Παρατηρητές αγώνων 25 – 26 Νοε. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 24 Νοε. 2017
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 25 Νοε. 2017 Ώρα : 15:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ
2
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΥΚΙΑΣ
3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005
ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
4
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΡΗΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5
ΝΙΚΗ...
Παρατηρητές αγώνων 4 – 5 Νοε. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 2 Νοε. 2017
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 4 Νοε. 2017 Ώρα : 15:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ
ΡΗΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΛΑΓΟΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ν. ΡΟΔΩΝ
4
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ...
Παρατηρητές αγώνων πρωταθλήματος 30/9 – 1/10 . . .
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 2η Αγωνιστική
Σάββατο 30 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00
Γήπεδο
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ
1
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚ.
2
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
4
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ...
Παρατηρητές αγώνων 11 – 12 Νοε. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 9 Νοε. 2017
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 11 Νοε. 2017 Ώρα : 15:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΚΟΘΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΣΥΚΙΑΣ
4
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
5
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ -...
Παρατηρητές αγώνων πρωταθλήματος 23/24 Σεπ. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 22 Σεπ. 2017
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 23 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΘΕΡΜΑΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΦΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
4
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ...
Παρατηρητές αγώνων 3 – 4 Μαρ. 2018 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 2 Μαρ. 2018
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 3 Μαρ. 2018 Ώρα : 16:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΔΕΝ ΔΙΕΞΑΓΕΤΑΙ - ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ο ΑΣΤΗΡ ΑΓ....
Παρατηρητές αγώνων 9 -10 Δεκ. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 8 Δεκ. 2017
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 9 Δεκ. 2017 Ώρα : 15:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ
ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4
ΑΡΙΣ /ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ...
Παρατηρητές αγώνων 19 Απρ. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 18 Απρ. 2017
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Τετάρτη 19 Aπρ. 2017 Ώρα : 17:00
1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΚΥΡΓΙΑΦΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
3
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΣΤΑΣΙΟΣ
5
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. -...
Παρατηρητές αγώνων 6 – 7 Μαϊ. 2017 . . .
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ
Πολύγυρος 4 Μαϊ. 2017
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Σάββατο 6 Μαϊ. 2017 Ώρα : 17:00
ΓΗΠΕΔΟ
1
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜ.
4
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5
Α.Ε....
Παρατηρητές B΄ φάσης κυπέλου/Σαβ.Κυρ. 22 και 23 Σεπ.2018
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
22/09/2018 16:30
ΤΖΙΜΗΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
22/09/2018 16:30
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
22/09/2018 16:30
ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
22/09/2018 16:30
ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Α.Ο.ΧΑΝΙΩΤΗΣ
22/09/2018 16:30
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
22/09/2018 16:30
ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
22/09/2018 16:30
ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
22/09/2018 16:30
ΘΕΡΜΑΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
23/09/2018 16:30
ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ...