9 C
Polygyros, GR
Κυριακή, Νοεμβρίου 18, 2018
Live Scores
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

Πρόγραμμα αγώνων Κ-12 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12   6η Αγωνιστική     Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ 3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ " ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ " ΣΤΑΝΟΥ 5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ " ΝΙΚΗΤΗΣ 6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ –...

Πρόγραμμα αγώνων Κ-16 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16   6η Αγωνιστική     Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΑΝΟΥ 2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ " ΑΡΝΑΙΑΣ 5 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ Π.Ο....

Πρόγραμμα αγώνων Α΄, Β΄ και Γ΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 8η Αγωνιστική     Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 4 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ -...

Ε.Π.Σ Χαλκιδικής – Ε.Π.Σ Δράμας Έναρξη Πρωταθ. Προεπ. Εθνικων Ομάδων

Την Τετάρτη 31 Οκτ. 2018 αρχίζει το Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων .Ο πρώτος αγώνας θα διεξαχθεί στο Ενωσιακό γήπεδο Καλυβών 'ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ' Ώρα έναρξης αγώνα Κ14 12.30μμ Ώρα προσέλευσης αθλητών 11.30 πμ Ώρα έναρξης αγώνα Κ16 14.30μμ Ώρα προσέλευσης αθλητών 13.30...

Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 3ης φάσης . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 3ης φάσης. Τετάρτη 17 Οκτ. 2018 Ώρα : 15:30   Γήπεδο : 1 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ   Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ     Τετάρτη 24 Οκτ. 2018 Ώρα : 15:30   Γήπεδο : 2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ   Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ    

Ορισμός εξ αναβολής αγώνα /Θύελλα Μεταγγιτσίου  – Μ. Αλέξανδρος Νεοχωρίου

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τον ορισμό του αγώνα για το Βόρειο όμιλο της Β΄ Ερ. κατηγορίας μεταξύ των ομάδων Θύελλα Μεταγγιτσίου  - Μ. Αλέξανδρος Νεοχωρίου για  την Τετάρτη 10 Οκτωβρίου 2018 και ώρα 16:00  

Πρόγραμμα αγώνων Κ16 και Κ12 / Ημερομηνίες 1ου γύρου.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16 Ε.Π.Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 2018 – 2019.  ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018        ΩΡΑ 11.00 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η Αγωνιστική ( 10η ) Α΄ Β΄ 1η Αγωνιστική ( 8η ) Α΄ Β΄ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ – Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος . . .

Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 1η Αγωνιστική     Σάββατο 29 Σεπ. 2018 Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ             Κυριακή 30 Σεπ. 2018 Ώρα :...

Πρωτάθλημα Παίδων, τροποποίηση προγράμματος αγώνων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι, ο αγώνας για το πρωτάθλημα Παίδων ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ( επαναληπτικός προημιτελικός ), που αρχικά είχε οριστεί προς διεξαγωγή το Σάββατο 5 Μαΐου 2018 και ώρα 11:00, θα διεξαχθεί τελικά την...

Ορισμός αγώνων Play off και Play out . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τον ορισμό των Play off και Play out αγώνων της 5ης και 6ης Μαϊ. 2018 :   PLAY OUT ΑΓΩΝΑΣ ( 12 x 13 ) Α΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BAYLINE - ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΙΚΗ Σάββατο 5 Μαΐου 2018   Ώρα :...

MOST COMMENTED

Προπόνηση Μικτών Ομάδων Αρναία 3 Απρ. 2017

Η ΕΠΣ Χαλκιδικής ανακοινώνει  ότι την Δευτέρα 3 Απριλίου 2017 στο γήπεδο της Αρναίας θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των Μικτών ομάδων Παίδων (γεννηθέντες 2004-2005...

HOT NEWS