10 C
Polygyros, GR
Κυριακή, Νοεμβρίου 18, 2018
Live Scores
Αρχική Σκόρερ

Σκόρερ

OΛΟΙ ΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (σε 7 αγώνες) 8 ΓΚΟΛ: Γερασίμου (ΑΦΥΤΟΣ) 7 ΓΚΟΛ: Σαϊτιώτης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) 6 ΓΚΟΛ: Δοκλοδήμος Κ. (ΚΡΗΝΗ), Μέτσι (ΟΛΥΝΘΟΣ) 5 ΓΚΟΛ: Μήτσικας (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 4 ΓΚΟΛ: Παπαστεργίου (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ), Καραπαυλος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Κομνηνάκης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Λεσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Σμυρλής (ΧΑΝΙΩΤΗ) Μελίσσης (ΣΑΡΤΗ) Τσακελίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ), 3 ΓΚΟΛ: Σουσούρας (ΒΡΑΣΤΑ), Πανισκάκης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Βούλγαρης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Πέτζι (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ), Λουκάκης (ΣΑΡΤΗ) Αποστολίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Σαραγιώτης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Τοντώρ (ΑΦΥΤΟΣ), Μπουλγουρίδης (ΑΡΝΑΙΑ) Αθανασιάδης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ), 2 ΓΚΟΛ: Σολωμονίδης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Μπεκτάς (ΛΑΚΚΩΜΑ) Χρυσογονίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Φοιτάς (ΑΦΥΤΟΣ) Μανώλη (ΑΦΥΤΟΣ) Παυλάτος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μεμά (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Χλιάπας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Ιβάνωφ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Πετσάβας (ΣΑΡΤΗ) Ζάβας (ΣΑΡΤΗ) Νταμαρλής (ΣΑΡΤΗ) Νεοχωρίτης (ΚΡΗΝΗ) Ζάγκας (ΚΡΗΝΗ) Μαναλούτσος (ΧΑΝΙΩΤΗ) Σουάνης (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Βαλμάρσκι (ΑΡΝΑΙΑ)* Παναγιωτόπουλος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) 1 ΓΚΟΛ: Χριστάρας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Ντόϊ (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Καραδήμος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Πόπτσης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Αρζουμανίδης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Πέπας (ΟΛΥΝΘΟΣ) Βέντσιος (ΟΛΥΝΘΟΣ) Λιτζερίνος (ΑΦΥΤΟΣ) Νωτάκης (ΚΡΗΝΗ) Ραφαέλλας (ΚΡΗΝΗ) Κωνσταντινίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Γιαννακόπουλος (ΛΑΚΚΩΜΑ) Πασχαλίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Τζόβας (ΛΑΚΚΩΜΑ) Σέρα (ΛΑΚΚΩΜΑ) Θυμιανής (ΛΑΚΚΩΜΑ ) Γεωργαντας (ΛΑΚΚΩΜΑ) Αγγελής (ΒΡΑΣΤΑ) Παπαγεωργίου (ΑΡΝΑΙΑ) Σταματίου (ΑΡΝΑΙΑ) Κυρικτσής (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Ντακόστα (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Μίλκας (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Ρίτσα (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Δουρμούσης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Τζούγκο (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ), Πανούσης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Τσουκάνης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Καρνόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Τσούρι (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Τζέφι (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Σιμώνης (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Παπαζάχος Θ. (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Νταντάμης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Κατσαμακίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Δόμπρογλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Φιλιππίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Τσενεκίδης (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Τσάμης (ΧΑΝΙΩΤΗ) Λεμονής (ΧΑΝΙΩΤΗ) Φαϊτατζόγλου (ΧΑΝΙΩΤΗ) Τερσενίδης (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Αστεριάδης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Χατζηστεργίου (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) * Ο Βαλμάρσκι (ΑΡΝΑΙΑΣ) πέτυχε το 1 αποτα 2 γκόλ του με την φανέλα της Καλλικράτειας 2017-2018 ΟΛΟΙ οι Σκόρερς της Α` Kατηγ. Χαλκιδικής (σε 30 αγώνες): Τ Ε Λ Ι Κ Ο Σ Π Ι Ν Α Κ Α Σ : 22 ΓΚΟΛ: Μέτσι (ΤΡΙΓΛΙΑ) 18 ΓΚΟΛ: Κωνσταντάγκας (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) 17 ΓΚΟΛ: Λεσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 15 ΓΚΟΛ: Πανισκάκης (ΟΛΥΝΘΟΣ) 14 ΓΚΟΛ: Νταμαρλής (ΣΑΡΤΗ) 12 ΓΚΟΛ: Μετάϊ (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) 11 ΓΚΟΛ: Σμυρλής ( ΑΦΥΤΟΣ)** Καραδήμος (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σπάσιτς(ΤΡΙΓΛΙΑ) Ραμιώτης (ΒΑΡΒΑΡΑ) Αθανασιάδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ)*** Φαϊταζόγλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 10 ΓΚΟΛ: Καρνόπουλος (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Ιβάνωφ (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Σάλα ( ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ)********* 9 ΓΚΟΛ: Κωνσταντινίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Σαϊτιώτης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παναγιωτόπουλος(ΜΟΥΔΑΝΙΑ) 8 ΓΚΟΛ: Σκέμπι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Καφές (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Τσίγκας (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Τσομπανίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Σαϊτιώτης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Μπακαρόπουλος ( ΤΡΙΓΛΙΑ) Αγγ.Παπαδόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) 7 ΓΚΟΛ: Μεγαλοοικονόμου (ΤΡΙΓΛΙΑ) Μανόλωφ (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Τσακίρογλου (ΦΩΚΑΙΑ) Σύγγελης (ΣΑΡΤΗ) Αργυρίου(ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 6 ΓΚΟΛ: Τσάνι (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Σέρα (ΛΑΚΚΩΜΑ) Κανάνι (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Σιδηρόπουλος (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Πανιτσίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μπαλικτσής (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σαρβανίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Χύσα (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παπαποστόλου (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Κεφάλας (ΟΛΥΝΘΟΣ) Βέντζιος (ΟΛΥΝΘΟΣ) Ελένζι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Παπαδόπουλος (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Γκούτζιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Μπάτσιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) 5 ΓΚΟΛ: Κατσόγλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Καραπαυλος (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Κίτα (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Γκότας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Σαπανίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Μεντεσίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Μποβάκης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Πέτκος (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Τσεμεκίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Ντόι (ΦΩΚΑΙΑ) 4 ΓΚΟΛ: Χαλούλι (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Ψυχογιός (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Γερασίμου(ΑΦΥΤΟΣ) Μανώλη (ΑΦΥΤΟΣ) Δούμας (ΛΑΚΚΩΜΑ) Μαρκογιαννάκης (Ν. ΦΩΚΑΙΑ)***** Μουράτι (ΦΩΚΑΙΑ) Νεστωράς (ΦΩΚΑΙΑ) Μανωλακούδης (ΣΑΡΤΗ) Πετσάβας(ΣΑΡΤΗ) Λουκάκης (ΣΑΡΤΗ) Χουμάς (ΣΑΡΤΗ) Βραχνός (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Τσούρι (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Σιδηρόπουλος(ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Κοσμίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μεμάϊ (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Βαλμάρσκυ (ΟΛΥΝΘΟΣ) Παπαποστόλου (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Μελίσης (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)****** Νεστερόπουλος (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Κατσαμακίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Δόμπρογλου(ΤΡΙΓΛΙΑ) Μιλκουδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) 3 ΓΚΟΛ: Κουτσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Δερνεκξής (ΛΑΚΚΩΜΑ) Γιαλετζής (ΛΑΚΚΩΜΑ) Χρυσογονίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ)****** Γεράντζης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Ουγκονσότο (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Ντόϊ (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Βούλγαρης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ)******* Τσεκος ( ΣΤΡΑΤΩΝΙ ) Συρόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Ντάσιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Μπίντος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Καραστέργιος (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Νικολαϊδης (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Τοντώρ (ΑΦΥΤΟΣ) Λογγινίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Τερσενίδης (ΜΑΡΜΑΡΑΣ)****** Τσιλιγκιρίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Μούμκας(ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Ουσταμπασίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) 2 ΓΚΟΛ: Τσιτσίκας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Ζαφειρίδης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παυλάτος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Τσίκο (ΛΑΚΚΩΜΑ) Κλήμης (ΛΑΚΚΩΜΑ)**** Χατζηαναγνώστου (ΛΑΚΚΩΜΑ) Δημούδης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Χλιάπας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Ασλανασβίλι (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ)********* Αυγέρος (ΟΛΥΝΘΟΣ) Κωνσταντινίδης(ΟΛΥΝΘΟΣ) Αναστασιάδης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Καραγκιοζίδης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Παπαδόπουλος Αμβ. (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μπέσας (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σταυρόπουλος (ΤΡΙΓΛΙΑ) Ιβάν (ΑΦΥΤΟΣ) Φοιτάς (ΑΦΥΤΟΣ) Γκανιγιάννης (ΑΦΥΤΟΣ)********* Ζάβας (ΣΑΡΤΗ) Ψιλογιάννης (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Μίλκας (ΚΑΣΣΑΔΡΑΣ) Μισαϊλίδης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Νικολαϊδης (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Σταυρου (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Μπλές (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Κατσαρός (ΦΩΚΑΙΑ) Σταθώρης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Ζαχαριάδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) 1 ΓΚΟΛ: Ζγουρής, Πίνε, Ψευτογιώργος, Μαυρίδης, (ΤΡΙΓΛΙΑΣ) Ντιαλόσι, Κομνηνάκης, Σαραγιώτης, Νταντάμης(ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ) Μουρμούρης, Πέπα, Αθανασιάδης, (ΟΛΥΝΘΟΥ) Πάτσι, Μίζα, Λειβαδιώτης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ) Πάκο, Κοκκινίδης, Ευστρατιάδης, Λαδόπουλος, Κάνιος, Καραχαλίδης(ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ) Παπαβασιλείου Δ., Αθανασιάδης Κ.,Γκέκας,Φουστανελίδης, Σιούζος Α.(ΑΦΥΤΟΥ) Ανδρεάδης, Κωτρόνης Π.(ΣΑΡΤΗΣ) Τσακλίδης, Ζήκος (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) Γκοντίνος, Θεοχάρης, Χαλκιάς (ΜΑΡΜΑΡΑ) Ζούνης, Σουσούρας, Δάμδαλης, Τζιρίτης, Ισπιργιάννης, Πελεβάνης, Τσιότρας, Παπαφλωράτος, Ασλανασβίλι (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) Ναούμ, Λαγόντζος, Μανωλούδης (ΙΕΡΙΣΣΟΥ) Αρζουμανίδης, Φιλιππίδης, Κανίδης (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ) Λαζαρίδης, Μεσιάρης, Τζοβανάκης, Γκιάτας, Γκοτζαμάνης(ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Σ/Σ) Αλβανός, Παπαϊωαννου,(ΒΑΡΒΑΡΑΣ) Βαχτανίδης, Σχοινάς, Ευθυμιάδης (Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ) Σπυρόπουλος, Παπαδόπουλος Ζ., Γιαννέλης (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ) 2 ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Τσακλίδης (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) 1 υπέρ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ και 1 υπερ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Κοσμίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ) υπερ ΑΦΥΤΟΥ Μισαϊλίδης(ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ) υπερ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Μυγδάνης (Ν, ΦΩΚΑΙΑΣ) υπερ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάρτιος Θ. (ΜΑΡΜΑΡΑ) υπέρ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ντάσιος (ΒΑΡΒΑΡΑΣ) υπερ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Χατζηγιάννης (ΣΑΡΤΗΣ) υπερ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Παπαευσταθίου(ΒΑΡΒΑΡΑΣ) υπερ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Σχοινάς (Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ) υπερ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Δαγκλής (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) υπερ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Σαπρανίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ) υπερ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ Σ/Σ Γαλαζούδης (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ) υπερ ΟΛΥΝΘΟΥ ----------------------------------------------------- ** Ο ΣΜΥΡΛΗΣ (ΑΦΥΤΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 11 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ *** Ο ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 11 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ **** Ο ΚΛΗΜΗΣ (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ***** Ο ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 4 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ ****** O TEΡΣΕΝΙΔΗΣ (ΜΑΡΜΑΡΑ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 3 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ******* O ΜΕΛΙΣΗΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 3 ΑΠΟ ΤΑ 4 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ******** Ο ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 3 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ******** Ο ΣΑΛΑ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 7 ΑΠΟ ΤΑ 10 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ********** Ο ΑΣΛΑΝΑΣΒΙΛΙ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ *********** Ο ΧΡΥΣΟΓΟΝΙΔΗΣ (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 3 ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ************ Ο ΓΚΑΝΙΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΦΥΤΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ

Πανελ Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Νέων και Παίδων 2η Αγωνιστική Τετάρτη 8 Νοεμ.2017

Την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2017  στο ενωσιακό γήπεδο των Καλυβών Ανδρέας Καλατζής , θα διεξαχθεί η δευτερη αγωνιστική του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής ΕΟ Νέων και Παίδων  . Οι ομαδές μας, Παίδων και Νέων θα βρεθούν αντιμέτωπες με τις αντίστοιχες...

Προκηρύξεις τμημάτων υποδομών, Κ-16 και Κ-12 . . .

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ «Κ-16», 2018 - 2019. Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Χαλκιδικής, θέλοντας να συμβάλλει στη διαμόρφωση και ανάδειξη των αυριανών σωστών αθλητών, που θα συνδυάζουν την αθλητική ικανότητα και τη σωματική ανάπτυξη, με τη σωστή συμπεριφορά και με στόχο την...

Πρωταθλήματα Κ-16 και Κ-12. Μετάθεση ημερομηνίας έναρξης . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής, ανακοινώνει ότι η αρμόδια Επιτροπή Πρωταθλημάτων Υποδομών, μετά από κοινό αίτημα πολλών σωματείων, αποφάσισε την οριστική έναρξη των πρωταθλημάτων, Κ-16 και Κ-12, την 6η Οκτωβρίου ( Σάββατο για την Κ-16 ) και την 7η Οκτωβρίου 2018 (...

Πρόγραμμα 6ης αγωνιστικής Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 6η Αγωνιστική Σάββατο  25 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ " ΑΡΝΑΙΑΣ 3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ " Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ " ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 5 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ " ΟΛΥΝΘΟΥ Κυριακή  26 Νοε....

Προπόνηση Μικτών Ομάδων – Δευτέρα 13 Νοεμβρίου – Ενωσιακό γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι την Δευτέρα 13 Νοεμβρίου 2018 στο γήπεδο Καλυβών θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των Μικτών ομάδων Παίδων ( γεννηθέντες 2004 – 2005 ώρα 16:00 ) και Νέων ( γεννηθέντες 2002 – 2003  ώρα 18:00 ).

Τουρνουά ποδοσφαίρου μικρών ηλικιών . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι το Σαββατοκύριακο 16 – 17 Δεκ. 2017, θα πραγματοποιηθούν και πάλι τα τουρνουά ποδοσφαίρου για ποδοσφαιριστές μικρών ηλικιών, αυτή τη φορά στα γήπεδα Ν. Ποτίδαιας ( Σάββατο 16 Δεκ. 2017 ) και Ν. Μαρμαρά...

Προπόνηση Μικτών ομάδων 23 Οκτ. 2017

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι τη Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2017 θα πραγματοποιηθεί προπόνηση των Μικτών μας Ομάδων στο Ενωσιακό γήπεδο Καλυβών, στις 16:15 για τους Παίδες ( γενν. 2004 και 2005 ) και στις 18:00 για τους Νέους ( γενν. 2002 και...

Πανχαλκιδικιώτικο τουρνουά ποδοσφαίρου υποδομών-Κυριακή 3 Ιουνίου 2018-Γήπεδο Ολύνθου Νάκης Αυγέρης

Η Διοίκηση της Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής και η Επιτροπή Υποδομών, διοργανώνει, μετά από απαίτηση πολλών ομάδων, Πανχαλκιδικιώτικο Τουρνουά Ποδοσφαίρου Υποδομών, την Κυριακή 3 Ιουνίου στο γήπεδο της Ολύνθου 'Νάκης Αυγέρης''. Ευχαριστούμε  την διοίκηση του σωματείου της Ολύνθου, για την παραχώρηση του...

Αναβολή αγώνα νέων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει την αναβολή του αγώνα νέων μεταξύ των ομάδων ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ που ήταν να γίνει Κυριακή 21 Ιαν. 2018   Ώρα : 11:00

4η αγωνιστική Κ-12 και κ-16 . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι, οι αγώνες της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Κ-12 θα διεξαχθούν την Παρασκευή 26 Οκτ. 2018 με ώρα έναρξης 16:00 και όχι την Κυριακή 28η Οκτωβρίου, λόγω της Εθνικής μας εορτής και των μαθητικών παρελάσεων. Οι αγώνες...

MOST COMMENTED

Εκπαιδευτική συγκέντρωση υποψήφιων διαιτητών σχολής διαιτησίας . . .

Η Ε.Δ. / Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι οι επόμενες τρεις εκπαιδευτικές συγκεντρώσεις των υποψήφιων διαιτητών της σχολής διαιτησίας θα πραγματοποιηθούν στα γραφεία και στις...

HOT NEWS