ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
    Σάββατο 5 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 ΠΑΡ. Δ/ΣΙΑΣ
1 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΟΥ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΓΙΣΓΑΚΗΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΑΠΤΗΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ
       
7 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΣΙΩΝΗ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
10 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ.- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
     
    Κυριακή 6 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
11 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
     
    Κυριακή 6 Οκτ. 2019 Ώρα : 14:00
12 ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ
     
    Κυριακή 6 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00
13 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
14 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
15 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
16 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
17 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
 
18 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΙΚΑΣ – ΠΟΪΡΑΤΖΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
19 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ – ΝΕΑΠ. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΝΑΝΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
20 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
     
     
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12
    Κ-16 Σάββατο 5 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΚΙΚΑΣ  
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΑΤΣΑΒΑΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
     
    Κ-12 Κυριακή 6 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΙΚΑΣ
8 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
9 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ.
10 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.
11 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΤΣΑΒΑΣ
12 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
13 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ
15 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here