12.8 C
Polygyros, GR
Τετάρτη, Απρίλιος 24, 2019
Live Scores
Αρχική Σκόρερ

Σκόρερ

OΛΟΙ ΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (10η αγωνιστική): 9 ΓΚΟΛ: Σαϊτιώτης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) 8 ΓΚΟΛ: Δοκλοδήμος Κ. (ΚΡΗΝΗ) Γερασίμου (ΑΦΥΤΟΣ) 7 ΓΚΟΛ: Μέτσι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Καραβασίλης (ΒΡΑΣΤΑ) 6 ΓΚΟΛ: Κομνηνάκης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Μήτσικας (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Σμυρλής (ΧΑΝΙΩΤΗ) 5 ΓΚΟΛ: Μελίσσης (ΣΑΡΤΗ) Καραπαυλος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) 4 ΓΚΟΛ: Μανώλη (ΑΦΥΤΟΣ) Καρνόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Παυλάτος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Παπαστεργίου (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ), Βούλγαρης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Παναγιωτόπουλος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Καραπαυλος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Λεσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Αποστολίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Τσακελίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ), 3 ΓΚΟΛ: Σουσούρας (ΒΡΑΣΤΑ), Ιβάνωφ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Πανισκάκης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Λουκάκης (ΣΑΡΤΗ) Πόγκι (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Τσουκάνης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μεμά (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Σαραγιώτης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Τοντώρ (ΑΦΥΤΟΣ), Βαλμάρσκι (ΑΡΝΑΙΑ)* Μπουλγουρίδης (ΑΡΝΑΙΑ) Αθανασιάδης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ), 2 ΓΚΟΛ: Σολωμονίδης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Μυλωνας (ΟΛΥΝΘΟΣ) Μπεκτάς (ΛΑΚΚΩΜΑ) Χρυσογονίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Φοιτάς (ΑΦΥΤΟΣ) Χλιάπας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Παπαγεωργίου (ΑΡΝΑΙΑ) Μίλκας (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Πετσάβας (ΣΑΡΤΗ) Ζάβας (ΣΑΡΤΗ) Νταμαρλής (ΣΑΡΤΗ) Νεοχωρίτης (ΚΡΗΝΗ) Ζάγκας (ΚΡΗΝΗ) Μαναλούτσος (ΧΑΝΙΩΤΗ) Τζέφι (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Φρόκου (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Σουάνης (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Σταματίου (ΑΡΝΑΙΑ) Δόμπρογλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 1 ΓΚΟΛ: Χριστάρας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Ντόϊ (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Καραδήμος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Πόπτσης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Αρζουμανίδης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Πέπας (ΟΛΥΝΘΟΣ) Κεριότα (ΟΛΥΝΘΟΣ) Βέντσιος (ΟΛΥΝΘΟΣ) Λιτζερίνος (ΑΦΥΤΟΣ) Πάτσι (ΑΦΥΤΟΣ) Χαντζαρίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Νωτάκης (ΚΡΗΝΗ) Ραφαέλλας (ΚΡΗΝΗ) Καραποστόλου (ΚΡΗΝΗ) Κωνσταντινίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Γιαννακόπουλος (ΛΑΚΚΩΜΑ) Πασχαλίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Τζόβας (ΛΑΚΚΩΜΑ) Σέρα (ΛΑΚΚΩΜΑ) Θυμιανής (ΛΑΚΚΩΜΑ ) Τσακλιδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Γεωργαντας (ΛΑΚΚΩΜΑ) Αγγελής (ΒΡΑΣΤΑ) Αρδάς (ΒΡΑΣΤΑ) Μπουμπούρης (ΒΡΑΣΤΑ) Τζιότζιος (ΑΡΝΑΙΑ) Πάλα (ΑΡΝΑΙΑ) Τσιούκας Β. (ΑΡΝΑΙΑ) Κυρικτσής (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Ντακόστα (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Ρίτσα (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Νικολαϊδης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Δουρμούσης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Σουχασβίλι (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Τζούγκο (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ), Πανούσης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Πρόκος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Τσούρι (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Σιμώνης (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Παπαζάχος Θ. (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Πλάτσκος (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Ακριτίδης (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Νταντάμης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Κατσαμακίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Φιλιππίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Τσενεκίδης (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Ιατρου (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Μπουλάρι (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Μπλές (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Τσάμης (ΧΑΝΙΩΤΗ) Κυπριανού (ΧΑΝΙΩΤΗ) Νταής (ΧΑΝΙΩΤΗ) Λεμονής (ΧΑΝΙΩΤΗ) Βακαλόπουλος (ΧΑΝΙΩΤΗ) Φαϊτατζόγλου (ΧΑΝΙΩΤΗ) Τερσενίδης (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Σάρτιος (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Πράπας ( ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Μάρθας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Αστεριάδης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Χατζηστεργίου (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) * Ο Βαλμάρσκι (ΑΡΝΑΙΑΣ) πέτυχε το 1 απο τα 3 γκόλ του με την φανέλα της Καλλικράτειας 2017-2018 ΟΛΟΙ οι Σκόρερς της Α` Kατηγ. Χαλκιδικής (σε 30 αγώνες): Τ Ε Λ Ι Κ Ο Σ Π Ι Ν Α Κ Α Σ : 22 