33 C
Polygyros, GR
Σάββατο, Αύγουστος 18, 2018
Live Scores
Αρχική Προσεχείς Αγώνες

Προσεχείς Αγώνες

Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 9 – 10 Σεπ. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 1ης φάσης. Σάββατο 9 Σεπ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ 2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΚΡΗΜΝΗΣ 3 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 4 ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ 5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΡΗΝΗΣ 6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ ΒΑΒΔΟΥ Κυριακή 10 Σεπ....

Φιλικά Μικτών ομάδων 22 Μαϊ. 2017

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τη διεξαγωγή φιλικών αγώνων προετοιμασίας των Μικτών μας ομάδων στο Δημοτικό Στάδιο Αρναίας ως κάτωθι : Δευτέρα 22 Μαϊ. 2017   Ώρα : 17:30 ΠΑΙΔΕΣ ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Δευτέρα 22 Μαϊ. 2017   Ώρα 19:00 ΝΕΟΙ ΕΠΣ...

Τελικός Πρωταθλήματος Παίδων . . .

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Κυριακή 21 Μαϊ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

Πρόγραμμα αγώνων 20 – 21 Μαϊ. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία 2η Φάση Play off ( 2 x 3 ) Τετάρτη 17 Μαϊ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 1 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Play off Κυριακή 21 Μαϊ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ -  (ΝΙΚΗΤΗΣ Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ...

Ορισμός 2ου ημιτελικού Παίδων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Hμιτελικός - επαναληπτικός αγώνας Τετάρτη 17 Μαϊ. 2017   Ώρα : 18:00 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ

2οι Ημιτελικοί Παίδων – Πρόγραμμα . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Hμιτελικοί - επαναληπτικοί αγώνες Σάββατο 13 Μαϊ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ * Ο αγώνας ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ θα οριστεί με νεότερη ανακοίνωση.

Πρόγραμμα Αποτελεσματα Play off και Play out Α΄, Β΄ κατ. . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Play off - Play out ΑΓΩΝΩΝ   Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία 1η Φάση Play off ( 3 x 4 ) Σάββατο 13 Μαϊ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 4-0 Play out ( 12 x 13 ) Κυριακή 14 Μαϊ. 2017   Ώρα...

Πρόγραμμα Παίδων, Ημιτελικοί 7 Μαϊ. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Hμιτελικοί - πρώτοι αγώνες Κυριακή 7 Μαϊ. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Πρόγραμμα αγώνων 6 – 7 Μαϊ. 2017 . . .

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 30η Αγωνιστική Σάββατο 6 Μαϊ. 2017   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 2 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 4 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 5 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ -...

Πρόγραμμα Παίδων, επαναληπτικοί προημιτελικοί . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Προημιτελικοί - επαναληπτικοί αγώνες Σάββατο 29 Απρ. 2017   Ώρα : 12:00 1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 3 - 0 α/α ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Κυριακή 30 Απρ. 2017   Ώρα : 11:00 2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ...

MOST COMMENTED

Προπόνηση – Προεπιλογή Δευτέρα 5 Μαρτίου -Γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής

Από την επιτροπή υποδομών της ΕΠΣΧαλκιδικής ανακοινώνεται ότι η επόμενη προπόνηση - προεπιλογή θα γίνει την Δευτέρα 5 Μαρτίου 2018  στο ενωσιακό γήπεδο Καλυβών Ανδρέας...

HOT NEWS