9 C
Polygyros, GR
Κυριακή, Νοεμβρίου 18, 2018
Live Scores
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

Πρόγραμμα αγώνων ( 3η αγ. ) πρωταθλήματος Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 3η Αγωνιστική Σάββατο  21 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " ΑΡΝΑΙΑΣ 3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ " ΟΡΜΥΛΙΑΣ 4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ " Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ " Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ...

Ορισμός 2ου ημιτελικού Παίδων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Hμιτελικός - επαναληπτικός αγώνας Τετάρτη 17 Μαϊ. 2017   Ώρα : 18:00 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ

Τελικός Πρωταθλήματος Παίδων . . .

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Κυριακή 21 Μαϊ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

Πρόγραμμα αγώνων Α΄, Β΄ Ερ. κατ. . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 21η Αγωνιστική Σάββατο 10 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΦΥΤΟΥ 2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ 3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΑΡΤΗΣ Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ 5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν....

Πανελ Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Νέων και Παίδων 2η Αγωνιστική Τετάρτη 8 Νοεμ.2017

Την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2017  στο ενωσιακό γήπεδο των Καλυβών Ανδρέας Καλατζής , θα διεξαχθεί η δευτερη αγωνιστική του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής ΕΟ Νέων και Παίδων  . Οι ομαδές μας, Παίδων και Νέων θα βρεθούν αντιμέτωπες με τις αντίστοιχες...

Ε.Π.Σ Χαλκιδικής – Ε.Π.Σ Δράμας Έναρξη Πρωταθ. Προεπ. Εθνικων Ομάδων

Την Τετάρτη 31 Οκτ. 2018 αρχίζει το Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων .Ο πρώτος αγώνας θα διεξαχθεί στο Ενωσιακό γήπεδο Καλυβών 'ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ' Ώρα έναρξης αγώνα Κ14 12.30μμ Ώρα προσέλευσης αθλητών 11.30 πμ Ώρα έναρξης αγώνα Κ16 14.30μμ Ώρα προσέλευσης αθλητών 13.30...

Πρόγραμμα αγώνων 6 – 7 Μαϊ. 2017 . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 30η Αγωνιστική Σάββατο 6 Μαϊ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 2 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 5 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ -...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Α΄, Β΄, Γ΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 16η Αγωνιστική   Σάββατο 6 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Κυριακή 7 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:00 2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 3 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 6 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν....

Εξ αναβολης αγωνας νεων Ιερισσος -Μεγ Παναγια

Ο εξ αναβολης αγώνας πρωταθλήματος Νέων Ιερισσος Μεγ Παναγια, ορίζεται Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2018 και ώρα 16.30

Ορισμός αγώνα κατάταξης τριταθλητών Β΄ κατ. . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τον ορισμό του αγώνα κατάταξης μεταξύ των τριταθλητριών ομάδων των 2 ομίλων της Β΄ Ερ. κατ. για την άνοδο στην Α΄ Ερ. κατηγορία : Σάββατο 28 Απρ. 2018   Ώρα : 16:30 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ...

MOST COMMENTED

Παρατηρητές αγώνων 4 – 5 Νοε. 2017 . . .

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ Πολύγυρος 2 Νοε. 2017 ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Σάββατο 4 Νοε. 2017   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΡΗΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ -...

HOT NEWS