11 C
Polygyros, GR
Τρίτη, Δεκέμβριος 11, 2018
Live Scores
Αρχική Σκόρερ

Σκόρερ

OΛΟΙ ΟΙ ΣΚΟΡΕΡΣ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ (10η αγωνιστική): 9 ΓΚΟΛ: Σαϊτιώτης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) 8 ΓΚΟΛ: Δοκλοδήμος Κ. (ΚΡΗΝΗ) Γερασίμου (ΑΦΥΤΟΣ) 7 ΓΚΟΛ: Μέτσι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Καραβασίλης (ΒΡΑΣΤΑ) 6 ΓΚΟΛ: Κομνηνάκης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Μήτσικας (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Σμυρλής (ΧΑΝΙΩΤΗ) 5 ΓΚΟΛ: Μελίσσης (ΣΑΡΤΗ) Καραπαυλος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) 4 ΓΚΟΛ: Μανώλη (ΑΦΥΤΟΣ) Καρνόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Παυλάτος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Παπαστεργίου (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ), Βούλγαρης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Παναγιωτόπουλος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Καραπαυλος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Λεσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Αποστολίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Τσακελίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ), 3 ΓΚΟΛ: Σουσούρας (ΒΡΑΣΤΑ), Ιβάνωφ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Πανισκάκης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Λουκάκης (ΣΑΡΤΗ) Πόγκι (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Τσουκάνης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μεμά (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Σαραγιώτης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Τοντώρ (ΑΦΥΤΟΣ), Βαλμάρσκι (ΑΡΝΑΙΑ)* Μπουλγουρίδης (ΑΡΝΑΙΑ) Αθανασιάδης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ), 2 ΓΚΟΛ: Σολωμονίδης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Μυλωνας (ΟΛΥΝΘΟΣ) Μπεκτάς (ΛΑΚΚΩΜΑ) Χρυσογονίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Φοιτάς (ΑΦΥΤΟΣ) Χλιάπας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Παπαγεωργίου (ΑΡΝΑΙΑ) Μίλκας (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Πετσάβας (ΣΑΡΤΗ) Ζάβας (ΣΑΡΤΗ) Νταμαρλής (ΣΑΡΤΗ) Νεοχωρίτης (ΚΡΗΝΗ) Ζάγκας (ΚΡΗΝΗ) Μαναλούτσος (ΧΑΝΙΩΤΗ) Τζέφι (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Φρόκου (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Σουάνης (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Σταματίου (ΑΡΝΑΙΑ) Δόμπρογλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 1 ΓΚΟΛ: Χριστάρας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Ντόϊ (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Καραδήμος (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Πόπτσης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Αρζουμανίδης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Πέπας (ΟΛΥΝΘΟΣ) Κεριότα (ΟΛΥΝΘΟΣ) Βέντσιος (ΟΛΥΝΘΟΣ) Λιτζερίνος (ΑΦΥΤΟΣ) Πάτσι (ΑΦΥΤΟΣ) Χαντζαρίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Νωτάκης (ΚΡΗΝΗ) Ραφαέλλας (ΚΡΗΝΗ) Καραποστόλου (ΚΡΗΝΗ) Κωνσταντινίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Γιαννακόπουλος (ΛΑΚΚΩΜΑ) Πασχαλίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Τζόβας (ΛΑΚΚΩΜΑ) Σέρα (ΛΑΚΚΩΜΑ) Θυμιανής (ΛΑΚΚΩΜΑ ) Τσακλιδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Γεωργαντας (ΛΑΚΚΩΜΑ) Αγγελής (ΒΡΑΣΤΑ) Αρδάς (ΒΡΑΣΤΑ) Μπουμπούρης (ΒΡΑΣΤΑ) Τζιότζιος (ΑΡΝΑΙΑ) Πάλα (ΑΡΝΑΙΑ) Τσιούκας Β. (ΑΡΝΑΙΑ) Κυρικτσής (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Ντακόστα (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Ρίτσα (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Νικολαϊδης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Δουρμούσης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Σουχασβίλι (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Τζούγκο (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ), Πανούσης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Πρόκος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Τσούρι (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Σιμώνης (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Παπαζάχος Θ. (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Πλάτσκος (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Ακριτίδης (ΓΑΛΑΤΙΣΤΑ) Νταντάμης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Κατσαμακίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Φιλιππίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Τσενεκίδης (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Ιατρου (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Μπουλάρι (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Μπλές (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Τσάμης (ΧΑΝΙΩΤΗ) Κυπριανού (ΧΑΝΙΩΤΗ) Νταής (ΧΑΝΙΩΤΗ) Λεμονής (ΧΑΝΙΩΤΗ) Βακαλόπουλος (ΧΑΝΙΩΤΗ) Φαϊτατζόγλου (ΧΑΝΙΩΤΗ) Τερσενίδης (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Σάρτιος (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Πράπας ( ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Μάρθας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Αστεριάδης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Χατζηστεργίου (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) * Ο Βαλμάρσκι (ΑΡΝΑΙΑΣ) πέτυχε το 