Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Κ-10 . . .
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10
Πέμπτη 2 Μαϊ. 2019, Ώρα 17:00
1
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ :
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
"
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3
ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ
"
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
4
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ -ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
"
ΝΙΚΗΤΗΣ
5
ΔΟΞΑ...
Πρόγραμμα αγώνων Κ-10 . . .
Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι το προσεχές Σαββατοκύριακο 13 και 14 Απριλίου 2019 θα διεξαχθούν οι αγώνες για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ-10 και όχι οι εξ αναβολής αγώνες της 3ης αγωνιστικής όπως αρχικά είχε ανακοινωθεί.
Αναλυτικά το πρόγραμμα...
Τελικός πρωταθλήματος Κ-12 . . .
Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τον ορισμό του Τελικού του πρωταθλήματος Κ-12 :
Σάββατο 13 Απριλίου 2019 Ώρα : 11:00
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Ορισμός Τελικού Πρωταθλήματος Κ-12 . . .
Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει την ΑΝΑΒΟΛΗ του Τελικού Πρωταθλήματος Κ-12.
Ο αγώνας ''ΑΕΤΟΣ'' ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ''ΑΡΗΣ'' ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Κ-12 αναβάλλεται λόγω έντονων καιρικών συνθηκών που θα επικρατούν στην περιοχή.
Ο Τελικός θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 13 Απριλίου 2019 και ώρα 11:00 π.μ. στο Γήπεδο...
Πρόγραμμα αγώνων Α΄ και Β΄ Ερ. κατηγορίας . . .
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 25η Αγωνιστική
Σάββατο 6 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00
Γήπεδο :
1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
-
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
2
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
-
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΦΥΤΟΥ
3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
-
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΑΡΝΑΙΑΣ
Κυριακή 7 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00
4
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
-
ΑΝΘΕΜΟΥΣ...
Διαιτητές ημιτελικών Κ-16 και Κ-12 . . .
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-16 και Κ-12
Τετάρτη 13 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:30 ( Κ-16 )
1
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
2
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. - ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ
Πέμπτη 14 Μαρ. 2019 Ώρα : 17:00...
Πρόγραμμα αγώνων Α΄και Β΄ Ερασιτεχνικής . . .
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 18η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Μαρ. 2019 Ώρα : 16:00
Γήπεδο :
1
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
-
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
2
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
-
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
-
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΑΦΥΤΟΥ
Κυριακή 17 Μαρ. 2019 Ώρα...
Πρόγραμμα αγώνων Κ-14 και Κ-10 . . .
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14
1η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Μαρ. 2019 Ώρα : 11:00
1
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ :
ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
"
Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
"
ΣΑΡΤΗΣ
4
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
"
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
5
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ...
Ημιτελικοί Κ-16 και Κ-12. Πρόγραμμα αγώνων . . .
Μετά την κλήρωση για την ημιτελική φάση των πρωταθλημάτων Κ-16 και Κ-12, το πρόγραμμα αγώνων έχει ως εξής :
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ-16 :
ΠΡΩΤΟΙ ΑΓΩΝΕΣ :
Τετάρτη 13 Μαρτίου 2019 Ώρα : 16:30
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ( Γηπ. Πολυγύρου )
ΑΕΤΟΣ...
Κ-16 και Κ-12, δεύτερη φάση, πρόγραμμα αγώνων . . .
Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι, την Τετάρτη 20 Φεβ. 2019 ολοκληρώνεται η κανονική διάρκεια των πρωταθλημάτων υποδομών Κ-16 και Κ-12 ( οι αγώνες του Κ-12 έχουν ήδη ολοκληρωθεί ).
Όπως είναι ήδη γνωστό, προκρίνονται οι 4 πρώτες ομάδες από κάθε...