ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ :
ΘΕΜΑ : Αλλαγή ώρας έναρξης απογευματινών αγώνων Κυριακής 18 Δεκ. 2022 ( Από 15:00 σε 14:00 ).
Η Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής ενημερώνει τα σωματεία – μέλη της ότι, όλοι οι απογευματινοί αγώνες των ανδρικών πρωταθλημάτων Α΄ και Β΄ ερ. κατηγορίας που θα διεξαχθούν την Κυριακή 18 Δεκ. 2022, θα ξεκινήσουν στις 14:00 αντί στις 15:00 που αρχικά είχαν ορισθεί.
Τονίζουμε ότι, η αλλαγή της ώρας έναρξης, αφορά ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ στους απογευματινούς αγώνες της Κυριακής 18 Δεκ. 2022.
 
Ο πρωινός αγώνας Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ θα ξεκινήσει χωρίς αλλαγή στις 11:00 το πρωί της Κυριακής 18 Δεκ. 2022 όπως αρχικά είχε ορισθεί.
 
Οι πρωινοί αγώνες των πρωταθλημάτων υποδομών Κ-10 και Κ-8, θα ξεκινήσουν όπως αρχικά είχαν ορισθεί, 10:00 οι αγώνες του Κ-8 και 11:00 οι αγώνες του Κ-10.
Αναλυτικά το πρόγραμμα . . .
Α΄1 Ερ. κατηγορία – 10η Αγωνιστική
Σάββατο 17 Δεκ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
4 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΝΕΟΣ Π.Ο. Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
* ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ. Δεν διεξάγεται. Αποχώρησε ο ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ.-
Α΄ Ερ. κατηγορία – 9η Αγωνιστική
Κυριακή 18 Δεκ. 2022   Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
2 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
3 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
Β΄ Ερ. κατηγορία “ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΛΕΥΚΟΛΙΘΟΙ” – 8η Αγωνιστική
Σάββατο 17 Δεκ. 2022   Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
Κυριακή 18 Δεκ. 2022   Ώρα : 11:00 Γήπεδο :
2 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
Κυριακή 18 Δεκ. 2022   Ώρα : 14:00 Γήπεδο :
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
4 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
6 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
7 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
* ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ. Δεν διεξάγεται. Αποχώρησαν ΑΜΦΟΤΕΡΟΙ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-14 “SANI IKOS GROUP”
5η Αγωνιστική
Σάββατο  17 Δεκ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 21/12, 16:00
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
5 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
6 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ 28/12, 16:00
7 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
8 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
9 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
10 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΡΕΠΟ : Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ και ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ.-
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-10 “SANI IKOS GROUP”
5η Αγωνιστική
Κυριακή  18 Δεκ. 2022   Ώρα : 11:00
1 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΥΚΙΑΣ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
5 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Σ. Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
6 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
7 ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΚΑΛΥΒΩΝ
8 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 2 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΡΕΠΟ : ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ.-

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-8 “SANI IKOS GROUP”
5η Αγωνιστική
Κυριακή  18 Δεκ. 2022   Ώρα : 10:00
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΡΝΑΙΑΣ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here