Διαιτητές αγώνων Κυπέλλου 14 Νοε. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
Τετάρτη 14 Νοε. 2018 Ώρα : 14:30
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π.
2
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΣΙΩΝΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
3
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ...
Διαιτητές αγώνων 10 – 11 Νοε. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ - ΘΕΟΧΑΡΗ
2
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΝΑΝΟΥ
3
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ...
Διαιτητές αγώνα Κυπέλλου 7 Νοε. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
Τετάρτη 7 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. - ΘΕΟΧΑΡΗ
Διαιτητές αγώνων 3 – 4 Νοε. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 3 Νοε. 2018 Ώρα : 14:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΘΕΟΧΑΡΗ
Σάββατο 3 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00
ΓΗΠΕΔΟ
2
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣΤ. - ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
3
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ...
Διαιτητές αγώνων 31 Οκτ. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Τετάρτη 31 Οκτ. 2018 Ώρα : 15:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΑΣ.
2
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΣΙΩΝΗ
3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν....
Διαιτητές αγώνων 26 – 27 Οκτωβρίου 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 27 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. - ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ
2
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ
3
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ...
Διαιτητές αγώνα Κυπέλλου 24 Οκτ. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 3ης Φάσης
Τετάρτη 24 Οκτ. 2018 Ώρα : 15:30
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
Διαιτητές αγώνων 20 – 21 Οκτ. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 20 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΑΚΗ
2
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. -...
Διαιτητές αγώνα Κυπέλλου . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 3ης Φάσης
Τετάρτη 17 Οκτ. 2018 Ώρα : 15:30
ΓΗΠΕΔΟ
1
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ
Διαιτητές αγώνων 13 – 14 Οκτ. 2018 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 13 Οκτ. 2018 Ώρα : 16:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ (15:00)
ΚΟΥΡΑΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
2
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. - ΚΟΥΡΙΔΗΣ – ΚΙΚΑΣ
3
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ...