ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
  Σάββατο 23 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΑΠΤΗΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΠΟΥΛΟΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΠΑΝΟΥ
       
7 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
8 ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΑΝΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
9 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ  
       
  Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00  
10 ΑΕΠ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
       
  Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 14:00  
11 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ. ΜΗ ΚΑΘΟΔΟΣ ΘΥΕΛΛΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  
       
  Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00  
12 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΜΠΑΤΖΙΟΣ – ΒΕΛΟΥΔΗΣ – ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΣΜ
13 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΝΑΝΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
14 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
15 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ  
16 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ – ΣΙΩΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
       
17 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
18 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ- ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ  
19 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
20 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ  
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
  Κ-16 Σάββατο 23 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00  
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ  
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
     
  Κ-12 Κυριακή 24 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
8 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
11 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ
12 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΝΑΒΟΛΗ
13 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
14 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΒΟΛΗ  
15 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here