ΓΚΟΛ: Μέτσι (ΤΡΙΓΛΙΑ) 18 ΓΚΟΛ: Κωνσταντάγκας (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) 17 ΓΚΟΛ: Λεσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 15 ΓΚΟΛ: Πανισκάκης (ΟΛΥΝΘΟΣ) 14 ΓΚΟΛ: Νταμαρλής (ΣΑΡΤΗ) 12 ΓΚΟΛ: Μετάϊ (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) 11 ΓΚΟΛ: Σμυρλής ( ΑΦΥΤΟΣ)** Καραδήμος (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σπάσιτς(ΤΡΙΓΛΙΑ) Ραμιώτης (ΒΑΡΒΑΡΑ) Αθανασιάδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ)*** Φαϊταζόγλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 10 ΓΚΟΛ: Καρνόπουλος (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Ιβάνωφ (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Σάλα ( ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ)********* 9 ΓΚΟΛ: Κωνσταντινίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Σαϊτιώτης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παναγιωτόπουλος(ΜΟΥΔΑΝΙΑ) 8 ΓΚΟΛ: Σκέμπι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Καφές (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Τσίγκας (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Τσομπανίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Σαϊτιώτης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Μπακαρόπουλος ( ΤΡΙΓΛΙΑ) Αγγ.Παπαδόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) 7 ΓΚΟΛ: Μεγαλοοικονόμου (ΤΡΙΓΛΙΑ) Μανόλωφ (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Τσακίρογλου (ΦΩΚΑΙΑ) Σύγγελης (ΣΑΡΤΗ) Αργυρίου(ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 6 ΓΚΟΛ: Τσάνι (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Σέρα (ΛΑΚΚΩΜΑ) Κανάνι (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Σιδηρόπουλος (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Πανιτσίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μπαλικτσής (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σαρβανίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Χύσα (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παπαποστόλου (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Κεφάλας (ΟΛΥΝΘΟΣ) Βέντζιος (ΟΛΥΝΘΟΣ) Ελένζι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Παπαδόπουλος (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Γκούτζιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Μπάτσιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) 5 ΓΚΟΛ: Κατσόγλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Καραπαυλος (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Κίτα (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Γκότας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Σαπανίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Μεντεσίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Μποβάκης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Πέτκος (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Τσεμεκίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Ντόι (ΦΩΚΑΙΑ) 4 ΓΚΟΛ: Χαλούλι (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Ψυχογιός (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Γερασίμου(ΑΦΥΤΟΣ) Μανώλη (ΑΦΥΤΟΣ) Δούμας (ΛΑΚΚΩΜΑ) Μαρκογιαννάκης (Ν. ΦΩΚΑΙΑ)***** Μουράτι (ΦΩΚΑΙΑ) Νεστωράς (ΦΩΚΑΙΑ) Μανωλακούδης (ΣΑΡΤΗ) Πετσάβας(ΣΑΡΤΗ) Λουκάκης (ΣΑΡΤΗ) Χουμάς (ΣΑΡΤΗ) Βραχνός (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Τσούρι (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Σιδηρόπουλος(ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Κοσμίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μεμάϊ (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Βαλμάρσκυ (ΟΛΥΝΘΟΣ) Παπαποστόλου (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Μελίσης (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)****** Νεστερόπουλος (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Κατσαμακίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Δόμπρογλου(ΤΡΙΓΛΙΑ) Μιλκουδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) 3 ΓΚΟΛ: Κουτσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Δερνεκξής (ΛΑΚΚΩΜΑ) Γιαλετζής (ΛΑΚΚΩΜΑ) Χρυσογονίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ)****** Γεράντζης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Ουγκονσότο (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Ντόϊ (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Βούλγαρης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ)******* Τσεκος ( ΣΤΡΑΤΩΝΙ ) Συρόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Ντάσιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Μπίντος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Καραστέργιος (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Νικολαϊδης (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Τοντώρ (ΑΦΥΤΟΣ) Λογγινίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Τερσενίδης (ΜΑΡΜΑΡΑΣ)****** Τσιλιγκιρίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Μούμκας(ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Ουσταμπασίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) 2 ΓΚΟΛ: Τσιτσίκας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Ζαφειρίδης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παυλάτος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Τσίκο (ΛΑΚΚΩΜΑ) Κλήμης (ΛΑΚΚΩΜΑ)**** Χατζηαναγνώστου (ΛΑΚΚΩΜΑ) Δημούδης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Χλιάπας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Ασλανασβίλι (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ)********* Αυγέρος (ΟΛΥΝΘΟΣ) Κωνσταντινίδης(ΟΛΥΝΘΟΣ) Αναστασιάδης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Καραγκιοζίδης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Παπαδόπουλος Αμβ. (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μπέσας (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σταυρόπουλος (ΤΡΙΓΛΙΑ) Ιβάν (ΑΦΥΤΟΣ) Φοιτάς (ΑΦΥΤΟΣ) Γκανιγιάννης (ΑΦΥΤΟΣ)********* Ζάβας (ΣΑΡΤΗ) Ψιλογιάννης (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Μίλκας (ΚΑΣΣΑΔΡΑΣ) Μισαϊλίδης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Νικολαϊδης (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Σταυρου (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Μπλές (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Κατσαρός (ΦΩΚΑΙΑ) Σταθώρης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Ζαχαριάδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) 1 ΓΚΟΛ: Ζγουρής, Πίνε, Ψευτογιώργος, Μαυρίδης, (ΤΡΙΓΛΙΑΣ) Ντιαλόσι, Κομνηνάκης, Σαραγιώτης, Νταντάμης(ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ) Μουρμούρης, Πέπα, Αθανασιάδης, (ΟΛΥΝΘΟΥ) Πάτσι, Μίζα, Λειβαδιώτης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ) Πάκο, Κοκκινίδης, Ευστρατιάδης, Λαδόπουλος, Κάνιος, Καραχαλίδης(ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ) Παπαβασιλείου Δ., Αθανασιάδης Κ.,Γκέκας,Φουστανελίδης, Σιούζος Α.(ΑΦΥΤΟΥ) Ανδρεάδης, Κωτρόνης Π.(ΣΑΡΤΗΣ) Τσακλίδης, Ζήκος (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) Γκοντίνος, Θεοχάρης, Χαλκιάς (ΜΑΡΜΑΡΑ) Ζούνης, Σουσούρας, Δάμδαλης, Τζιρίτης, Ισπιργιάννης, Πελεβάνης, Τσιότρας, Παπαφλωράτος, Ασλανασβίλι (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) Ναούμ, Λαγόντζος, Μανωλούδης (ΙΕΡΙΣΣΟΥ) Αρζουμανίδης, Φιλιππίδης, Κανίδης (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ) Λαζαρίδης, Μεσιάρης, Τζοβανάκης, Γκιάτας, Γκοτζαμάνης(ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Σ/Σ) Αλβανός, Παπαϊωαννου,(ΒΑΡΒΑΡΑΣ) Βαχτανίδης, Σχοινάς, Ευθυμιάδης (Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ) Σπυρόπουλος, Παπαδόπουλος Ζ., Γιαννέλης (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ) 2 ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Τσακλίδης (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) 1 υπέρ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ και 1 υπερ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Κοσμίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ) υπερ ΑΦΥΤΟΥ Μισαϊλίδης(ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ) υπερ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Μυγδάνης (Ν, ΦΩΚΑΙΑΣ) υπερ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάρτιος Θ. (ΜΑΡΜΑΡΑ) υπέρ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ντάσιος (ΒΑΡΒΑΡΑΣ) υπερ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Χατζηγιάννης (ΣΑΡΤΗΣ) υπερ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Παπαευσταθίου(ΒΑΡΒΑΡΑΣ) υπερ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Σχοινάς (Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ) υπερ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Δαγκλής (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) υπερ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Σαπρανίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ) υπερ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ Σ/Σ Γαλαζούδης (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ) υπερ ΟΛΥΝΘΟΥ ----------------------------------------------------- ** Ο ΣΜΥΡΛΗΣ (ΑΦΥΤΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 11 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ *** Ο ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 11 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ **** Ο ΚΛΗΜΗΣ (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ***** Ο ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 4 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ ****** O TEΡΣΕΝΙΔΗΣ (ΜΑΡΜΑΡΑ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 3 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ******* O ΜΕΛΙΣΗΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 3 ΑΠΟ ΤΑ 4 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ******** Ο ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 3 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ******** Ο ΣΑΛΑ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 7 ΑΠΟ ΤΑ 10 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ********** Ο ΑΣΛΑΝΑΣΒΙΛΙ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ *********** Ο ΧΡΥΣΟΓΟΝΙΔΗΣ (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 3 ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ************ Ο ΓΚΑΝΙΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΦΥΤΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Κ-14 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14   6η Αγωνιστική     Σάββατο 4 Μαϊ. 2019 Ώρα : 11:00 1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 ΓΗΠΕΔΟ : ΑΦΥΤΟΥ 2 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ " ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 3 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ " ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ " ΣΥΚΙΑΣ 5 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ " ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ –...

