10 C
Polygyros, GR
Παρασκευή, Φεβρουάριος 23, 2018
Live Scores
Αρχική Σκόρερ

Σκόρερ

Ολοι οι σκόρερς της Α` Kατηγ. Χαλκιδικής (22η αγωνιστική): OΛΟΙ ΟΙ Σκόρερς Α` Kατηγ. Χαλκιδικής (22η αγωνιστική): . 18 ΓΚΟΛ: Κωνσταντάγκας (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) 16 ΓΚΟΛ: Μέτσι (ΤΡΙΓΛΙΑ) 15 ΓΚΟΛ: Λεσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 13 ΓΚΟΛ: Νταμαρλής (ΣΑΡΤΗ) 11 ΓΚΟΛ: Μετάϊ (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) 10 ΓΚΟΛ: Φαϊταζόγλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Καραδήμος (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σπάσιτς(ΤΡΙΓΛΙΑ) 9 ΓΚΟΛ: Σμυρλής ( ΑΦΥΤΟΣ)** 8 ΓΚΟΛ: Σκέμπι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Καφές (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Πανισκάκης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Τσίγκας (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Καρνόπουλος (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Αγγ.Παπαδόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) 7 ΓΚΟΛ: Μπακαρόπουλος ( ΤΡΙΓΛΙΑ) Ιβάνωφ (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Τσομπανίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Αθανασιάδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ)*** Σάλα ( ΜΟΥΔΑΝΙΑ) 6 ΓΚΟΛ: Τσάνι (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Μπαλικτσής (ΤΡΙΓΛΙΑ) Κωνσταντινίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Μπάτσιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) 5 ΓΚΟΛ: Κατσόγλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Αργυρίου(ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Χύσα (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Γκότας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παναγιωτόπουλος(ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Γκούτζιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Ραμιώτης (ΒΑΡΒΑΡΑ) Πανιτσίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Τσακίρογλου (ΦΩΚΑΙΑ) 4 ΓΚΟΛ: Παπαδόπουλος (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Χαλούλι (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Γερασίμου(ΑΦΥΤΟΣ) Ντόι (ΦΩΚΑΙΑ) Σέρα (ΛΑΚΚΩΜΑ) Μαρκογιαννάκης (Ν. ΦΩΚΑΙΑ)***** Σύγγελης (ΣΑΡΤΗ) Πετσάβας(ΣΑΡΤΗ) Κανάνι (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Μεντεσίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Πέτκος (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Κίτα (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Νεστερόπουλος (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Βέντζιος ( ΟΛΥΝΘΟΣ) Ελένζι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Σαπανίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σαρβανίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) 3 ΓΚΟΛ: Κατσαμακίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Κουτσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Λουκάκης (ΣΑΡΤΗ) Δούμας (ΛΑΚΚΩΜΑ) Δερνεκξής (ΛΑΚΚΩΜΑ) Δόμπρογλου(ΤΡΙΓΛΙΑ) Δόμπρογλου(ΤΡΙΓΛΙΑ) Βραχνός (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Μελίσσης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Γεράντζης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Κεφάλας (ΟΛΥΝΘΟΣ) Ουγκονσότο (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παπαποστόλου (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Μεμάϊ (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Τσεκος ( ΣΤΡΑΤΩΝΙ ) Κοσμίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Νεστωράς (ΦΩΚΑΙΑ) Μουράτι (ΦΩΚΑΙΑ) Ντάσιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Σιδηρόπουλος (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Μούμκας(ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Σιδηρόπουλος(ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Ουσταμπασίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) 2 ΓΚΟΛ: Καραπαυλος (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Χρυσογονίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Γκότας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Σαϊτιώτης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Τσιτσίκας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Μπίντος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Τσίκο (ΛΑΚΚΩΜΑ) Γιαλετζής (ΛΑΚΚΩΜΑ) Κλήμης (ΛΑΚΚΩΜΑ)**** Τερσενίδης (ΜΑΡΜΑΡΑΣ)****** Χλιάπας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Αυγέρος (ΟΛΥΝΘΟΣ) Κωνσταντινίδης(ΟΛΥΝΘΟΣ) Βαλμάρσκυ (ΟΛΥΝΘΟΣ) Συρόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Παπαδόπουλος Αμβ. (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μιλκουδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Μεγαλοοικονόμου (ΤΡΙΓΛΙΑ) Τσεμεκίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Μαρκογιαννάκης (ΑΦΥΤΟΣ) Λογγινίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Τοντώρ (ΑΦΥΤΟΣ) Ζάβας (Σάρτης) Ψυχογιός (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Καραστέργιος (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Βούλγαρης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Κατσαρός (ΦΩΚΑΙΑ) Μποβάκης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Τσιλιγκιρίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Ζαχαριάδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) *ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΑΚΟΜΑ (72) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΚΟΛ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ (8) ΑΥΤΟΓΚΟΛ. ** Ο ΣΜΥΡΛΗΣ (ΑΦΥΤΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 9 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ *** Ο ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 7 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ **** Ο ΚΛΗΜΗΣ (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ***** Ο ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 4 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ ****** O TEΡΣΕΝΙΔΗΣ (ΜΑΡΜΑΡΑ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Πρωτάθλημα Νέων- Προημιτελική φάση, ορισμός αγώνων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι, μετά την ολοκλήρωση των αγώνων της 2ης φάσης, προκρίνονται στην προημιτελική φάση του πρωταθλήματος Νέων, οι οκτώ ομάδες με την καλύτερη βαθμολογική συγκομιδή, ήτοι : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ, 2. ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ, 3. ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ, 4....

