21 C
Polygyros, GR
Παρασκευή, Οκτώβριος 20, 2017
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

Πρόγραμμα αγώνων ( 3η αγ. ) πρωταθλήματος Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 3η Αγωνιστική Σάββατο  21 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " ΑΡΝΑΙΑΣ 3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ " ΟΡΜΥΛΙΑΣ 4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ " Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ " Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Α΄, Β΄, Γ΄ Ερ. κατ. . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 6η Αγωνιστική Κυριακή 22 Οκτ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο : 1 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ  - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 6 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 7 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 8 ΝΙΚΗ...

Αναβολή και εκ νέου ορισμός αγώνα Νέων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει την αναβολή του αγώνα για την πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος Νέων μεταξύ των ομάδων ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ, που επρόκειτο να διεξαχθεί το Σάββατο 7 Οκτ. 2017, λόγω εργασιών που εκτελούνται στο γήπεδο Παλαιοχωρίου...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Νέων 7-8, 14-15 Οκτ. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 1η Αγωνιστική Σάββατο  7 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ " ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ " ΑΡΝΑΙΑΣ 4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ " ΟΡΜΥΛΙΑΣ 5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ " ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ " Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Κυριακή  8...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος 5 αγωνιστικών . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 1η Αγωνιστική Σάββατο 23 Σεπ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΦΥΤΟΥ 5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 24...

ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ: Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 16 -17 Σεπ. 2017 . . .

ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2ης Φάσης Σάββατο 16 Σεπ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο: 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ 2 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 4 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ 5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ...

Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 16 – 17 Σεπ. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2ης φάσης. Σάββατο 16 Σεπ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ 2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΡΗΜΝΗΣ 3 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΒΡΑΣΤΩΝ 4 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 7 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ...

Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 9 – 10 Σεπ. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 1ης φάσης. Σάββατο 9 Σεπ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ 2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΚΡΗΜΝΗΣ 3 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 4 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ 6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΒΑΒΔΟΥ Κυριακή 10 Σεπ....

Φιλικά Μικτών ομάδων 22 Μαϊ. 2017

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τη διεξαγωγή φιλικών αγώνων προετοιμασίας των Μικτών μας ομάδων στο Δημοτικό Στάδιο Αρναίας ως κάτωθι : Δευτέρα 22 Μαϊ. 2017   Ώρα : 17:30 ΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Δευτέρα 22 Μαϊ. 2017   Ώρα 19:00 ΝΕΟΙ ΕΠΣ...

Τελικός Πρωταθλήματος Παίδων . . .

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Κυριακή 21 Μαϊ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

MOST COMMENTED

Διαιτητές αγώνων 8 Μαρ. 2017 . . .

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 6 Μαρ. 2017 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Τετάρτη 8 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 ΓΗΠΕΔΟ 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ ΓΟΥΜΑΤΙΑΝΟΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ -...

HOT NEWS