1 απο τα 3 γκόλ του με την φανέλα της Καλλικράτειας 2017-2018 ΟΛΟΙ οι Σκόρερς της Α` Kατηγ. Χαλκιδικής (σε 30 αγώνες): Τ Ε Λ Ι Κ Ο Σ Π Ι Ν Α Κ Α Σ : 22 ΓΚΟΛ: Μέτσι (ΤΡΙΓΛΙΑ) 18 ΓΚΟΛ: Κωνσταντάγκας (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) 17 ΓΚΟΛ: Λεσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 15 ΓΚΟΛ: Πανισκάκης (ΟΛΥΝΘΟΣ) 14 ΓΚΟΛ: Νταμαρλής (ΣΑΡΤΗ) 12 ΓΚΟΛ: Μετάϊ (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) 11 ΓΚΟΛ: Σμυρλής ( ΑΦΥΤΟΣ)** Καραδήμος (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σπάσιτς(ΤΡΙΓΛΙΑ) Ραμιώτης (ΒΑΡΒΑΡΑ) Αθανασιάδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ)*** Φαϊταζόγλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 10 ΓΚΟΛ: Καρνόπουλος (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Ιβάνωφ (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Σάλα ( ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ)********* 9 ΓΚΟΛ: Κωνσταντινίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Σαϊτιώτης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παναγιωτόπουλος(ΜΟΥΔΑΝΙΑ) 8 ΓΚΟΛ: Σκέμπι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Καφές (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Τσίγκας (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Τσομπανίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Σαϊτιώτης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Μπακαρόπουλος ( ΤΡΙΓΛΙΑ) Αγγ.Παπαδόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) 7 ΓΚΟΛ: Μεγαλοοικονόμου (ΤΡΙΓΛΙΑ) Μανόλωφ (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Τσακίρογλου (ΦΩΚΑΙΑ) Σύγγελης (ΣΑΡΤΗ) Αργυρίου(ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 6 ΓΚΟΛ: Τσάνι (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Σέρα (ΛΑΚΚΩΜΑ) Κανάνι (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Σιδηρόπουλος (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Πανιτσίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μπαλικτσής (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σαρβανίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Χύσα (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παπαποστόλου (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Κεφάλας (ΟΛΥΝΘΟΣ) Βέντζιος (ΟΛΥΝΘΟΣ) Ελένζι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Παπαδόπουλος (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Γκούτζιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Μπάτσιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) 5 ΓΚΟΛ: Κατσόγλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Καραπαυλος (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Κίτα (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Γκότας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Σαπανίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Μεντεσίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Μποβάκης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Πέτκος (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Τσεμεκίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Ντόι (ΦΩΚΑΙΑ) 4 ΓΚΟΛ: Χαλούλι (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Ψυχογιός (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Γερασίμου(ΑΦΥΤΟΣ) Μανώλη (ΑΦΥΤΟΣ) Δούμας (ΛΑΚΚΩΜΑ) Μαρκογιαννάκης (Ν. ΦΩΚΑΙΑ)***** Μουράτι (ΦΩΚΑΙΑ) Νεστωράς (ΦΩΚΑΙΑ) Μανωλακούδης (ΣΑΡΤΗ) Πετσάβας(ΣΑΡΤΗ) Λουκάκης (ΣΑΡΤΗ) Χουμάς (ΣΑΡΤΗ) Βραχνός (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Τσούρι (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Σιδηρόπουλος(ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Κοσμίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μεμάϊ (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Βαλμάρσκυ (ΟΛΥΝΘΟΣ) Παπαποστόλου (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Μελίσης (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)****** Νεστερόπουλος (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Κατσαμακίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Δόμπρογλου(ΤΡΙΓΛΙΑ) Μιλκουδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) 3 ΓΚΟΛ: Κουτσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Δερνεκξής (ΛΑΚΚΩΜΑ) Γιαλετζής (ΛΑΚΚΩΜΑ) Χρυσογονίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ)****** Γεράντζης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Ουγκονσότο (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Ντόϊ (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Βούλγαρης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ)******* Τσεκος ( ΣΤΡΑΤΩΝΙ ) Συρόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Ντάσιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Μπίντος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Καραστέργιος (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Νικολαϊδης (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Τοντώρ (ΑΦΥΤΟΣ) Λογγινίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Τερσενίδης (ΜΑΡΜΑΡΑΣ)****** Τσιλιγκιρίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Μούμκας(ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Ουσταμπασίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) 2 ΓΚΟΛ: