24 C
Polygyros, GR
Παρασκευή, Σεπτέμβριος 21, 2018
Live Scores
Αρχική Σκόρερ

Σκόρερ

Ολοι οι σκόρερς της Α` Kατηγ. Χαλκιδικής (22η αγωνιστική): OΛΟΙ ΟΙ Σκόρερς Α` Kατηγ. Χαλκιδικής (22η αγωνιστική): . 18 ΓΚΟΛ: Κωνσταντάγκας (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) 16 ΓΚΟΛ: Μέτσι (ΤΡΙΓΛΙΑ) 15 ΓΚΟΛ: Λεσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 13 ΓΚΟΛ: Νταμαρλής (ΣΑΡΤΗ) 11 ΓΚΟΛ: Μετάϊ (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) 10 ΓΚΟΛ: Φαϊταζόγλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Καραδήμος (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σπάσιτς(ΤΡΙΓΛΙΑ) 9 ΓΚΟΛ: Σμυρλής ( ΑΦΥΤΟΣ)** 8 ΓΚΟΛ: Σκέμπι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Καφές (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Πανισκάκης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Τσίγκας (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Καρνόπουλος (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Αγγ.Παπαδόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) 7 ΓΚΟΛ: Μπακαρόπουλος ( ΤΡΙΓΛΙΑ) Ιβάνωφ (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Τσομπανίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Αθανασιάδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ)*** Σάλα ( ΜΟΥΔΑΝΙΑ) 6 ΓΚΟΛ: Τσάνι (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Μπαλικτσής (ΤΡΙΓΛΙΑ) Κωνσταντινίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Μπάτσιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) 5 ΓΚΟΛ: Κατσόγλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Αργυρίου(ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Χύσα (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Γκότας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παναγιωτόπουλος(ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Γκούτζιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Ραμιώτης (ΒΑΡΒΑΡΑ) Πανιτσίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Τσακίρογλου (ΦΩΚΑΙΑ) 4 ΓΚΟΛ: Παπαδόπουλος (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Χαλούλι (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Γερασίμου(ΑΦΥΤΟΣ) Ντόι (ΦΩΚΑΙΑ) Σέρα (ΛΑΚΚΩΜΑ) Μαρκογιαννάκης (Ν. ΦΩΚΑΙΑ)***** Σύγγελης (ΣΑΡΤΗ) Πετσάβας(ΣΑΡΤΗ) Κανάνι (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Μεντεσίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Πέτκος (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Κίτα (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Νεστερόπουλος (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Βέντζιος ( ΟΛΥΝΘΟΣ) Ελένζι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Σαπανίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σαρβανίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) 3 ΓΚΟΛ: Κατσαμακίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Κουτσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Λουκάκης (ΣΑΡΤΗ) Δούμας (ΛΑΚΚΩΜΑ) Δερνεκξής (ΛΑΚΚΩΜΑ) Δόμπρογλου(ΤΡΙΓΛΙΑ) Δόμπρογλου(ΤΡΙΓΛΙΑ) Βραχνός (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Μελίσσης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Γεράντζης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Κεφάλας (ΟΛΥΝΘΟΣ) Ουγκονσότο (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παπαποστόλου (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Μεμάϊ (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Τσεκος ( ΣΤΡΑΤΩΝΙ ) Κοσμίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Νεστωράς (ΦΩΚΑΙΑ) Μουράτι (ΦΩΚΑΙΑ) Ντάσιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Σιδηρόπουλος (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Μούμκας(ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Σιδηρόπουλος(ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Ουσταμπασίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) 2 ΓΚΟΛ: Καραπαυλος (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Χρυσογονίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Γκότας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Σαϊτιώτης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Τσιτσίκας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Μπίντος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Τσίκο (ΛΑΚΚΩΜΑ) Γιαλετζής (ΛΑΚΚΩΜΑ) Κλήμης (ΛΑΚΚΩΜΑ)**** Τερσενίδης (ΜΑΡΜΑΡΑΣ)****** Χλιάπας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Αυγέρος (ΟΛΥΝΘΟΣ) Κωνσταντινίδης(ΟΛΥΝΘΟΣ) Βαλμάρσκυ (ΟΛΥΝΘΟΣ) Συρόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Παπαδόπουλος Αμβ. (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μιλκουδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Μεγαλοοικονόμου (ΤΡΙΓΛΙΑ) Τσεμεκίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Μαρκογιαννάκης (ΑΦΥΤΟΣ) Λογγινίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Τοντώρ (ΑΦΥΤΟΣ) Ζάβας (Σάρτης) Ψυχογιός (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Καραστέργιος (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Βούλγαρης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Κατσαρός (ΦΩΚΑΙΑ) Μποβάκης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Τσιλιγκιρίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Ζαχαριάδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) *ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΑΚΟΜΑ (72) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΚΟΛ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ (8) ΑΥΤΟΓΚΟΛ. ** Ο ΣΜΥΡΛΗΣ (ΑΦΥΤΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 9 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ *** Ο ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 7 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ **** Ο ΚΛΗΜΗΣ (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ***** Ο ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 4 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ ****** O TEΡΣΕΝΙΔΗΣ (ΜΑΡΜΑΡΑ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Στην Ά κατηγορία ο Απόλλων Αρναίας …

Κυριακή 9 Σεπ 2018 ώρα 15.30 Ενωσιακό Γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής  Στην Ά κατηγορία ανέβηκε  ο Απόλλων Αρναίας ,μετά τον  αγώνα κατάταξης με την Κύπρος Διονυσίου και την νίκη του με 1-2.

