Πρόγραμμα αγώνων . . .
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 22η Αγωνιστική
Κυριακή 5 Μαρ. 2017 Ώρα : 16:00
Γήπεδο :
1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΡΝΑΙΑΣ
2
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
4
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ - Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
5
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - Π.Ο....
Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Α΄, Β΄, Γ΄ Ερ. κατ. . .
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 13η Αγωνιστική
Σάββατο 2 Δεκ. 2017 Ώρα : 15:00
Γήπεδο :
1
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
-
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
2
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
-
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
-
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
-
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
-
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Κυριακή 3 Δεκ. 2017 Ώρα : 15:00
6
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
-
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΟΛΥΝΘΟΥ
7
ΝΙΚΗ...
Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Α΄, Β΄, Γ΄ Ερ. κατηγορίας . . .
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 16η Αγωνιστική
Σάββατο 6 Ιαν. 2018 Ώρα : 15:00
Γήπεδο :
1
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
-
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Κυριακή 7 Ιαν. 2018 Ώρα : 15:00
2
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
-
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
-
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
4
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
-
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
5
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
-
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
-
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
Ν....
Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος . . .
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 1η Αγωνιστική
Σάββατο 29 Σεπ. 2018 Ώρα : 17:00
Γήπεδο :
1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
-
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
2
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
-
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
Κυριακή 30 Σεπ. 2018 Ώρα :...
Πρόγραμμα αγώνων Α΄, Β΄ και Γ΄ Ερ. κατηγορίας . . .
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 8η Αγωνιστική
Σάββατο 10 Νοε. 2018 Ώρα : 15:00
Γήπεδο :
1
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
-
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
2
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
-
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
-
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
4
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
-
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
-...
Πρόγραμμα αγώνων Α΄, Β’ Ερ. κατηγορίας . . .
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 21η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Φεβ. 2019 Ώρα : 15:00
Γήπεδο :
1
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
-
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΣΑΡΤΗΣ
2
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
-
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
-
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
4
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
-
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΚΑΛΥΒΩΝ
5
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ...
Πρόγραμμα αγώνων Α΄ και Β΄ Ερ. κατηγορίας . . .
Α΄ Ερασιτεχνική “Bayline Ναυαγοσωστική” - 25η Αγωνιστική
Σάββατο 6 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00
Γήπεδο :
1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
-
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
2
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
-
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΦΥΤΟΥ
3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
-
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΑΡΝΑΙΑΣ
Κυριακή 7 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00
4
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
-
ΑΝΘΕΜΟΥΣ...
Πρόγραμμα αγώνων Α΄, Β΄ Ερ. κατ. . . .
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 21η Αγωνιστική
Σάββατο 10 Φεβ. 2018 Ώρα : 15:00
Γήπεδο :
1
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
-
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΦΥΤΟΥ
2
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
-
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
-
ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΣΑΡΤΗΣ
Κυριακή 11 Φεβ. 2018 Ώρα : 15:00
4
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
-
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΟΛΥΝΘΟΥ
5
Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
-
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
6
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
-
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
7
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν....
Πρόγραμμα αγώνων Α΄1, Α΄ και Β΄ Ερ. κατηγορίας . . .
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. - ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” - 8η Αγωνιστική
Σάββατο 2 Νοε. 2019 Ώρα : 15:00
Γήπεδο :
1
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
-
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
2
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
-
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΒΑΡΒΑΡΑΣ
3
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
-
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
ΟΛΥΝΘΟΥ
4
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
-
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
...
Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος 5 αγωνιστικών . . .
Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 1η Αγωνιστική
Σάββατο 23 Σεπ. 2017 Ώρα : 17:00
Γήπεδο :
1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΒΑΡΒΑΡΑΣ
2
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
ΑΦΥΤΟΥ
5
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
Κυριακή 24...