7 C
Polygyros, GR
Κυριακή, Δεκέμβριος 16, 2018
Live Scores
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

3ος Αγώνας Πρωταθλ.Προεπιλ.Εθνικών Μικτών ομάδων Κ16-Κ14/ Τετάρτη 12/12/2018 / ΕΠΣΚιλκίς – ΕΠΣΧαλκιδικής.

3ος Αγώνας Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Μικτών ομάδων Κ16-Κ14 την Τετάρτη 12/12/2018  στο Πολύκαστρο του Κιλκίς . ΕΠΣΚιλκίς – ΕΠΣΧαλκιδικής.   – 12.30μμ  Κ14  – 14.30μμ Κ16 Άπαντες οι παρακάτω ποδοσφαιριστές Κ14 και Κ16 , θα πρέπει να βρίσκονται στο χώρο που θα τους παραλάβει το...

Ορισμός εξ αναβολής αγώνων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι, οι αγώνες Α' και Β΄ Ερ. κατηγορίας που αναβλήθηκαν λόγω ακαταλληλότητας γηπέδου το διήμερο 17 - 18 Νοε. 2018, ορίζονται και θα διεξαχθούν την Τετάρτη 21 Νοεμβρίου 2018 και ώρα 15:00, ως εξής : ...

Πρόγραμμα αγώνων Κ-12 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12   6η Αγωνιστική     Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ 3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ " ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ " ΣΤΑΝΟΥ 5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ " ΝΙΚΗΤΗΣ 6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ –...

Πρόγραμμα αγώνων Κ-16 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16   6η Αγωνιστική     Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΑΝΟΥ 2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ " ΑΡΝΑΙΑΣ 5 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ Π.Ο....

Πρόγραμμα αγώνων Α΄, Β΄ και Γ΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 8η Αγωνιστική     Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 4 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ -...

Ε.Π.Σ Χαλκιδικής – Ε.Π.Σ Δράμας Έναρξη Πρωταθ. Προεπ. Εθνικων Ομάδων

Την Τετάρτη 31 Οκτ. 2018 αρχίζει το Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων .Ο πρώτος αγώνας θα διεξαχθεί στο Ενωσιακό γήπεδο Καλυβών 'ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ' Ώρα έναρξης αγώνα Κ14 12.30μμ Ώρα προσέλευσης αθλητών 11.30 πμ Ώρα έναρξης αγώνα Κ16 14.30μμ Ώρα προσέλευσης αθλητών 13.30...

Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 3ης φάσης . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 3ης φάσης. Τετάρτη 17 Οκτ. 2018 Ώρα : 15:30   Γήπεδο : 1 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ   Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ     Τετάρτη 24 Οκτ. 2018 Ώρα : 15:30   Γήπεδο : 2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ   Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ    

Ορισμός εξ αναβολής αγώνα /Θύελλα Μεταγγιτσίου  – Μ. Αλέξανδρος Νεοχωρίου

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τον ορισμό του αγώνα για το Βόρειο όμιλο της Β΄ Ερ. κατηγορίας μεταξύ των ομάδων Θύελλα Μεταγγιτσίου  - Μ. Αλέξανδρος Νεοχωρίου για  την Τετάρτη 10 Οκτωβρίου 2018 και ώρα 16:00  

Πρόγραμμα αγώνων Κ16 και Κ12 / Ημερομηνίες 1ου γύρου.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2018 – 2019.  ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018        ΩΡΑ 11.00 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος . . .

Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 1η Αγωνιστική     Σάββατο 29 Σεπ. 2018 Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ             Κυριακή 30 Σεπ. 2018 Ώρα :...

MOST COMMENTED

Διαιτητές αγώνων 4 – 5 Νοε. 2017 . . .

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 2 Νοε. 2017 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Σάββατο 4 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΠΑΠΑΣ - ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ -...

HOT NEWS