32 C
Polygyros, GR
Δευτέρα, Ιούλιος 16, 2018
Live Scores
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

Πανελ Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Νέων και Παίδων 2η Αγωνιστική Τετάρτη 8 Νοεμ.2017

Την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2017  στο ενωσιακό γήπεδο των Καλυβών Ανδρέας Καλατζής , θα διεξαχθεί η δευτερη αγωνιστική του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής ΕΟ Νέων και Παίδων  . Οι ομαδές μας, Παίδων και Νέων θα βρεθούν αντιμέτωπες με τις αντίστοιχες...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ   4η Αγωνιστική   Σάββατο  4 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " ΣΤΑΝΟΥ 3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ 4 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ " ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ " Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΝΕΟΣ ΠΟ...

Ορισμός αγώνων Κυπέλλου 3ης φάσης – 1η Νοε. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 3ης φάσης. Τετάρτη 1 Νοε. 2017   Ώρα : 14:30 Γήπεδο : 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ 2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 3 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 4 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΡΗΝΗΣ 6 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ -...

Πρόγραμμα αγώνων ( 3η αγ. ) πρωταθλήματος Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 3η Αγωνιστική Σάββατο  21 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " ΑΡΝΑΙΑΣ 3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ " ΟΡΜΥΛΙΑΣ 4 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ " Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 5 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ " Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Α΄, Β΄, Γ΄ Ερ. κατ. . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 13η Αγωνιστική Σάββατο 2 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 Γήπεδο : 1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ  - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ  - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 3 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΟΛΥΝΘΟΥ 7 ΝΙΚΗ...

Αναβολή και εκ νέου ορισμός αγώνα Νέων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει την αναβολή του αγώνα για την πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος Νέων μεταξύ των ομάδων ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ, που επρόκειτο να διεξαχθεί το Σάββατο 7 Οκτ. 2017, λόγω εργασιών που εκτελούνται στο γήπεδο Παλαιοχωρίου...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Νέων 7-8, 14-15 Οκτ. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 1η Αγωνιστική Σάββατο  7 Οκτ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ " ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ " ΑΡΝΑΙΑΣ 4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ " ΟΡΜΥΛΙΑΣ 5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ " ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ " Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Κυριακή  8...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος 5 αγωνιστικών . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 1η Αγωνιστική Σάββατο 23 Σεπ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΦΥΤΟΥ 5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 24...

ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ: Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 16 -17 Σεπ. 2017 . . .

ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2ης Φάσης Σάββατο 16 Σεπ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο: 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ 2 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 3 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 4 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ 5 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ...

Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 16 – 17 Σεπ. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2ης φάσης. Σάββατο 16 Σεπ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ 2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΡΗΜΝΗΣ 3 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΒΡΑΣΤΩΝ 4 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 7 ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ...

MOST COMMENTED

Αποφάσεις πειθαρχικής επιτροπής 9 Ιαν. 2018 . . .

Πρωτάθλημα 6 - 7 Ιαν. 2018 1 ΚΕΦΑΛΑΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 1235465 1 Αγωνιστική 10,00 € 2 ΠΟΤΟΥΡΙΔΗΣ ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 1338506 1 " 10,00 € 3 ΧΑΡΙΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 1003893 1 " 10,00 € 4 ΜΑΡΘΑΣ ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. 1245648 1 " 10,00 € 5 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 1343623 1 " 10,00 € 6 ΠΟΥΓΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 1326580 4 " 40,00 € 7 ΣΑΜΑΡΑΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 1247475 1 " 10,00 € 8 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ Α.Ο....

HOT NEWS