Προπόνηση-Προεπιλογή Μικτών Ομάδων 26 Φεβρ. 2018/Ενωσιακό γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής

Από την επιτροπή υποδομών της ΕΠΣΧαλκιδικής ανακοινώνεται ότι η επόμενη προπόνηση - προεπιλογή θα γίνει την Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2018  στο ενωσιακό γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής Προσκαλούμε όλους τους αθλητές που επιθυμούν να αγωνιστούν στην Μικτή της ΕΠΣΧαλκιδικής να προσέλθουν ...

Ορισμός εξ αναβολής αγώνων Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ ( 6η Αγωνιστική ) Τετάρτη  14 Φεβ. 2018   Ώρα : 16:00 1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ Πέμπτη  15 Φεβ. 2018   Ώρα : 16:00 2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ Σάββατο  17 Φεβ. 2018   Ώρα :...

Πρόγραμμα αγώνων Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 6η Αγωνιστική  Σάββατο  10 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΑΝΟΥ 2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ " Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 3 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ " ΟΛΥΝΘΟΥ 4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ   (3η αγ.) " ΣΑΡΤΗΣ Κυριακή  11 Φεβ. 2018   Ώρα...

Αποστολή στοιχείων ομάδων ακαδημιών για ΕΠΟ

Παρακαλούμε θερμά όπως μας αποστείλετε άμεσα, τις ομάδες των ακαδημιών που εχετε (μπαμπινι - προτζουνιορ - τζουνιορ -προπαιδων - παιδων και Νέων  στην ηλεκτρονική διεύθυνση epshalkidikis@yahoo.gr ή τηλεφωνικά  (23720 22609)μέχρι την Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2018. Τα στοιχεία θα χρησιμοποιηθούν  από την...

Τετάρτη 14 Φεβρ.2018/Νέα συνάντηση προπονητών/υπευθύνων ακαδημιών με την επιτροπή υποδομών της ΕΠΣΧ

Η Επιτροπή υποδομών της ΕΠΣΧαλκιδικής , Κύριοι : Εδιάρογλου Ισ. Εδιάρογλου Κ. Διαμαντούδης Αθ. Και Τζιμητρέας Κ. ευχαριστούμε θερμά όλους τους  προπονητές και υπευθύνους υποδομών που παρευρέθησαν  την Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2018 ,στα γραφεία της ΕΠΣΧ , και αντάλλαξαν...

Προπόνηση-Προεπιλογή Μικτών Ομάδων 12 Φεβρ. 2018/Στάδιο Μαρμαρά

Από την επιτροπή υποδομών της ΕΠΣΧαλκιδικής ανακοινώνεται ότι την Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου 2018 , θα γίνει προπόνηση – προεπιλογή ποδοσφαιριστών από την Σιθωνία  στο στάδιο του Μαρμαρά . Προσκαλούμε όλους τους αθλητές που επιθυμούν να αγωνιστούν στην Μικτή της ΕΠΣΧαλκιδικής...

Προπόνηση-Προεπιλογή Μικτών Ομάδων 5 Φεβρουαρίου 2018/Στάδιο Αρναίας

Από την επιτροπή υποδομών της ΕΠΣΧαλκιδικής ανακοινώνεται ότι την Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου 2018 , θα γίνει προπόνηση - προεπιλογή ποδοσφαιριστών από την Βόρεια Χαλκιδική  στο στάδιο της Αρναίας . Προσκαλούμε όλους τους αθλητές που επιθυμούν να αγωνιστούν στην Μικτή της...

Εξ αναβολης αγωνας νεων Ιερισσος -Μεγ Παναγια

Ο εξ αναβολης αγώνας πρωταθλήματος Νέων Ιερισσος Μεγ Παναγια, ορίζεται Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2018 και ώρα 16.30

Διαιτητές αγώνων Νέων και ημιτελικού Κυπέλλου . . .

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 29 Ιαν. 2018 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ Τετάρτη 31 Ιαν. 2018   Ώρα : 15:30 ΓΗΠΕΔΟ 1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΒΑΤΖΟΛΑΣ ΒΡΑΣΤΩΝ 2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ Τετάρτη 31 Ιαν. 2018   Ώρα : 16:00 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ (2ο...

MOST COMMENTED

Διαιτητές αγώνων 9 – 10 Δεκ. 2017 . . .

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 7 Δεκ. 2017 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Σάββατο 9 Δεκ. 2017   Ώρα : 15:00 ΓΗΠΕΔΟ 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. - ΤΣΙΡΩΝΑΣ...

HOT NEWS