ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
  Σάββατο 7 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00 ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ
2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Ι. – ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ ΓΙΣΓΑΚΗΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΥΛΙΔΗΣ
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥΔΗΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ ΠΑΣΣΑΛΗΣ
       
7 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΑΝΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ. – ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ  
8 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ  
9 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ  
10 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ  
       
  Κυριακή 8 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00  
11 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Χ. ΚΑΛΥΒΩΝ
12 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ  
       
  Κυριακή 8 Δεκ. 2019 Ώρα : 14:00  
13 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
       
  Κυριακή 8 Δεκ. 2019 Ώρα : 15:00  
14 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ  
15 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
16 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ  
17 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΝΑΝΟΥ – ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ – ΣΙΩΝΗ  
18 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ  
       
19 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.  
20 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
       
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
  Κ-16 Σάββατο 7 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΜΑΤΑΙΩΣΗ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΕΧΑΓΙΑΣ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
     
  Κ-12 Κυριακή 8 Δεκ. 2019 Ώρα : 11:00
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
8 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Α Ν Α Β Ο Λ Η
11 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ
12 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
13 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
14 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ
15 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here