ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
  Σάββατο 26 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΡΑΠΤΗΣ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Ι. – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΔΗΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΓΙΣΓΑΚΗΣ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ
       
7 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ Ι. – ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ ΠΑΛ/ΡΑΣ
8 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. ΚΑΛΥΒΩΝ
9 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ ΝΑΝΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΣΙΩΝΗ  
       
  Κυριακή 27 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00  
10 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΙΚΑΣ  
11 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
       
  Κυριακή 27 Οκτ. 2019 Ώρα : 14:00  
12 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
       
  Κυριακή 27 Οκτ. 2019 Ώρα : 15:00  
13 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ  
14 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΙΚΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
15 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
16 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΑΝΟΥ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
17 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Ι. – ΓΟΥΤΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
       
18 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ  
19 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
20 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΕΠ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0 – 3 α/α ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
    Κ-16 Σάββατο 26 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ  
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ  
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ  
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.  
6 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
       
    Κ-12 Κυριακή 27 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00  
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΜΠΑΡΑΚΗΣ Ι.  
8 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
9 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ  
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ  
11 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Α Ν Α Β Ο Λ Η  
12 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ (13:00) ΛΑΓΑΡΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
13 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗ  
14 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ  
15 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here