12 C
Polygyros, GR
Παρασκευή, Δεκέμβριος 15, 2017
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Α΄, Β΄, Γ΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 16η Αγωνιστική   Σάββατο 6 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ Κυριακή 7 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 3 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν....

Πρόγραμμα προημιτελικής φάσης Κυπέλλου . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Προημιτελική φάση Τετάρτη 20 Δεκ. 2017   Ώρα : 14:30 Γήπεδο : 1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Τετάρτη 3 Ιαν. 2018   Ώρα : 14:30 Γήπεδο : 3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 4 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ

Αναβολή τουρνουά ποδοσφαίρου Σαββάτο 2 Δεκεμβρίου

8Λόγω ακραίων καιρικών φαινομένων το Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2017 σε όλη τη Χαλκιδική, αναβάλλεται το τουρνουά ποδοσφαίρου για μικρές ηλικίες και θα γίνει το επόμενο Σάββατο 9 Δεκεμβρίου στα ίδια γήπεδα! Παρακαλούμε τα σωματεία να επικοινωνήσουν μεταξύ τους προκειμένου...

Πανελ Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Νέων και Παίδων 2η Αγωνιστική Τετάρτη 8 Νοεμ.2017

Την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2017  στο ενωσιακό γήπεδο των Καλυβών Ανδρέας Καλατζής , θα διεξαχθεί η δευτερη αγωνιστική του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής ΕΟ Νέων και Παίδων  . Οι ομαδές μας, Παίδων και Νέων θα βρεθούν αντιμέτωπες με τις αντίστοιχες...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ   4η Αγωνιστική   Σάββατο  4 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " ΣΤΑΝΟΥ 3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ 4 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ " ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ " Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΝΕΟΣ ΠΟ...

Ορισμός αγώνων Κυπέλλου 3ης φάσης – 1η Νοε. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 3ης φάσης. Τετάρτη 1 Νοε. 2017   Ώρα : 14:30 Γήπεδο : 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ 2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 3 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 4 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΡΗΝΗΣ 6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ -...

Πρόγραμμα αγώνων ( 3η αγ. ) πρωταθλήματος Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 3η Αγωνιστική Σάββατο  21 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " ΑΡΝΑΙΑΣ 3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ " ΟΡΜΥΛΙΑΣ 4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ " Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ " Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Α΄, Β΄, Γ΄ Ερ. κατ. . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 13η Αγωνιστική Σάββατο 2 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ 7 ΝΙΚΗ...

Αναβολή και εκ νέου ορισμός αγώνα Νέων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει την αναβολή του αγώνα για την πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος Νέων μεταξύ των ομάδων ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ, που επρόκειτο να διεξαχθεί το Σάββατο 7 Οκτ. 2017, λόγω εργασιών που εκτελούνται στο γήπεδο Παλαιοχωρίου...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Νέων 7-8, 14-15 Οκτ. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 1η Αγωνιστική Σάββατο  7 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ " ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ " ΑΡΝΑΙΑΣ 4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ " ΟΡΜΥΛΙΑΣ 5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ " ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ " Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Κυριακή  8...

MOST COMMENTED

Πρόγραμμα αγώνων Παίδων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 5η Αγωνιστική Μ. Τρίτη  11 Aπρ. 2017   Ώρα : 17:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ " ΣΑΡΤΗΣ 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ -...

Συλλυπητήρια . . .

HOT NEWS