Τσιτσίκας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Ζαφειρίδης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παυλάτος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Τσίκο (ΛΑΚΚΩΜΑ) Κλήμης (ΛΑΚΚΩΜΑ)**** Χατζηαναγνώστου (ΛΑΚΚΩΜΑ) Δημούδης (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Χλιάπας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Ασλανασβίλι (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ)********* Αυγέρος (ΟΛΥΝΘΟΣ) Κωνσταντινίδης(ΟΛΥΝΘΟΣ) Αναστασιάδης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Καραγκιοζίδης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Παπαδόπουλος Αμβ. (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μπέσας (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σταυρόπουλος (ΤΡΙΓΛΙΑ) Ιβάν (ΑΦΥΤΟΣ) Φοιτάς (ΑΦΥΤΟΣ) Γκανιγιάννης (ΑΦΥΤΟΣ)********* Ζάβας (ΣΑΡΤΗ) Ψιλογιάννης (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Μίλκας (ΚΑΣΣΑΔΡΑΣ) Μισαϊλίδης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Νικολαϊδης (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Σταυρου (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Μπλές (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Κατσαρός (ΦΩΚΑΙΑ) Σταθώρης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Ζαχαριάδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) 1 ΓΚΟΛ: Ζγουρής, Πίνε, Ψευτογιώργος, Μαυρίδης, (ΤΡΙΓΛΙΑΣ) Ντιαλόσι, Κομνηνάκης, Σαραγιώτης, Νταντάμης(ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ) Μουρμούρης, Πέπα, Αθανασιάδης, (ΟΛΥΝΘΟΥ) Πάτσι, Μίζα, Λειβαδιώτης (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ) Πάκο, Κοκκινίδης, Ευστρατιάδης, Λαδόπουλος, Κάνιος, Καραχαλίδης(ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ) Παπαβασιλείου Δ., Αθανασιάδης Κ.,Γκέκας,Φουστανελίδης, Σιούζος Α.(ΑΦΥΤΟΥ) Ανδρεάδης, Κωτρόνης Π.(ΣΑΡΤΗΣ) Τσακλίδης, Ζήκος (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) Γκοντίνος, Θεοχάρης, Χαλκιάς (ΜΑΡΜΑΡΑ) Ζούνης, Σουσούρας, Δάμδαλης, Τζιρίτης, Ισπιργιάννης, Πελεβάνης, Τσιότρας, Παπαφλωράτος, Ασλανασβίλι (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) Ναούμ, Λαγόντζος, Μανωλούδης (ΙΕΡΙΣΣΟΥ) Αρζουμανίδης, Φιλιππίδης, Κανίδης (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ) Λαζαρίδης, Μεσιάρης, Τζοβανάκης, Γκιάτας, Γκοτζαμάνης(ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Σ/Σ) Αλβανός, Παπαϊωαννου,(ΒΑΡΒΑΡΑΣ) Βαχτανίδης, Σχοινάς, Ευθυμιάδης (Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ) Σπυρόπουλος, Παπαδόπουλος Ζ., Γιαννέλης (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ) 2 ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Τσακλίδης (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) 1 υπέρ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ και 1 υπερ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 ΑΥΤΟΓΚΟΛ: Κοσμίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ) υπερ ΑΦΥΤΟΥ Μισαϊλίδης(ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ) υπερ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Μυγδάνης (Ν, ΦΩΚΑΙΑΣ) υπερ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάρτιος Θ. (ΜΑΡΜΑΡΑ) υπέρ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ντάσιος (ΒΑΡΒΑΡΑΣ) υπερ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Χατζηγιάννης (ΣΑΡΤΗΣ) υπερ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Παπαευσταθίου(ΒΑΡΒΑΡΑΣ) υπερ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Σχοινάς (Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ) υπερ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Δαγκλής (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) υπερ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Σαπρανίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ) υπερ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ Σ/Σ Γαλαζούδης (ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ) υπερ ΟΛΥΝΘΟΥ ----------------------------------------------------- ** Ο ΣΜΥΡΛΗΣ (ΑΦΥΤΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 11 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ *** Ο ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 11 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ **** Ο ΚΛΗΜΗΣ (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ***** Ο ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 4 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ ****** O TEΡΣΕΝΙΔΗΣ (ΜΑΡΜΑΡΑ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 3 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ******* O ΜΕΛΙΣΗΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 3 ΑΠΟ ΤΑ 4 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ******** Ο ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 3 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ******** Ο ΣΑΛΑ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 7 ΑΠΟ ΤΑ 10 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ********** Ο ΑΣΛΑΝΑΣΒΙΛΙ (ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ *********** Ο ΧΡΥΣΟΓΟΝΙΔΗΣ (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 3 ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ************ Ο ΓΚΑΝΙΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΦΥΤΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ

