ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  
  Σάββατο 11 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00 ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ Δ/ΣΙΑΣ
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤ. – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΣΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΔΗΣ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΧΡΥΣΑϊΔΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ ΠΑΣΣΑΛΗΣ
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΝΑΝΟΥ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΑΠΤΗΣ
       
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΙΚΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ  
8 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΟΥΡΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ  
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔ/ΜΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.  
10 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΠΟΙΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡ. – ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  
       
  Κυριακή 12 Ιαν. 2020 Ώρα : 11:00  
11 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ  
12 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ ΚΑΛΥΒΩΝ
       
  Κυριακή 12 Ιαν. 2020 Ώρα : 15:00  
13 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΒΑΤΖΟΛΑΣ  
14 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΙΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡ. ΛΑΚ/ΤΟΣ 2
15 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
16 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ  
17 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ  
       
18 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΝΑΝΟΥ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ  
19 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
20 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ  
       
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12  
  Κ-16 Σάββατο 11 Ιαν. 2020 Ώρα : 11:00  
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ  
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ  
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ  
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ  
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝ.  
       
  Κ-12 Κυριακή 12 Ιαν. 2020 Ώρα : 11:00  
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΕΜΙΡΗΣ  
8 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ  
9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΜΠΑΡΑΚΗΣ  
10 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΑΤΣΙΑΒΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here