 13η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ    
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ    
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
         
3η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ    
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ    
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ    
         
4η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ    
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005    
         
5η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ    
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ    
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
         
6η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ    
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005    
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
         
   
7η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ    
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
         
8η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ    
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ    
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
         
9η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ    
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ    
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ    
         
10η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ    
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ    
         
11η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005    
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ    
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ    
       

 

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2019 – 2020.
         
1η Αγωνιστική ( 12η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ    
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
ΡΕΠΟ :   ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
     
2η Αγωνιστική ( 13η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ    
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΡΕΠΟ :   ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
         
3η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ    
ΡΕΠΟ :   ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
         
4η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ    
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
ΡΕΠΟ :   ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
         
5η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
ΡΕΠΟ :   ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
         
6η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ    
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
ΡΕΠΟ :   ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
         
         
         
         
         
7η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
ΡΕΠΟ :   ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
         
8η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
ΡΕΠΟ :   Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ    
         
9η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ    
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
ΡΕΠΟ :   ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
         
10η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
ΡΕΠΟ :   Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ    
         
11η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ    
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΡΕΠΟ :   ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
       

 

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2019 – 2020 – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
         
1η Αγωνιστική ( 10η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ    
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ    
ΡΕΠΟ :   ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
         
2η Αγωνιστική ( 11η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ    
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
ΡΕΠΟ :   ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
         
3η Αγωνιστική ( 12η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΡΕΠΟ :   Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ    
         
4η Αγωνιστική ( 13η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ    
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ    
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
ΡΕΠΟ :   ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
         
5η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
ΡΕΠΟ :   ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
         
6η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ    
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
ΡΕΠΟ :   ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
         
7η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ    
ΡΕΠΟ :   Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ    
         
8η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
ΡΕΠΟ :   ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ    
         
9η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ    
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ    
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
ΡΕΠΟ :   ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
       

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2019 – 2020 – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
         
1η Αγωνιστική ( 10η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ    
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
         
2η Αγωνιστική ( 11η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ    
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ    
         
3η Αγωνιστική ( 12η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ    
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
         
4η Αγωνιστική ( 13η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ    
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
         
5η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ    
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ    
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ    
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ    
         
6η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ    
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    
         
7η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ    
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ    
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ    
         
8η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ    
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ    
         
9η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ    
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ    
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ    
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ    
       

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2019 – 2020
Συμμετέχουν : 1 σωματείο Γ΄ Εθνικής,12 σωματεία Α΄1, 10 Α΄ και 9 σωματεία Β΄ ερ. Κατηγορίας.
Σύνολο : 32 Σωματεία.
ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ( 8 αγώνες )
  1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  
  2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  
  3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  
  4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  
  5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  
  6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  
  7 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  
  8 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  
       
ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ( 8 αγώνες )
  9 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  
  10 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  
  11 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  
  12 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005  
  13 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  
  14 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  
  15 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  
  16 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  
       
ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ ( ένας όμιλος 8 αγώνες )
  1 1 x 6  
  2 7 x 9  
  3 8 x 12  
  4 2 x 14  
  5 16 x 13  
  6 11 x 5  
  7 10 x 15  
  8 3 x 4  

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here