21 C
Polygyros, GR
Παρασκευή, Οκτώβριος 20, 2017
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

Πρόγραμμα αγώνων 20 – 21 Μαϊ. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία 2η Φάση Play off ( 2 x 3 ) Τετάρτη 17 Μαϊ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 1 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Play off Κυριακή 21 Μαϊ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ -  (ΝΙΚΗΤΗΣ Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ...

Ορισμός 2ου ημιτελικού Παίδων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Hμιτελικός - επαναληπτικός αγώνας Τετάρτη 17 Μαϊ. 2017   Ώρα : 18:00 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ

2οι Ημιτελικοί Παίδων – Πρόγραμμα . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Hμιτελικοί - επαναληπτικοί αγώνες Σάββατο 13 Μαϊ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ * Ο αγώνας ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ θα οριστεί με νεότερη ανακοίνωση.

Πρόγραμμα Αποτελεσματα Play off και Play out Α΄, Β΄ κατ. . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Play off - Play out ΑΓΩΝΩΝ   Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία 1η Φάση Play off ( 3 x 4 ) Σάββατο 13 Μαϊ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 4-0 Play out ( 12 x 13 ) Κυριακή 14 Μαϊ. 2017   Ώρα...

Πρόγραμμα Παίδων, Ημιτελικοί 7 Μαϊ. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Hμιτελικοί - πρώτοι αγώνες Κυριακή 7 Μαϊ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Πρόγραμμα αγώνων 6 – 7 Μαϊ. 2017 . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 30η Αγωνιστική Σάββατο 6 Μαϊ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 2 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 5 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ -...

Πρόγραμμα Παίδων, επαναληπτικοί προημιτελικοί . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Προημιτελικοί - επαναληπτικοί αγώνες Σάββατο 29 Απρ. 2017   Ώρα : 12:00 1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 3 - 0 α/α ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Κυριακή 30 Απρ. 2017   Ώρα : 11:00 2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ...

Πρόγραμμα αγώνων 29 – 30 Απρ. 2017 . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 29η Αγωνιστική Σάββατο 29 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΦΥΤΟΥ 5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 6 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΡΗΣ...

Πρόγραμμα αγώνων 22 – 23 Απρ. 2017 . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 28η Αγωνιστική Σάββατο 22 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ Κυριακή 23 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 5 Α.Ε....

Πρόγραμμα Play off αγώνων Γ΄ Ερ. κατ. . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PLAY OFF ΑΓΩΝΩΝ Γ΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - 2η Φάση Κυριακή  9 Απρ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ Κυριακή  9 Απρ. 2017   Ώρα : 11:30 2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΓΗΠΕΔΟ : ΚΡΗΜΝΗΣ

MOST COMMENTED

Σχολή Διαιτησίας 2017 – 2018 . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τη λειτουργία Σχολής Διαιτησίας εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου 2017 - 2018. Η Σχολή θα ξεκινήσει αρχές Σεπτεμβρίου. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν...

HOT NEWS