7 C
Polygyros, GR
Τετάρτη, Ιανουάριος 23, 2019
Live Scores
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

Πρόγραμμα αγώνων Α΄, Β’ Ερ. κατηγορίας . . .

Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 17η Αγωνιστική     Σάββατο 19 Ιαν. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΣΑΡΤΗΣ 2 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ             Κυριακή 20 Ιαν. 2019 Ώρα :...

4ος Αγών.Πρωταθλ.Προεπιλ.Εθνικών Μικτών ομάδων Κ16-Κ14/ Τετάρτη 16/01/2019/ΕΠΣΔράμας – ΕΠΣΧαλκιδικής.

4ος Αγώνας Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Μικτών ομάδων Κ16-Κ14 την Τετάρτη 16/01/2019  στη Προσοτσάνη της Δράμας . ΕΠΣΔράμας – ΕΠΣΧαλκιδικής.   – 12.30μμ  Κ14  – 14.30μμ Κ16 Άπαντες οι παρακάτω ποδοσφαιριστές Κ14 και Κ16 , θα πρέπει να βρίσκονται στο χώρο που θα τους παραλάβει το...

Προπόνηση Μικτών ομάδων/Δευτέρα 14/01/2019/Γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής

Άπαντες οι ποδοσφαιριστές γεννηθέντες τα έτη 2003-2004,2005-2006 που επιθυμούν να συμμετάσχουν στις προπονήσεις για την επιλογή της Μικτής Ομάδας Κ16 και Κ14 να βρίσκονται την Δευτέρα 14/01/19 και ώρα 16:00 (Κ14) και ώρα 17.30 (Κ16) στο ενωσιακό γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής , με...

Ορισμός 14ης αγων. Κ12 και Κ16

ΒΑΣΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ ΕΠΣΧ ΣΤΙΣ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018 : Η 14η Αγωνιστική για το πρωτάθλημα Κ12 θα γίνει την Παρασκευή 4 Ιαν. 2019 Ώρα : 15:00 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ 2 ΑΚΑΝΘΟΣ...

3ος Αγώνας Πρωταθλ.Προεπιλ.Εθνικών Μικτών ομάδων Κ16-Κ14/ Τετάρτη 12/12/2018 / ΕΠΣΚιλκίς – ΕΠΣΧαλκιδικής.

3ος Αγώνας Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Μικτών ομάδων Κ16-Κ14 την Τετάρτη 12/12/2018  στο Πολύκαστρο του Κιλκίς . ΕΠΣΚιλκίς – ΕΠΣΧαλκιδικής.   – 12.30μμ  Κ14  – 14.30μμ Κ16 Άπαντες οι παρακάτω ποδοσφαιριστές Κ14 και Κ16 , θα πρέπει να βρίσκονται στο χώρο που θα τους παραλάβει το...

Ορισμός εξ αναβολής αγώνων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι, οι αγώνες Α' και Β΄ Ερ. κατηγορίας που αναβλήθηκαν λόγω ακαταλληλότητας γηπέδου το διήμερο 17 - 18 Νοε. 2018, ορίζονται και θα διεξαχθούν την Τετάρτη 21 Νοεμβρίου 2018 και ώρα 15:00, ως εξής : ...

Πρόγραμμα αγώνων Κ-12 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12   6η Αγωνιστική     Κυριακή 11 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ 3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ " ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ " ΣΤΑΝΟΥ 5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ " ΝΙΚΗΤΗΣ 6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ –...

Πρόγραμμα αγώνων Κ-16 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16   6η Αγωνιστική     Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 11:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ( 12:00 ) ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΑΝΟΥ 2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ " ΑΡΝΑΙΑΣ 5 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ Π.Ο....

Πρόγραμμα αγώνων Α΄, Β΄ και Γ΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 8η Αγωνιστική     Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 4 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ -...

Ε.Π.Σ Χαλκιδικής – Ε.Π.Σ Δράμας Έναρξη Πρωταθ. Προεπ. Εθνικων Ομάδων

Την Τετάρτη 31 Οκτ. 2018 αρχίζει το Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων .Ο πρώτος αγώνας θα διεξαχθεί στο Ενωσιακό γήπεδο Καλυβών 'ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ' Ώρα έναρξης αγώνα Κ14 12.30μμ Ώρα προσέλευσης αθλητών 11.30 πμ Ώρα έναρξης αγώνα Κ16 14.30μμ Ώρα προσέλευσης αθλητών 13.30...

MOST COMMENTED

Αποφάσεις πειθαρχικής 7 – 8 Οκτ. 2017 . . .

Πρωτάθλημα 7 - 8 Οκτ. 2017 1. Ποινές ποδοσφαιριστών 1 ΚΟΥΜΑΝΤΣΙΩΤΗΣ Δ. ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1194030 1 Αγωνιστική 10,00 € 2 ΜΑΝΩΛΑΚΟΥΔΗΣ Α. ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 1129301 1 " 10,00 € 3 ΤΟΥΠΛΙΚΙΩΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 1382611 1 " 10,00 € 4 ΜΑΝΩΛΕΑΣ Κ. ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 1257415 1 " 10,00 € 5 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 1408053 1 " 10,00 € 6 ΣΑΓΓΟΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ...

HOT NEWS