ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-16, 2020 – 2021
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ     ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1    
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ     ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ     Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
      ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
2η Αγωνιστική ( 7η )          
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ     2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ     ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ     Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
      ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
3η Αγωνιστική ( 8η )     ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ          
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ     3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ     ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
      Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
4η Αγωνιστική ( 9η )     ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1    
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ     ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ          
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ     4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
      Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ    
5η Αγωνιστική ( 10η )     ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ     ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ     ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ          
      5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
      ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
      ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2    
      Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
      ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
         
      6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
      ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ    
      Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1    
      ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
      ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
           
      7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής     Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005    
      ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ    
      ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2    
      ΡΕΠΟ : ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ    
         

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-12, 2020 – 2021
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΘΕΡΜ/ΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ     ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
           
2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄ 2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ     ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ     Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
           
3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄ 3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ     ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ     ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
           
4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄ 4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
ΘΕΡΜ/ΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ     ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
           
5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄ 5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ     ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ     ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΡΕΠΟ : ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ     ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
           
6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄ 6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΡΕΠΟ : ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΡΕΠΟ : Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄ 7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΡΟ/ΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ     ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ    
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
     
     
     
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-12, 2020 – 2021
     
3ος ΟΜΙΛΟΣ      
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄      
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ            
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ            
             
2η Αγωνιστική ( 7η )            
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ            
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ            
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ            
             
3η Αγωνιστική ( 8η )            
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ            
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ            
             
4η Αγωνιστική ( 9η )            
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ            
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ            
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ            
             
5η Αγωνιστική ( 10η )            
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ            
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ            
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ            
           

 

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-14, 2020 – 2021
             
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄   1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005       ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ       ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ       Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
             
2η Αγωνιστική ( 7η )     2η Αγωνιστική ( 7η )    
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ       Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ       ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ       ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
             
3η Αγωνιστική ( 8η )       3η Αγωνιστική ( 8η )    
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ       ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ       ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
             
4η Αγωνιστική ( 9η )       4η Αγωνιστική ( 9η )    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ       ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005       Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
             
5η Αγωνιστική ( 10η )       5η Αγωνιστική ( 10η )    
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005       ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ       ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ     Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
             
             
             
             
             
     
     
     
     
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-14, 2020 – 2021
     
3ος ΟΜΙΛΟΣ      
1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄      
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ     Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ          
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ          
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ          
           
2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄      
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ          
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ          
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ          
ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ          
           
3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄      
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ          
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ          
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ          
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ          
           
4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄      
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ          
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ          
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ          
ΡΕΠΟ : ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ          
           
5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄      
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ          
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ          
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ          
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ          
           
6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄      
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ          
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ          
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ          
ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ          
     
7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄      
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ          
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ          
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ          
ΡΕΠΟ : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ          
   

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-10, 2020 – 2021
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ    
           
2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄ 2η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ     ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ     ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
           
3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄ 3η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ     ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ     ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.    
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
           
4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄ 4η Αγωνιστική ( 11η ) Α΄ Β΄
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
           
5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄ 5η Αγωνιστική ( 12η ) Α΄ Β΄
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ    
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ     ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ     ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
           
6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄ 6η Αγωνιστική ( 13η ) Α΄ Β΄
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ    
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ     ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄ 7η Αγωνιστική ( 14η ) Α΄ Β΄
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ     ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ     ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
   

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ K-8, 2020 – 2021
     
1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Β΄
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
ΡΕΠΟ : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ          
     
2η Αγωνιστική ( 7η ) Α΄ Β΄ 2η Αγωνιστική ( 5η ) Α΄ Β΄
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ     ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ     ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
ΡΕΠΟ : ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005          
     
3η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ 3η Αγωνιστική ( 6η ) Α΄ Β΄
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005     ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ     ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ          
     
4η Αγωνιστική ( 9η ) Α΄ Β΄ Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής    
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ          
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ          
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ          
           
5η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄      
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005          
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ          
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ          
         

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here