Επόμενη προπόνηση μικτών / Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου γήπεδο Καλυβών

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι την Δευτέρα 27 Νοεμβρίου 2017 δεν θα γίνει προπόνηση των Μικτών Ομάδων , οπότε δίνουμε ραντεβού για την Δευτέρα  4 Δεκεμβρίου 2017 στο Ενωσιακό γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής. Οι προπονήσεις των Μικτώ ν ομάδων Παίδων...

Πρόγραμμα 6ης αγωνιστικής Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ 6η Αγωνιστική Σάββατο  25 Νοε. 2017   Ώρα : 11:00 1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ " ΑΡΝΑΙΑΣ 3 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ " Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ " ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 5 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ - Π.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑΣ " ΟΛΥΝΘΟΥ Κυριακή  26 Νοε....

Τουρνουά ποδοσφαίρου μικρών ηλικιών . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής στα πλαίσια της γενικότερης αναζήτησής της, ξεκινά τη διοργάνωση των «ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ» το Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2017 με στόχο την κατά το δυνατό μεγαλύτερη προσέλκυση παιδιών αυτών των ηλικιών, κοντά στο ποδόσφαιρο. ΤΟ ΠΛΑΝΟ...

Προπόνηση Μικτών Ομάδων – Δευτέρα 20 Νοεμβρίου – Ενωσιακό γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι την Δευτέρα 20 Νοεμβρίου 2018 στο γήπεδο Καλυβών θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των Μικτών ομάδων Παίδων ( γεννηθέντες 2004 – 2005 ώρα 16:00 ) και Νέων ( γεννηθέντες 2002 – 2003  ώρα 18:00 ). Προετοιμασία...

Πρωτάθλημα Νέων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι η 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος Νέων θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 25 - 26 Νοεμβρίου 2017. Στις 18 και 19 Νοεμβρίου 2017 δεν θα διεξαχθούν αγώνες για το πρωτάθλημα των Νέων.

Αναβολή αγώνων παιδικών τουρνουά 18 Νοε. 2017 . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει την αναβολή των ποδοσφαιρικών τουρνουά μικρών ηλικιών που επρόκειτο να διεξαχθούν το Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017 στα γήπεδα Στρατονίκης, Αφύτου και Νικήτης, λόγω των έντονων καιρικών φαινομένων που προβλέπονται για τις επόμενες ημέρες. Θα ακολουθήσει νέα...

Τουρνουά ποδοσφαίρου μικρών ηλικιών . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής στα πλαίσια της γενικότερης αναζήτησής της, ξεκινά τη διοργάνωση των «ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ» το Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017 με στόχο την κατά το δυνατό μεγαλύτερη προσέλκυση παιδιών αυτών των ηλικιών, κοντά στο ποδόσφαιρο. ΤΟ ΠΛΑΝΟ...

Προπόνηση Μικτών Ομάδων – Δευτέρα 13 Νοεμβρίου – Ενωσιακό γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει ότι την Δευτέρα 13 Νοεμβρίου 2018 στο γήπεδο Καλυβών θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των Μικτών ομάδων Παίδων ( γεννηθέντες 2004 – 2005 ώρα 16:00 ) και Νέων ( γεννηθέντες 2002 – 2003  ώρα 18:00 ).

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ-ΕΝΑΡΞΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017 Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής στα πλαίσια της γενικότερης αναζήτησής της, ξεκινά τη διοργάνωση των «ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΓΙΑ ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ» το Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017 με στόχο την κατά το δυνατό μεγαλύτερη προσέλκυση παιδιών...

Πανελ Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Νέων και Παίδων 2η Αγωνιστική Τετάρτη 8 Νοεμ.2017

Την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου 2017  στο ενωσιακό γήπεδο των Καλυβών Ανδρέας Καλατζής , θα διεξαχθεί η δευτερη αγωνιστική του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής ΕΟ Νέων και Παίδων  . Οι ομαδές μας, Παίδων και Νέων θα βρεθούν αντιμέτωπες με τις αντίστοιχες...

MOST COMMENTED

Διαιτητές ημιτελικών πρωταθλήματος Παίδων . . .

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 9 Μαϊ. 2018 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Κυριακή 13 Μαϊ. 2018   Ώρα : 17:30 ΓΗΠΕΔΟ 1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. - ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ...

HOT NEWS