32 C
Polygyros, GR
Δευτέρα, Ιούλιος 16, 2018
Live Scores
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

Πρόγραμμα αγώνων . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 22η Αγωνιστική Κυριακή 5 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ 2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - Π.Ο....

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Α΄, Β΄, Γ΄ Ερ. κατ. . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 13η Αγωνιστική Σάββατο 2 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ 7 ΝΙΚΗ...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Α΄, Β΄, Γ΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 16η Αγωνιστική   Σάββατο 6 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Κυριακή 7 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 3 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν....

Πρόγραμμα αγώνων Α΄, Β΄ Ερ. κατ. . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 21η Αγωνιστική Σάββατο 10 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΦΥΤΟΥ 2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ 3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΑΡΤΗΣ Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ 5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν....

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος 5 αγωνιστικών . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 1η Αγωνιστική Σάββατο 23 Σεπ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΦΥΤΟΥ 5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 24...

Πρόγραμμα αγώνων Παίδων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 1η Αγωνιστική Σάββατο  18 Μαρ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ " ΑΝΑΒΟΛΗ 3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ " ΙΕΡΙΣΣΟΥ 4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ 5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ " ΑΡΝΑΙΑΣ 6 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ " Ν....

Ορισμός αγώνων Κυπέλλου 3ης φάσης – 1η Νοε. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 3ης φάσης. Τετάρτη 1 Νοε. 2017   Ώρα : 14:30 Γήπεδο : 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ 2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 3 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 4 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΡΗΝΗΣ 6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ -...

Πρόγραμμα Αποτελεσματα Play off και Play out Α΄, Β΄ κατ. . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Play off - Play out ΑΓΩΝΩΝ   Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία 1η Φάση Play off ( 3 x 4 ) Σάββατο 13 Μαϊ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 4-0 Play out ( 12 x 13 ) Κυριακή 14 Μαϊ. 2017   Ώρα...

Πρόγραμμα αγώνων Α΄ και Β΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 25η Αγωνιστική Σάββατο 31 Μαρ. 2018   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 2 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 4 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  - ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΒΡΑΣΤΩΝ 5 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΣΤΑΝΟΥ 7 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ 8 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΦΟΥΡΚΑΣ 9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  - Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 10 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 11 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 12 ΕΡΜΗΣ...

Πρόγραμμα αγώνων 29 – 30 Απρ. 2017 . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 29η Αγωνιστική Σάββατο 29 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΦΥΤΟΥ 5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 6 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΡΗΣ...

MOST COMMENTED

Λαχειοφόρος αγορά για οικονομική ενίσχυση σωματείων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής καλεί τα σωματεία - μέλη της να δηλώσουν συμμετοχή στη μεγάλη λαχειοφόρο αγορά που θα πραγματοποιήσει με σκοπό την οικονομική τους...

HOT NEWS