29 C
Polygyros, GR
Τετάρτη, Ιούνιος 28, 2017
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

Πρόγραμμα αγώνων . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 22η Αγωνιστική Κυριακή 5 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ 2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - Π.Ο....

Πρόγραμμα Αποτελεσματα Play off και Play out Α΄, Β΄ κατ. . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Play off - Play out ΑΓΩΝΩΝ   Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία 1η Φάση Play off ( 3 x 4 ) Σάββατο 13 Μαϊ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 4-0 Play out ( 12 x 13 ) Κυριακή 14 Μαϊ. 2017   Ώρα...

Πρόγραμμα Παίδων, επαναληπτικοί προημιτελικοί . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Προημιτελικοί - επαναληπτικοί αγώνες Σάββατο 29 Απρ. 2017   Ώρα : 12:00 1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 3 - 0 α/α ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Κυριακή 30 Απρ. 2017   Ώρα : 11:00 2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ...

Πρόγραμμα αγώνων 22 – 23 Απρ. 2017 . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 28η Αγωνιστική Σάββατο 22 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ Κυριακή 23 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 5 Α.Ε....

Πρόγραμμα αγώνων Παίδων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 5η Αγωνιστική Μ. Τρίτη  11 Aπρ. 2017   Ώρα : 17:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ " ΣΑΡΤΗΣ 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " ΑΡΝΑΙΑΣ 4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ 5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ " Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 6 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ -...

2οι Ημιτελικοί Παίδων – Πρόγραμμα . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Hμιτελικοί - επαναληπτικοί αγώνες Σάββατο 13 Μαϊ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ * Ο αγώνας ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ θα οριστεί με νεότερη ανακοίνωση.

Πρόγραμμα αγώνων Παίδων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 3η Αγωνιστική Σάββατο  1 Aπρ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ " Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ " ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ " Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Κυριακή 2 Απρ. 2017   Ώρα : 11:00 5 ΕΛΠΙΣ...

Πρόγραμμα αγώνων Play off Γ΄ Ερ. κατηγορίας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PLAY OFF ΑΓΩΝΩΝ Γ΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κυριακή  2 Απρ. 2017   Ώρα : 16:30 1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ " ΚΑΛΥΒΩΝ

Πρόγραμμα αγώνων 20 – 21 Μαϊ. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία 2η Φάση Play off ( 2 x 3 ) Τετάρτη 17 Μαϊ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 1 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Play off Κυριακή 21 Μαϊ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ -  (ΝΙΚΗΤΗΣ Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ...

Πρόγραμμα Παίδων, Ημιτελικοί 7 Μαϊ. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Hμιτελικοί - πρώτοι αγώνες Κυριακή 7 Μαϊ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ

MOST COMMENTED

Σεμινάριο Διαιτησίας νεότερη ενημέρωση . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τις νεότερες πληροφορίες σχετικά με το Σεμινάριο Διαιτησίας 2017 - 2018 (σύμφωνα με πρόγραμμα που ανακοίνωσε η ΕΠΟ): Το σεμινάριο...

HOT NEWS