Α΄1 “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.”
  1η Αγωνιστική  
  Σάββατο 10 Οκτ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
6 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
7 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
         
         
Α΄ “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.”
  1η Αγωνιστική  
  Κυριακή 11 Οκτ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ αποχώρησε ο ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
3 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
6 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
         
         
 
         
         
         
         
         
     
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
 
 
 
Α΄1 “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.”
  2η Αγωνιστική  
  Σάββατο 17 Οκτ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
         
         
Α΄ “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.”
  2η Αγωνιστική  
  Κυριακή 18 Οκτ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ αποχώρησε ο ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
3 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΣΤΑΝΟΥ
5 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
6 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική
  1η Αγωνιστική  
  Σάββατο 17 Οκτ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
2 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
3 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
         
  Κυριακή 18 Οκτ. 2020 Ώρα : 14:00  
5 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
         
  Κυριακή 18 Οκτ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
6 ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
  ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ αποχώρησε η ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
  Ρεπό :   ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
       
       
       
       
         
         
   
Α΄1 “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.”
  3η Αγωνιστική  
  Σάββατο 24 Οκτ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΦΥΤΟΥ
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΑΡΤΗΣ
5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
6 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
7 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ
         
         
Α΄ “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.”
  3η Αγωνιστική  
  Κυριακή 25 Οκτ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ αποχώρησε ο ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
4 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
5 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική
  2η Αγωνιστική  
  Σάββατο 24 Οκτ. 2020 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ αποχώρησε η ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
3 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
         
  Κυριακή 25 Οκτ. 2020 Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
         
  Κυριακή 25 Οκτ. 2020 Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
         
  Κυριακή 25 Οκτ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΣΥΚΙΑΣ
  Ρεπό :   ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ  
         
         
         
         
     
Α΄1 “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.”
  4η Αγωνιστική  
  Σάββατο 31 Οκτ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
         
         
Α΄ “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.”
  4η Αγωνιστική  
  Κυριακή 1 Νοε. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ αποχώρησε ο ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
4 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
5 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
6 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
         
         
Β΄ Ερασιτεχνική
  4η Αγωνιστική  
  Σάββατο 31 Οκτ. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
2 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
       
Κυριακή 1 Νοε. 2020 Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
3 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΚΑΛΥΒΩΝ
       
Κυριακή 1 Νοε. 2020 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
4 ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
5 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό :   Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here