9 C
Polygyros, GR
Κυριακή, Νοεμβρίου 18, 2018
Live Scores
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

Πρόγραμμα αγώνων Α΄ και Β΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 25η Αγωνιστική Σάββατο 31 Μαρ. 2018   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 2 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 4 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  - ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΒΡΑΣΤΩΝ 5 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ  - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 6 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΣΤΑΝΟΥ 7 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ 8 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΦΟΥΡΚΑΣ 9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  - Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 10 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 11 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 12 ΕΡΜΗΣ...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Παίδων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 1η Αγωνιστική Τετάρτη  21 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:30 1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ " ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ 4 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ " Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ -...

Ορισμός εξ’ αναβολής αγώνα . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τον ορισμό του εξ' αναβολής αγώνα για την 21η αγωνιστική της Α' Ερ. κατηγορίας - Bayline Ναυαγοσωστική μεταξύ των ομάδων: "ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ" ΑΦΥΤΟΥ - ΤΑ Μ. Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ, την Τετάρτη 14 Μαρτίου 2018 στο γήπεδο Αφύτου με ώρα...

Ορισμός εξ αναβολής αγώνων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τον ορισμό του εξ αναβολής αγώνα για την 23η αγωνιστική της Α΄ Ερ. κατηγορίας - Bayline Ναυαγοσωστική μεταξύ των ομάδων "ΝΙΚΗ" ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ, την Τετάρτη 7 Μαρτίου 2018 στο Δημοτικό Στάδιο Πολυγύρου με ώρα έναρξης...

Πρωτάθλημα Νέων- Προημιτελική φάση, ορισμός αγώνων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι, μετά την ολοκλήρωση των αγώνων της 2ης φάσης, προκρίνονται στην προημιτελική φάση του πρωταθλήματος Νέων, οι οκτώ ομάδες με την καλύτερη βαθμολογική συγκομιδή, ήτοι : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ, 2. ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ, 3. ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ, 4....

Διαιτητές αγώνων 21 Φεβ. 2018 . . .

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 20 Φεβ. 2018 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ( ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΥ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ ) ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Τετάρτη 21 Φεβ. 2018   Ώρα : 14:30 ΓΗΠΕΔΟ 1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ - ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ Τετάρτη 21 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ 2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ...

Ορισμός εξ αναβολής αγώνων . . .

Ορισμός εξ αναβολής αγώνων Α΄και Β΄ Ερ. κατηγορίας Σάββατο  17 Φεβ. 2018   Ώρα : 14:00 1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ Σάββατο  17 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΒΔΟΥ Τετάρτη  21 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ...

Ορισμός εξ αναβολής αγώνων Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ ( 6η Αγωνιστική ) Τετάρτη  14 Φεβ. 2018   Ώρα : 16:00 1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ Πέμπτη  15 Φεβ. 2018   Ώρα : 16:00 2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ Σάββατο  17 Φεβ. 2018   Ώρα :...

Πρόγραμμα αγώνων Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 6η Αγωνιστική  Σάββατο  10 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΑΝΟΥ 2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ " Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 3 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ " ΟΛΥΝΘΟΥ 4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ   (3η αγ.) " ΣΑΡΤΗΣ Κυριακή  11 Φεβ. 2018   Ώρα...

Πρόγραμμα αγώνων Α΄, Β΄ Ερ. κατ. . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 21η Αγωνιστική Σάββατο 10 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ  - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΦΥΤΟΥ 2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ 3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΑΡΤΗΣ Κυριακή 11 Φεβ. 2018   Ώρα : 15:00 4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ 5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ  - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 7 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν....

MOST COMMENTED

Διαιτητές αγώνων πρωταθλήματος Παίδων . . .

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Τρίτη 10 Απρ. 2018   Ώρα : 16:00 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΤΟΥΣΚΟΥ 2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΧΡΥΣΕΛΗΣ Τετάρτη 11 Απρ. 2018   Ώρα :...

HOT NEWS