ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
  Σάββατο 30 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00 ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΟΥ
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΚΩΝ/ΝΟΥ Η. ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ
5 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ – ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ – ΜΠΟΥΡΗΣ ΡΑΠΤΗΣ
6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ. – ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΕΔ/ΕΠΣΧ
       
7 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ – ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
8 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ – ΣΙΩΝΗ  
9 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΝΑΝΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
10 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
       
  Κυριακή 1 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00  
11 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ  
12 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ. ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
       
  Κυριακή 1 Δεκ. 2019 Ώρα : 14:00  
13 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ  
       
  Κυριακή 1 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00  
14 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ  
15 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΝΑΝΟΥ  
16 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
17 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ  
18 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. – ΣΙΩΝΗ  
       
19 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
20 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
  Κ-12 ( ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ) Σάββατο 30 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00  
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
     
  Κ-16 Σάββατο 30 Νοε. 2019 Ώρα : 11:00
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ. ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Η ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ
4 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ( 12:00 ) ΚΕΧΑΓΙΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΣΙΣΚΟΣ
7 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
     
  Κ-12 Κυριακή 1 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00
8 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΣΙΟΥΛΑΚΗΣ
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ  ΑΝΑΒΟΛΗ
10 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΜΠΑΡΑΚΗΣ
11 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΕΜΙΡΗΣ
12 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
13 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.
14 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
15 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
16 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here