ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
  1η Αγωνιστική    
Σάββατο 7 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  (12:00) « ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΣΤΑΝΟΥ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ « ΝΙΚΗΤΗΣ
7 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
8 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ 2 « ΚΡΗΝΗΣ
9 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
10 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ (10:30) « Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ, ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ, ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
και ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-
  2η Αγωνιστική    
Σάββατο 14 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ (12:00) ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ « ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ « ΑΡΝΑΙΑΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « ΣΥΚΙΑΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ « ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ « ΚΑΛΥΒΩΝ
8 ΜΟΥΔΑΝΙΑ 2 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
9 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
10 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ « ΦΟΥΡΚΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ, ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ, Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ και Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ.-
       
   
  3η Αγωνιστική    
Σάββατο 21 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ (12:00) ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ « ΣΤΑΝΟΥ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. « ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΝΙΚΗΤΗΣ
6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « ΟΛΥΝΘΟΥ
7 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « ΚΡΗΝΗΣ
8 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ « Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
9 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ « Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
10 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ, ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ, ΜΟΥΔΑΝΙΑ 2 και ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ.-
   
   
   
  4η Αγωνιστική    
Σάββατο 28 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ (12:00) « ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
4 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ « ΣΥΚΙΑΣ
7 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
8 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΜΟΥΔΑΝΙΑ 2 « ΚΑΛΥΒΩΝ
9 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ « ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
10 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ, ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ και ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ.-

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10
  1η Αγωνιστική    
Κυριακή 8 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ (11/3, 15:00) « ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
3 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ « ΖΩΓΡΑΦΟΥ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ « Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
6 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
7 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΣΑΡΤΗΣ
8 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ και ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ.-  
   
   
 
  2η Αγωνιστική    
Κυριακή 15 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : ΑΦΥΤΟΥ
2 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ « ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ « Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. « ΑΡΝΑΙΑΣ
6 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « ΙΕΡΙΣΣΟΥ
7 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ « ΟΡΜΥΛΙΑΣ
8 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ « ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΡΕΠΟ : ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ και Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ.-  
 
       
       
   
   
  3η Αγωνιστική    
Κυριακή 22 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ « ΑΦΥΤΟΥ
3 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ « Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
5 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ « ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ « ΒΑΡΒΑΡΑΣ
7 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ « ΣΥΚΙΑΣ
8 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ « ΟΛΥΝΘΟΥ
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ και ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ.-  
   
   
 
  4η Αγωνιστική    
Κυριακή 29 Μαρ. 2020 Ώρα : 11:00
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΦΥΤΟΥ
2 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 « ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ « Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ « Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ « ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ « ΑΡΝΑΙΑΣ
7 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ « ΣΑΡΤΗΣ
8 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ « ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΡΕΠΟ : ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. Και ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ.-  
   

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here