ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
  2η Αγωνιστική    
Σάββατο 5 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
6 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « ΚΑΛΥΒΩΝ
  ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ, Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ.-    
       
     
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
  2η Αγωνιστική    
Κυριακή 6 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ « ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
8 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « ΚΑΛΥΒΩΝ
9 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ « Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
  3η Αγωνιστική    
Σάββατο 12 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΓΗΠΕΔΟ : Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ « ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ « ΚΑΛΥΒΩΝ
  ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ, ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ.-    
       
     
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
  3η Αγωνιστική    
Κυριακή 13 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « ΣΥΚΙΑΣ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ « Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
8 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
9 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
  4η Αγωνιστική    
Σάββατο 19 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
4 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
  ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ, ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-    
       
     
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
  4η Αγωνιστική    
Κυριακή 20 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ « ΑΡΝΑΙΑΣ
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « ΝΙΚΗΤΗΣ
6 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
7 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ « ΚΑΛΥΒΩΝ
8 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
9 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ « ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
  5η Αγωνιστική    
Σάββατο 26 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ « ΝΙΚΗΤΗΣ
6 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
  ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ, ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ.-    
       
     
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
  5η Αγωνιστική    
Κυριακή 27 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ « ΣΤΑΝΟΥ
3 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΣΑΡΤΗΣ
6 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ « Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
9 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ.-

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here