ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
  Σάββατο 2 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
1 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΓΙΣΓΑΚΗΣ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ ΡΑΠΤΗΣ
3 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ
       
7 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΟΥΡΑΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ  
9 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Μ. Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
       
  Κυριακή 3 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00  
10 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΝΑΝΟΥ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ – ΣΙΩΝΗ  
11 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
       
  Κυριακή 3 Νοε. 2019 Ώρα : 14:00  
12 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ  
       
  Κυριακή 3 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00  
13 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
14 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ ΛΑΚ/ΤΟΣ 2
15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ  
16 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
17 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ  
       
18 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ – ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ  
19 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ  
20 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΧΡΥΣΕΛΗΣ. – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
  Κ-16 Σάββατο 2 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΠΑΡΑΚΗΣ  
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ  
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0 – 3 α/α  
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ  
5 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ  
       
  Κ-12 Κυριακή 3 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00  
7 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΠΑΡΑΚΗΣ  
8 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
9 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ  
10 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.  
11 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ  
12 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
13 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΛΑΓΑΡΙΑΣ  
14 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
15 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here