Πρωταθλήματα Κ-16 και Κ-12. Μετάθεση ημερομηνίας έναρξης . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής, ανακοινώνει ότι η αρμόδια Επιτροπή Πρωταθλημάτων Υποδομών, θέλοντας να ικανοποιήσει κοινό αίτημα πολλών σωματείων, αποφάσισε τη μετάθεση της έναρξης των πρωταθλημάτων, Κ-16 από 22 σε 29 Σεπτεμβρίου 2018 και Κ-12 από 23 σε 30 Σεπτεμβρίου, προκειμένου...

Πρόσληψη προπονητή μικτών ομάδων . . .

  Σας ενημερώνουμε για την αποχώρηση του κ. Νεοφώτιστου Χρήστου,προπονητή των μικτών ομάδων.Η Επιτροπή Υποδομών προτίθεται να προχωρήσει στην πρόσληψη νέου προπονητή για τα τμήματα αυτά.Παρακαλούμε όσοι ενδιαφέρονται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα έως  την  Τετάρτη 19 Σεπτεμβρίου στο e-mail της Ένωσης μας...

Προκηρύξεις τμημάτων υποδομών, Κ-16 και Κ-12 . . .

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ «Κ-16», 2018 - 2019. Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Χαλκιδικής, θέλοντας να συμβάλλει στη διαμόρφωση και ανάδειξη των αυριανών σωστών αθλητών, που θα συνδυάζουν την αθλητική ικανότητα και τη σωματική ανάπτυξη, με τη σωστή συμπεριφορά και με στόχο την...

Πρωταθλήματα υποδομών, Έναρξη . . .

Η επιτροπή των τμημάτων υποδομών της Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής, προκειμένου να προβεί στον αγωνιστικό προγραμματισμό των πρωταθλημάτων υποδομών της νέας αγωνιστικής περιόδου 2018 - 2019, καλεί τα σωματεία - μέλη της να καταθέσουν εγγράφως τις προτάσεις τους, αναφορικά με την...

Ολοκληρώθηκε με απόλυτη επιτυχία το 1ο τουρνουά υποδομών της ΕΠΣΧαλκιδικής / 3 Ιουνίου...

Με απόλυτη επιτυχία στέφθηκε το 1ο Πανχαλκιδικιώτικο τουρνουά ποδοσφαίρου υποδομών που έγινε σήμερα Κυριακή 3 Ιουνίου 2018 στα γήπεδα της Ολύνθου "Νάκης Αυγέρης " και στο ενωσιακό γήπεδο Καλυβών "Ανδρέας Καλατζής " με την χορηγεία του Ισαάκ Εδιάρογλου ως...

Τουρνουά ποδοσφαίρου υποδομών, Κυριακή 3 Ιουνίου 2018 . . .

Η Ε.Π.Σ Χαλκιδικής ανακοινώνει το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων για το τουρνουά υποδομών που διοργανώνει την Κυριακή 3 Ιουνίου 2018 στα γήπεδα Καλυβών και Ολύνθου : Nα σημειωθεί ότι τα έσοδα (ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ 2 Ευρώ) θα διατεθούν για φιλανθρωπικό σκοπό...

Αποτέλεσμα Τελικού Πρωταθλήματος Παίδων 2017 – 2018 . . .

Τελικός Πρωταθλήματος Παίδων 2017 - 2018 Κυριακή 27 Μαΐου 2018 γήπεδο Ολύνθου "ΝΑΚΗΣ ΑΥΓΕΡΗΣ" : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 3 - 0  Πρωταθλήτρια ομάδα Παίδων Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής για την περίοδο 2017 - 2018:              ...

Παγχαλκιδικιώτικο τουρνουά ποδοσφαίρου στην Όλυνθο . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι στο Παγχαλκιδικιώτικο τουρνουά που θα διεξαχθεί στο Γήπεδο Ολύνθου την Κυριακή 3 Ιουνίου 2018 από τις 10:00 το πρωί, οι ποδοσφαιριστές θα συμμετέχουν, είτε με δελτίο ΕΠΟ, είτε με πιστοποιητικό γέννησης, με κολλημένη σε...

Διαιτητές Τελικού Παίδων 27 Μαϊ. 2018 . . .

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 23 Μαϊ. 2018 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΕΛΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Κυριακή 27 Μαϊ. 2018   Ώρα : 17:30 ΓΗΠΕΔΟ 1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ - ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. - ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ

MOST COMMENTED

Πρόγραμμα αγώνων Α΄ και Β΄ Ερ. κατηγορίας . . .

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία - 25η Αγωνιστική Σάββατο 31 Μαρ. 2018   Ώρα : 17:00 Γήπεδο : 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 2 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 4 ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  - ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΒΡΑΣΤΩΝ 5 Α.Σ....

HOT NEWS