Παρατηρητές αγώνων πρωταθλήματος 30/9 – 1/10 . . .
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00
Γήπεδο
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
1
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚ.
2
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
4
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ...
Παρατηρητές αγώνων πρωταθλήματος 23/24 Σεπ. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 22 Σεπ. 2017
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 23 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΘΕΡΜΑΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΦΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
4
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ...
Παρατηρητές αγώνων κυπέλλου 16/17 Σεπ. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
Σάββατο 16 Σεπ. 2017 Ώρα: 16:30
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
Ρήγας Χρήστος
2
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
Ζαχαρόπουλος Παναγιώτης
3
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡΑΤ.
Παππάς Βασίλειος
4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
Εδιάρογλου Ισαάκ
5
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ...
Παρατηρητές αγώνων κυπέλλου 9-10 Σεπ. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 7 Σεπ. 2017
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
Σάββατο 9 Σεπ. 2017 Ώρα : 16:30
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΣΑΠΑΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
2
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
3
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΚΛΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ -...
Παρατηρητές αγώνων 20 – 21 Μαϊ. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 18 Μαϊ. 2017
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο 20 Μαϊ. 2017 Ώρα : 16:30
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή 21 Μαϊ. 2017 Ώρα : 16:30
2
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΟΣ και ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΕΡΜΗΣ...
Παρατηρητές αγώνων 13 – 14 Μαϊ. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 11 Μαϊ. 2017
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ PLAY OFF - PLAY OUT
Σάββατο 13 Μαϊ. 2017 Ώρα : 16:30
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΤΖΙΜΗΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κυριακή...
Παρατηρητές αγώνων 6 – 7 Μαϊ. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 4 Μαϊ. 2017
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 6 Μαϊ. 2017 Ώρα : 17:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜ.
4
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5
Α.Ε....
Παρατηρητές αγώνων 29 – 30 Απρ. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 27 Απρ. 2017
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 29 Απρ. 2017 Ώρα : 17:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
ΚΟΘΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
2
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΚΛΑΨΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
3
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
4
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5
ΑΕΤΟΣ...
Παρατηρητές αγώνων 22 – 23 Απρ. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 20 Απρ. 2017
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 22 Απρ. 2017 Ώρα : 17:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΦΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΚΛΑΨΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
3
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
4
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
5
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΛΠΙΣ...
Παρατηρητές αγώνων 19 Απρ. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 18 Απρ. 2017
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Τετάρτη 19 Aπρ. 2017 Ώρα : 17:00
1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΚΥΡΓΙΑΦΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
3
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΣΤΑΣΙΟΣ
5
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. -...