Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 8η Αγωνιστική
  Σάββατο 2 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΟΛΥΝΘΟΥ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 8η Αγωνιστική
  Κυριακή 3 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
  ΡΕΠΟ :   Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική – 7η Αγωνιστική
  Σάββατο 2 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00  
1 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
2 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
3 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
         
  Κυριακή 3 Νοε . 2019 Ώρα : 11:00  
4 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
         
  Κυριακή 3 Νοε. 2019 Ώρα : 14:00  
6 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
         
  Κυριακή 3 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00  
7 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
8 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΒΑΒΔΟΥ
         
         
         
         
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 9η Αγωνιστική
  Σάββατο 9 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 9η Αγωνιστική
  Κυριακή 10 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
  ΡΕΠΟ :   ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική – 8η Αγωνιστική
  Σάββατο 9 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00  
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΒΑΒΔΟΥ
         
  Κυριακή 10 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00  
5 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
         
  Κυριακή 10 Νοε. 2019 Ώρα : 14:00  
7 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
         
  Κυριακή 10 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00  
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
9 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
 
         
         
         
         
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 10η Αγωνιστική
  Τετάρτη 13 Νοε . 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
5 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 11η Αγωνιστική
  Σάββατο 16 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΡΗΝΗΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 10η Αγωνιστική
  Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
5 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  ΡΕΠΟ :   Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική – 9η Αγωνιστική
  Σάββατο 16 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00  
1 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
         
  Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00  
4 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
         
  Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 14:00  
6 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΣΥΚΙΑΣ
         
  Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00  
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
8 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΚΑΛΥΒΩΝ
9 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
 
         
         
         
         
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 12η Αγωνιστική
  Σάββατο 23 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΡΗΝΗΣ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 11η Αγωνιστική
  Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΤΑΝΟΥ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΝΙΚΗΤΗΣ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
5 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  ΡΕΠΟ :   ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική – 10η Αγωνιστική
  Σάββατο 23 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00  
1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
2 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
3 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
         
  Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00  
4 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
         
  Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 14:00  
5 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
         
  Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00  
6 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΒΑΒΔΟΥ
8 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
9 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 12η Αγωνιστική
  Τετάρτη 27 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ   ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ   ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ   ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ   Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2
  ΡΕΠΟ :   ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  
         
         
         
         
   
     
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
   
     
         
         
         
         
         
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 13η Αγωνιστική
  Σάββατο 30 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 13η Αγωνιστική
  Κυριακή 1 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
3 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
5 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
  ΡΕΠΟ :   ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική – 11η Αγωνιστική
  Σάββατο 30 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00  
1 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
         
  Κυριακή 1 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00  
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
6 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
         
  Κυριακή 1 Δεκ. 2019 Ώρα : 14:00  
7 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
         
  Κυριακή 1 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00  
8 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
9 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here