21 C
Polygyros, GR
Πέμπτη, Οκτώβριος 18, 2018
Live Scores
Αρχική Σκόρερ

Σκόρερ

Ολοι οι σκόρερς της Α` Kατηγ. Χαλκιδικής (22η αγωνιστική): OΛΟΙ ΟΙ Σκόρερς Α` Kατηγ. Χαλκιδικής (22η αγωνιστική): . 18 ΓΚΟΛ: Κωνσταντάγκας (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) 16 ΓΚΟΛ: Μέτσι (ΤΡΙΓΛΙΑ) 15 ΓΚΟΛ: Λεσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) 13 ΓΚΟΛ: Νταμαρλής (ΣΑΡΤΗ) 11 ΓΚΟΛ: Μετάϊ (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) 10 ΓΚΟΛ: Φαϊταζόγλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Καραδήμος (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σπάσιτς(ΤΡΙΓΛΙΑ) 9 ΓΚΟΛ: Σμυρλής ( ΑΦΥΤΟΣ)** 8 ΓΚΟΛ: Σκέμπι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Καφές (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Πανισκάκης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Τσίγκας (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Καρνόπουλος (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Αγγ.Παπαδόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) 7 ΓΚΟΛ: Μπακαρόπουλος ( ΤΡΙΓΛΙΑ) Ιβάνωφ (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Τσομπανίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Αθανασιάδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ)*** Σάλα ( ΜΟΥΔΑΝΙΑ) 6 ΓΚΟΛ: Τσάνι (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Μπαλικτσής (ΤΡΙΓΛΙΑ) Κωνσταντινίδης (ΛΑΚΚΩΜΑ) Μπάτσιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) 5 ΓΚΟΛ: Κατσόγλου (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Αργυρίου(ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Χύσα (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Γκότας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παναγιωτόπουλος(ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Γκούτζιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Ραμιώτης (ΒΑΡΒΑΡΑ) Πανιτσίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Τσακίρογλου (ΦΩΚΑΙΑ) 4 ΓΚΟΛ: Παπαδόπουλος (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Χαλούλι (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Γερασίμου(ΑΦΥΤΟΣ) Ντόι (ΦΩΚΑΙΑ) Σέρα (ΛΑΚΚΩΜΑ) Μαρκογιαννάκης (Ν. ΦΩΚΑΙΑ)***** Σύγγελης (ΣΑΡΤΗ) Πετσάβας(ΣΑΡΤΗ) Κανάνι (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Μεντεσίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Πέτκος (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Κίτα (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Νεστερόπουλος (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Βέντζιος ( ΟΛΥΝΘΟΣ) Ελένζι (ΟΛΥΝΘΟΣ) Σαπανίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Σαρβανίδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) 3 ΓΚΟΛ: Κατσαμακίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Κουτσάϊ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Λουκάκης (ΣΑΡΤΗ) Δούμας (ΛΑΚΚΩΜΑ) Δερνεκξής (ΛΑΚΚΩΜΑ) Δόμπρογλου(ΤΡΙΓΛΙΑ) Δόμπρογλου(ΤΡΙΓΛΙΑ) Βραχνός (ΜΑΡΜΑΡΑΣ) Μελίσσης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Γεράντζης (ΟΛΥΝΘΟΣ) Κεφάλας (ΟΛΥΝΘΟΣ) Ουγκονσότο (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Παπαποστόλου (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Μεμάϊ (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Τσεκος ( ΣΤΡΑΤΩΝΙ ) Κοσμίδης (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Νεστωράς (ΦΩΚΑΙΑ) Μουράτι (ΦΩΚΑΙΑ) Ντάσιος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Σιδηρόπουλος (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) Μούμκας(ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Σιδηρόπουλος(ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Ουσταμπασίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) 2 ΓΚΟΛ: Καραπαυλος (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Χρυσογονίδης (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ) Γκότας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Σαϊτιώτης (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Τσιτσίκας (ΜΟΥΔΑΝΙΑ) Μπίντος (ΒΑΡΒΑΡΑ) Τσίκο (ΛΑΚΚΩΜΑ) Γιαλετζής (ΛΑΚΚΩΜΑ) Κλήμης (ΛΑΚΚΩΜΑ)**** Τερσενίδης (ΜΑΡΜΑΡΑΣ)****** Χλιάπας (ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ) Αυγέρος (ΟΛΥΝΘΟΣ) Κωνσταντινίδης(ΟΛΥΝΘΟΣ) Βαλμάρσκυ (ΟΛΥΝΘΟΣ) Συρόπουλος (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Παπαδόπουλος Αμβ. (ΣΤΡΑΤΩΝΙ) Μιλκουδης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Μεγαλοοικονόμου (ΤΡΙΓΛΙΑ) Τσεμεκίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Μαρκογιαννάκης (ΑΦΥΤΟΣ) Λογγινίδης (ΑΦΥΤΟΣ) Τοντώρ (ΑΦΥΤΟΣ) Ζάβας (Σάρτης) Ψυχογιός (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Καραστέργιος (ΙΕΡΙΣΣΟΣ) Βούλγαρης (ΤΡΙΓΛΙΑ) Κατσαρός (ΦΩΚΑΙΑ) Μποβάκης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Τσιλιγκιρίδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) Ζαχαριάδης (ΣΤΑΓΕΙΡΑ) *ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΑΚΟΜΑ (72) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΚΟΛ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ (8) ΑΥΤΟΓΚΟΛ. ** Ο ΣΜΥΡΛΗΣ (ΑΦΥΤΟΥ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 9 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ *** Ο ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 7 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ **** Ο ΚΛΗΜΗΣ (ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ***** Ο ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΑ 2 ΑΠΟ ΤΑ 4 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΑΦΥΤΟΥ ****** O TEΡΣΕΝΙΔΗΣ (ΜΑΡΜΑΡΑ) ΠΕΤΥΧΕ ΤΟ 1 ΑΠΟ ΤΑ 2 ΤΟΥ ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ ΤΟΥ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Πρόγραμμα 5ης, 6ης αγωνιστικής Παίδων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 5η Αγωνιστική Μ. Τετάρτη  4 Απρ. 2018   Ώρα : 17:00 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ " ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 3 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ " ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 4 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ 5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 " Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 6 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ...

