33 C
Polygyros, GR
Πέμπτη, Αύγουστος 17, 2017
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

Πρόγραμμα αγώνων 22 – 23 Απρ. 2017 . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 28η Αγωνιστική Σάββατο 22 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ Κυριακή 23 Απρ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 5 Α.Ε....

Πρόγραμμα Play off αγώνων Γ΄ Ερ. κατ. . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PLAY OFF ΑΓΩΝΩΝ Γ΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - 2η Φάση Κυριακή  9 Απρ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ Κυριακή  9 Απρ. 2017   Ώρα : 11:30 2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΓΗΠΕΔΟ : ΚΡΗΜΝΗΣ

Πρόγραμμα αγώνων Παίδων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 5η Αγωνιστική Μ. Τρίτη  11 Aπρ. 2017   Ώρα : 17:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 2 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ " ΣΑΡΤΗΣ 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " ΑΡΝΑΙΑΣ 4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ 5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ " Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 6 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ -...

Ορισμός εξ αναβολής αγώνα Β΄ κατ . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι ο εξ αναβολής αγώνας για τη 19η αγωνιστική της Β΄ Ερ. κατηγορίας μεταξύ των ομάδων ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ, που αναβλήθηκε την Κυριακή 12 Μαρτίου 2017 λόγω θανάτου στελέχους του «ΑΕΤΟΥ» Φούρκας, ορίζεται...

Πρόγραμμα αγώνων Παίδων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 3η Αγωνιστική Σάββατο  1 Aπρ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ " Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 3 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ " ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ " Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Κυριακή 2 Απρ. 2017   Ώρα : 11:00 5 ΕΛΠΙΣ...

Πρόγραμμα αγώνων Play off Γ΄ Ερ. κατηγορίας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ PLAY OFF ΑΓΩΝΩΝ Γ΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κυριακή  2 Απρ. 2017   Ώρα : 16:30 1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ " ΚΑΛΥΒΩΝ

Πρόγραμμα αγώνων Παίδων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 1η Αγωνιστική Σάββατο  18 Μαρ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ " ΑΝΑΒΟΛΗ 3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ " ΙΕΡΙΣΣΟΥ 4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ 5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ " ΑΡΝΑΙΑΣ 6 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ " Ν....

Πρόγραμμα αγώνων . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 22η Αγωνιστική Κυριακή 5 Μαρ. 2017   Ώρα : 16:00 Γήπεδο : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ 2 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - Π.Ο....

MOST COMMENTED

Προπόνηση Μικτών Ομάδων

Η ΕΠΣ Χαλκιδικής ανακοινώνει τα ονόματα των ποδοσφαιριστών που επελέγησαν μετά την διαδικασία των προεπιλογών για την στελέχωση των Μικτών Ομάδων. Παρακαλούνται όπως προσέλθουν...

HOT NEWS