ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
  6η Αγωνιστική    
Σάββατο 2 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « ΝΙΚΗΤΗΣ
5 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ « ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
  ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ, ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ.-    
       
     
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
  6η Αγωνιστική    
Κυριακή 3 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΑΝΟΥ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ « ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
6 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
8 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
9 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ « ΚΑΛΥΒΩΝ
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
  7η Αγωνιστική    
Σάββατο 9 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
  ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ, ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005.-    
       
     
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
  7η Αγωνιστική    
Κυριακή 10 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ « ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ « ΣΥΚΙΑΣ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΝΙΚΗΤΗΣ
6 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
7 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
8 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
9 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ « ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
  8η Αγωνιστική    
Σάββατο 16 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΝΙΚΗΤΗΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ « ΚΑΛΥΒΩΝ
  ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ, Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ.-    
       
     
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
  8η Αγωνιστική    
Κυριακή 17 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ « ΣΤΑΝΟΥ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ « ΝΙΚΗΤΗΣ
6 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
7 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ « ΖΩΓΡΑΦΟΥ
8 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
9 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
  9η Αγωνιστική    
Σάββατο 23 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ « ΑΡΝΑΙΑΣ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ « ΝΙΚΗΤΗΣ
  ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ, Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ.-    
       
     
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
  9η Αγωνιστική    
Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ « ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΣΤΑΝΟΥ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « ΣΥΚΙΑΣ
6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
7 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ « Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
9 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ « Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16
  10η Αγωνιστική    
Σάββατο 30 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ « ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
  ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ, ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ.-    
       
     
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12
  10η Αγωνιστική    
Κυριακή 1 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ « ΑΡΝΑΙΑΣ
3 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ « ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ « ΝΙΚΗΤΗΣ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ « Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
8 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « ΖΩΓΡΑΦΟΥ
9 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ.-

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here