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Κ-10 . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10   Πέμπτη 2 Μαϊ. 2019, Ώρα 17:00     1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ " ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 3 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ " ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ -ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ " ΝΙΚΗΤΗΣ 5 ΔΟΞΑ...

Διαιτητές εξ αναβολής αγώνων Κ-14 . . .

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ – ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ – ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14     Μ. Δευτέρα 22 Απρ. 2019 Ώρα : 17:00 1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.                 Μ. Τετάρτη 24 Απρ. 2019, 17:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ 3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ –...

Πρωταθλήματα Κ-14 και Κ-10 : Αναβολές Τέλος ! . . .

Η επιτροπή υποδομών της Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι, από εδώ και στο εξής δεν θα υπάρξει καμιά άλλη αναβολή αγώνα για τα πρωταθλήματα Κ-14 και Κ-10, παρά μόνο για πολύ σοβαρούς λόγους οι οποίοι θα κρίνονται από την επιτροπή με...

Πρόγραμμα αγώνων Κ-10, 20 – 21 Απρ. 2019 . . .

  5η Αγωνιστική     Σάββατο 20 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00 1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ : Α Ν Α Β Ο Λ Η 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ " 3-0 α/α         Κυριακή 21 Απρ. 2019 Ώρα : 11:00 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 4 ΕΡΜΗΣ...

Προεπιλογή Μικτών ομάδων/Παρασκευή 19/04/2019/Γήπ. Νικήτης

Άπαντες οι ποδοσφαιριστές του Δήμου Σιθωνίας, αλλά και όμορων Δήμων , γεννηθέντες τα έτη 2004-2005-2006-2007 που επιθυμούν να συμμετάσχουν στις προπονήσεις για την επιλογή της Μικτής Ομάδας Κ16 και Κ14 να βρίσκονται την Παρασκευή  19/04/19 και ώρα 16:10 (Κ14) και ώρα...

Πρωταθλητής Κ-16 ο «ΑΕΤΟΣ» Βαρβάρας . . .

Σε έναν πλούσιο σε θέαμα Τελικό που ενθουσίασε του πολυάριθμους θεατές που τον παρακολούθησαν, ο ΑΕΤΟΣ Βαρβάρας νίκησε τελικά τον αξιόμαχο ΑΡΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 την Κυριακή 31 Μαρτίου 2019 στο γήπεδο Γαλάτιστας με σκορ 3 - 1 και κατέκτησε...

Πρόγραμμα αγώνων Κ-10 . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι το προσεχές Σαββατοκύριακο 13 και 14 Απριλίου 2019 θα διεξαχθούν οι αγώνες για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος Κ-10 και όχι οι εξ αναβολής αγώνες της 3ης αγωνιστικής όπως αρχικά είχε ανακοινωθεί. Αναλυτικά το πρόγραμμα...

Τελικός πρωταθλήματος Κ-12 . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τον ορισμό του Τελικού του πρωταθλήματος Κ-12 :   Σάββατο 13 Απριλίου 2019   Ώρα : 11:00 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005   ΓΗΠΕΔΟ : ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

Ορισμός Τελικού Πρωταθλήματος Κ-12 . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει την ΑΝΑΒΟΛΗ του Τελικού Πρωταθλήματος Κ-12.   Ο αγώνας ''ΑΕΤΟΣ'' ΒΑΡΒΑΡΑΣ  – ''ΑΡΗΣ'' ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Κ-12 αναβάλλεται λόγω έντονων καιρικών συνθηκών που θα επικρατούν στην περιοχή. Ο Τελικός θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 13 Απριλίου 2019 και ώρα 11:00 π.μ. στο Γήπεδο...

MOST COMMENTED

Γραπτές εξετάσεις και συγκέντρωση διαιτητών . . .

Η επιτροπή διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής διευκρινίζει ότι, την Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου 2017, στη διάρκεια της πρώτης εκπαιδευτικής συγκέντρωσης των διαιτητών, θα πραγματοποιηθούν γραπτές...

HOT NEWS