Πρωτάθλημα Παίδων – συνέχεια . . .

ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΤΆ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΑΣΗ. Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τον τρόπο συνέχισης του πρωταθλήματος Παίδων μετά την πρώτη φάση των ομίλων : Από τους πέντε ομίλους, προκρίνονται στην επόμενη φάση οι δυο πρώτες ομάδες ( σύνολο δέκα ). Γίνεται...

Αναβολή και εκ νέου ορισμός αγώνων Παίδων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει την αναβολή των αγώνων ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ και ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ για την 4η αγωνιστική των ομίλων του πρωταθλήματος Παίδων που ήταν προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σάββατο 31 Μαρτίου 2018, λόγω...

Διαιτητές Τελικού πρωταθλήματος Νέων . . .

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ Σάββατο 31 Μαρτίου 2018 Γήπεδο : Παλαιοχωρίου Ώρα έναρξης : 16:00 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Διαιτητές : Αναστασόπουλος Κωνσταντίνος, Διαμαντούδης Κωνσταντίνος, Κίκας Δημήτριος. Παρατηρητής αγώνα ο σύμβουλος της Ένωσης κ. Τζιμητρέας Κωνσταντίνος.

Διαιτητές αγώνων Παίδων 28 Μαρ. 2018 . . .

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ Πολύγυρος 26 Μαρ. 2018 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ Τετάρτη 28 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:30 ΓΗΠΕΔΟ 1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΤΟΥΣΚΟΥ 3 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΧΡΥΣΕΛΗΣ 4 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ...

Τελικός πρωταθλήματος Νέων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής, με αφορμή την διεξαγωγή του Τελικού του πρωταθλήματος Νέων για την περίοδο 2017 - 2018, το Σάββατο 31 Μαρτίου 2018 και ώρα 16:00 στα γήπεδο Παλαιοχωρίου, μεταξύ των ομάδων ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ, ανακοινώνει ότι,...

Τελικός Πρωταθλήματος Νέων . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει τον ορισμό του Τελικού του Πρωταθλήματος Νέων : ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ Σάββατο 31 Μαρτίου 2018   Ώρα : 16:00 Γήπεδο Παλαιοχωρίου ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  

Πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος Παίδων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 1η Αγωνιστική Τετάρτη  21 Μαρ. 2018   Ώρα : 16:30 1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ " ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ " ΒΑΡΒΑΡΑΣ 4 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ " ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ 5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ " Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ -...

Πρωτάθλημα Παίδων : Κλήρωση αγώνων – έναρξη . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ανακοινώνει παρακάτω το ολικό πρόγραμμα του πρωταθλήματος Παίδων, όπως αυτό διαμορφώθηκε μετά τη σχετική κλήρωση. Οι αγώνες θα ξεκινήσουν την Τετάρτη 21 Μαρτίου 2018 ( απόγευμα ). ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2017 - 2018 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1η Αγωνιστική ( 4η ) Α΄ Γύρος Β΄...

Πρωτάθλημα Παίδων – Όμιλοι – Έναρξη . . .

Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής, μετά την συγκέντρωση των δηλώσεων συμμετοχής για το πρωτάθλημα Παίδων, ανακοινώνει τον σχηματισμό των ομίλων : 1ος Όμιλος :  Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ   2ος Όμιλος : ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   3ος Όμιλος : ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν....

MOST COMMENTED

Ορισμός εξ αναβολής αγώνων Νέων . . .

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΦΑΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ ( 6η Αγωνιστική ) Τετάρτη  14 Φεβ. 2018   Ώρα : 16:00 1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 - ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ Πέμπτη  15...

HOT NEWS