Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 14η Αγωνιστική
  Σάββατο 7 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 14η Αγωνιστική
  Κυριακή 8 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΑΝΟΥ
4 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
5 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
  ΡΕΠΟ :   ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική – 12η Αγωνιστική
  Σάββατο 7 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00  
1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
4 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
         
  Κυριακή 8 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00  
5 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΒΑΒΔΟΥ
         
  Κυριακή 8 Δεκ. 2019 Ώρα : 14:00  
7 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
         
  Κυριακή 8 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00  
8 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΥΚΙΑΣ
9 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
  ΡΕΠΟ :   Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ  
         
         
         
         
         
         
         
         
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 15η Αγωνιστική
  Σάββατο 14 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 15η Αγωνιστική
  Κυριακή 15 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
2 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
  ΡΕΠΟ :   ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική – 13η Αγωνιστική
  Σάββατο 14 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00  
1 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
3 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
4 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
         
  Κυριακή 15 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00  
5 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
         
  Κυριακή 15 Δεκ. 2019 Ώρα : 14:00  
7 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΤΑΞΙΑΡΧΗ
         
  Κυριακή 15 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00  
8 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
  ΡΕΠΟ :   ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  
         
         
         
         
         
         
         
         
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 16η Αγωνιστική
  Σάββατο 21 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
2 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 16η Αγωνιστική
  Κυριακή 22 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΝΙΚΗΤΗΣ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΣΤΑΝΟΥ
  ΡΕΠΟ :   ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  
         
         
 
     
         
         
         
         
         
     
         
         
         
     
         
         
     
         
         
     
     
         
         
         
     
         
         
         
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 17η Αγωνιστική
  Σάββατο 11 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 17η Αγωνιστική
  Κυριακή 12 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
4 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
  ΡΕΠΟ :   ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική – 14η Αγωνιστική
  Σάββατο 11 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00  
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΒΑΒΔΟΥ
         
  Κυριακή 12 Ιαν. 2020 Ώρα : 11:00  
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
6 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΑΛΥΒΩΝ
 
  Κυριακή 12 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00  
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
8 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
9 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
  ΡΕΠΟ :   ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here