ΚΥΠΕΛΛΟ ‘Alex men’s hair club’ 2020 – 2021.
Συμμετέχουν 2 Σωματεία Γ΄ Εθνικής, 14 Σωματεία Α΄1 Ερ., 12 Σωματεία Α΄ Ερ.
και 7 Σωματείο Β΄ Ερ. Κατηγορίας. ΣΥΝΟΛΟ : 35 Σωματεία.
       
ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ( 16 ΑΓΩΝΕΣ )
1. ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
2. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
3. ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
4. ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
5. ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
6. ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
7. ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
8. ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
10. ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
11. ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
12. ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
13. ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
14. ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
15. Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 26-27 Σεπ.
16. ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ 26-27 Σεπ.
ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ( 8 ΑΓΩΝΕΣ )
  1. ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 2 x 8
  2. ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ( ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ή ΔΟΥΜΠΙΑ ) 14 x 16
  3. ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 1 x 9
  4. ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 7 x 4
  5. ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ 10 x 6
  6. ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 13 x 11
  7. ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 3 x 12
  8. ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ( ΣΑΡΤΗ ή ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ ) 5 x 15
     
ΚΥΠΕΛΛΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2020 – 2021.
Συμμετέχουν 2 Σωματεία Γ΄ Εθνικής, 14 Σωματεία Α΄1 Ερ., 12 Σωματεία Α΄ Ερ.
και 7 Σωματείο Β΄ Ερ. Κατηγορίας. ΣΥΝΟΛΟ : 35 Σωματεία.
     
ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ( 16 ΑΓΩΝΕΣ )
1. ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
2. ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
3. ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
4. ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
5. ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
6. ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
7. Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
8. ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
9. ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
10. ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
11. ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
12. ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
13. Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
14. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
15. ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ( ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ )
16. Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ 26-27 Σεπ.
 
ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ( 8 ΑΓΩΝΕΣ )
  1. ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 4 x 13
  2. ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 6 x 3
  3. Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 7 x 15
  4. ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – (ΜΟΥΔΑΝΙΑ ή ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΣ) 12 x 16
  5. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 14 x 9
  6. ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 8 x 11
  7. ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 10 x 5
  8. ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 2 x 1

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here