24 C
Polygyros, GR
Τρίτη, Απρίλιος 24, 2018
Live Scores
Αρχική Σκόρερ Τμήματα Υποδομής

Τμήματα Υποδομής

Τουρνουά ποδοσφαίρου μικρών ηλικιών . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι, αναφορικά με την διεξαγωγή των "τουρνουά ποδοσφαίρου μικρών ηλικιών", οι υπεύθυνοι των σωματείων θα πρέπει στο εξής να επικοινωνούν μεταξύ τους, προκειμένου αυτά να διεξάγονται κάθε Σαββατοκύριακο ( τόπο διεξαγωγής, ημέρες και ώρες τέλεσης,...

Προκήρυξη πρωταθλήματος Παίδων 2017 – 2018 . . .

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2017 - 2018. Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Χαλκιδικής, θέλοντας να συμβάλλει στη διαμόρφωση και ανάδειξη των αυριανών σωστών αθλητών, που θα συνδυάζουν την αθλητική ικανότητα και τη σωματική ανάπτυξη, με τη σωστή συμπεριφορά και με στόχο την...

Πρωτάθλημα Νέων- Προημιτελική φάση, ορισμός αγώνων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι, μετά την ολοκλήρωση των αγώνων της 2ης φάσης, προκρίνονται στην προημιτελική φάση του πρωταθλήματος Νέων, οι οκτώ ομάδες με την καλύτερη βαθμολογική συγκομιδή, ήτοι : ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ, 2. ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ, 3. ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ, 4....

Προπόνηση-Προεπιλογή Μικτών Ομάδων 26 Φεβρ. 2018/Ενωσιακό γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής

Από την επιτροπή υποδομών της ΕΠΣΧαλκιδικής ανακοινώνεται ότι η επόμενη προπόνηση - προεπιλογή θα γίνει την Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2018  στο ενωσιακό γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής Προσκαλούμε όλους τους αθλητές που επιθυμούν να αγωνιστούν στην Μικτή της ΕΠΣΧαλκιδικής να προσέλθουν ...

Ορισμός εξ αναβολής αγώνων Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ ( 6η Αγωνιστική ) Τετάρτη  14 Φεβ. 2018   Ώρα : 16:00 1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ Πέμπτη  15 Φεβ. 2018   Ώρα : 16:00 2 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΙΕΡΙΣΣΟΥ Σάββατο  17 Φεβ. 2018   Ώρα :...

Πρόγραμμα αγώνων Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 6η Αγωνιστική  Σάββατο  10 Φεβ. 2018   Ώρα : 11:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΑΝΟΥ 2 Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ " Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ 3 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ " ΟΛΥΝΘΟΥ 4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ   (3η αγ.) " ΣΑΡΤΗΣ Κυριακή  11 Φεβ. 2018   Ώρα...

Αποστολή στοιχείων ομάδων ακαδημιών για ΕΠΟ

Παρακαλούμε θερμά όπως μας αποστείλετε άμεσα, τις ομάδες των ακαδημιών που εχετε (μπαμπινι - προτζουνιορ - τζουνιορ -προπαιδων - παιδων και Νέων  στην ηλεκτρονική διεύθυνση epshalkidikis@yahoo.gr ή τηλεφωνικά  (23720 22609)μέχρι την Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2018. Τα στοιχεία θα χρησιμοποιηθούν  από την...

Τετάρτη 14 Φεβρ.2018/Νέα συνάντηση προπονητών/υπευθύνων ακαδημιών με την επιτροπή υποδομών της ΕΠΣΧ

Η Επιτροπή υποδομών της ΕΠΣΧαλκιδικής , Κύριοι : Εδιάρογλου Ισ. Εδιάρογλου Κ. Διαμαντούδης Αθ. Και Τζιμητρέας Κ. ευχαριστούμε θερμά όλους τους  προπονητές και υπευθύνους υποδομών που παρευρέθησαν  την Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2018 ,στα γραφεία της ΕΠΣΧ , και αντάλλαξαν...

Προπόνηση-Προεπιλογή Μικτών Ομάδων 12 Φεβρ. 2018/Στάδιο Μαρμαρά

Από την επιτροπή υποδομών της ΕΠΣΧαλκιδικής ανακοινώνεται ότι την Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου 2018 , θα γίνει προπόνηση – προεπιλογή ποδοσφαιριστών από την Σιθωνία  στο στάδιο του Μαρμαρά . Προσκαλούμε όλους τους αθλητές που επιθυμούν να αγωνιστούν στην Μικτή της ΕΠΣΧαλκιδικής...

Προπόνηση-Προεπιλογή Μικτών Ομάδων 5 Φεβρουαρίου 2018/Στάδιο Αρναίας

Από την επιτροπή υποδομών της ΕΠΣΧαλκιδικής ανακοινώνεται ότι την Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου 2018 , θα γίνει προπόνηση - προεπιλογή ποδοσφαιριστών από την Βόρεια Χαλκιδική  στο στάδιο της Αρναίας . Προσκαλούμε όλους τους αθλητές που επιθυμούν να αγωνιστούν στην Μικτή της...

MOST COMMENTED

Πρόγραμμα αγώνων Κυπέλλου 9 – 10 Σεπ. 2017 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 1ης φάσης. Σάββατο 9 Σεπ. 2017   Ώρα : 16:30 Γήπεδο : 1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ 2 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΚΡΗΜΝΗΣ 3 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 - ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 4 ΠΑΛΛΗΝΗ...

HOT NEWS