Α΄1 Ερασιτεχνική κατηγορία – 13η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Δεκ. 2023   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΑΛΥΒΩΝ
2 ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ Δεν διεξάγεται
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

 

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 10η Αγωνιστική
Κυριακή 17 Δεκ. 2023   Ώρα : 13:00 Γήπεδο :
1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΝΙΚΗΤΗΣ
Κυριακή 17 Δεκ. 2023   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
4 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ

 

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία – 9η Αγωνιστική
Σάββατο 16 Δεκ. 2023   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
2 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
Κυριακή 17 Δεκ. 2023   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
4 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΥΚΙΑΣ
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 2023 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Κυριακή 17 Δεκ. 2023   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14 “SANI IKOS GROUP”
6η Αγωνιστική
Σάββατο  16 Δεκ. 2023   Ώρα : 11:00
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ Γήπεδο : ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
4 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΚΑΛΥΒΩΝ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Αναβολή για 22 Δεκ. 2023
7 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
8 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
9 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
10 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  ( 10:30 ) ΝΙΚΗΤΗΣ
11 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10 “SANI IKOS GROUP”
5η Αγωνιστική
Κυριακή 17 Δεκ. 2023   Ώρα : 11:00
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 Γήπεδο : Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
2 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 3 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
5 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
7 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
8 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΝΟΥ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-8 “SANI IKOS GROUP”
5η Αγωνιστική
Κυριακή 17 Δεκ. 2023   Ώρα : 11:00
1 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ Γήπεδο : Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
3 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ.-