Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 21η Αγωνιστική
  Σάββατο 8 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΑΡΤΗΣ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
6 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική – 21η Αγωνιστική
  Κυριακή 9 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΤΑΝΟΥ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
  ΡΕΠΟ :   Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική – 1ος Όμιλος – 18η Αγωνιστική
  Σάββατο 8 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00  
1 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
2 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
         
  Κυριακή 9 Φεβ. 2020 Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
4 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
  ΡΕΠΟ :   ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ

 

 

Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 22η Αγωνιστική
  Σάββατο 15 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
         
         
Α΄ Ερασιτεχνική – 22η Αγωνιστική
  Κυριακή 16 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
  ΡΕΠΟ :   ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος – 18η Αγωνιστική
  Σάββατο 15 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00  
1 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
         
  Κυριακή 16 Φεβ. 2020 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
         
  Κυριακή 16 Φεβ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΒΑΒΔΟΥ
4 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
5 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here