Διαιτητές αγώνων Κυπέλλου 9 Ιαν. 2019 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
Τετάρτη 9 Ιαν. 2019 Ώρα : 14:30
1
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ.
2
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΧΡΥΣΕΛΗΣ
Διαιτητές αγώνων 21, 22 και 23 Δεκ. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒ ΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 ( 7η αγωνιστική )
Παρασκευή 21 Δεκ. 2018 Ώρα : 16:00
1
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
2
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΣΙΣΚΟΣ
3
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
4
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ–ΤΑ Μ.Κ....
Διαιτητές αγώνων 19 και 21 Δεκ. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒ ΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12 ( 7η αγωνιστική )
Παρασκευή 21 Δεκ. 2018 Ώρα : 16:00
1
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ
2
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΝΕΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ
Τετάρτη 19 Δεκ. 2018 Ώρα : 16:00
3
ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ.
4
ΗΡΑΚΛΗΣ...
Διαιτητές αγώνων 15 – 16 Δεκ. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 15 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ
2
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
3
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΣΙΩΝΗ
4
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ...
Διαιτητές αγώνων 12 Δεκ. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Τετάρτη 12 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΚΟΜΑΝΗΣ
2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ – ΤΣΙΝΙΚΟΣ
3
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΚΙΚΑΣ
4
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΚΟΥΡΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ...
Διαιτητές αγώνων 8 – 9 Δεκ. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 8 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ
ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
2
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΓΟΥΤΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ
3
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΣΙΩΝΗ
4
ΝΙΚΗ...
Διαιτητές αγώνων 1 – 2 Δεκ. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 1 Δεκ. 2018 Ώρα : 15:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΝΟΥ
2
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. - ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
ΔΡΟΣΙΝΟΣ
3
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ....
Διαιτητές αγώνων 24 – 25 Νοε. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 24 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
2
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ
3
ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ
4
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ –...
Διαιτητές εξ αναβολής αγώνων 21 Νοε. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Τετάρτη 21 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00
1
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ( 15:30 )
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
2
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΚΟΥΡΑΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
3
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ –...
Διαιτητές αγώνων 17 – 18 Νοε. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 17 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
2
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
3
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
4
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν....