Βαθμολογία Τμημάτων Υποδομών / Κ14 – Κ10 -K8

2020-2021

 

 

 

 

2019 – 2020

Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής – Πρωτάθλημα Κ-14 2019 – 2020
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – 1η Αγωνιστική
  1ος Όμιλος         ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 0 0 4 2 3 0 3
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 1 1 0 0 1 0 3 0 3
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 0 0 1 0 1 0 0 0
4 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 0 0 1 2 4 0 0 0
                     
  ΣΥΝΟΛΑ : 4 2 0 2 7 7 6 0 6
  2ος Όμιλος         ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 1 1 0 0 2 1 3 0 3
2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 1 0 2 2 1 0 1
3 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π 1 0 1 0 2 2 1 0 1
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 1 0 0 1 1 2 0 0 0
5 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  ΣΥΝΟΛΑ : 4 1 2 1 7 7 5 0 5
  3ος Όμιλος         ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1 1 0 0 5 0 3 0 3
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 1 0 1 0 0 0 1 0 1
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 1 0 1 0 0 0 1 0 1
4 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 1 0 0 1 0 5 0 0 0
5 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  ΣΥΝΟΛΑ : 4 1 2 1 5 5 5 0 5
  4ος Όμιλος         ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1 1 0 0 7 0 3 0 3
2 “ΜΟΥΔΑΝΙΑ 2” 1 1 0 0 5 0 3 0 3
3 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 1 0 0 1 0 5 0 0 0
4 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 1 0 0 1 0 7 0 0 0
5 ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  ΣΥΝΟΛΑ : 4 2 0 2 12 12 6 0 6
  5ος Όμιλος         ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 1 1 0 0 6 1 3 0 3
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 1 1 0 0 6 1 3 0 3
3 ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 1 0 0 1 1 6 0 0 0
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 1 0 0 1 1 6 0 0 0
5 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  ΣΥΝΟΛΑ : 4 2 0 2 14 14 6 0 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πρωτάθλημα Κ-14, 2018 – 2019, ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – 10η Αγωνιστική
1ος Όμιλος
            ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 8 8 0 0 76 4 24 0 24
2 ΑΡΗΣ ΚΑΣ/ΔΡΕΙΑΣ 2005 8 6 0 2 42 19 18 0 18
3 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 8 4 0 4 38 19 12 0 12
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ 8 2 0 6 28 53 6 0 6
5 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 8 0 0 8 10 99 0 0 0
                     
  ΣΥΝΟΛΟ : 40 20 0 20 194 194 60 0 60
                     
                     
2ος Όμιλος
            ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 8 7 0 1 45 13 21 0 21
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 8 6 1 1 28 15 19 0 19
3 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 8 3 1 4 17 26 10 0 10
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 8 2 0 6 13 26 6 0 6
5 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 8 1 0 7 14 37 3 0 3
                     
  ΣΥΝΟΛΟ : 40 19 2 19 117 117 59 0 59
                     
                     
3ος Όμιλος
            ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 6 6 0 0 43 5 18 0 18
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 6 4 0 2 22 16 12 0 12
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 6 2 0 4 13 24 6 0 6
4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 6 0 0 6 5 38 0 0 0
                     
  ΣΥΝΟΛΟ : 24 12 0 12 83 83 36 0 36
                     
                     
4ος Όμιλος
            ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
  ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 8 8 0 0 33 2 24 0 24
2 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 8 5 1 2 38 11 16 0 16
3 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 8 4 1 3 38 15 13 0 13
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 8 1 1 6 9 47 4 0 4
5 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. 8 0 1 7 10 53 1 0 1
                     
  ΣΥΝΟΛΟ : 40 18 4 18 128 128 58 0 58

 

 

 

 

 

Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής – Πρωτάθλημα Παίδων Κ14 2017 – 2018
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – 6η Αγωνιστική
1ος Όμιλος ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 6 5 0 1 23 12 15 0 15
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ 6 4 0 2 37 12 12 0 12
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 6 3 0 3 15 18 9 0 9
4 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ 6 0 0 6 10 43 0 0 0
ΣΥΝΟΛΟ : 24 12 0 12 85 85 36 0 36
2ος Όμιλος ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 6 6 0 0 39 2 18 0 18
2 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 6 3 0 3 11 15 9 0 9
3 ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π. 6 3 0 3 8 19 9 0 9
4 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 6 0 0 6 5 27 0 0 0
ΣΥΝΟΛΟ : 24 12 0 12 63 63 36 0 36
3ος Όμιλος ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 6 6 0 0 22 2 18 0 18
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 6 3 0 3 12 10 12 0 12
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 6 2 0 4 8 12 6 0 6
4 ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 6 0 0 6 0 18 0 0 0
ΣΥΝΟΛΟ : 24 11 0 13 42 42 36 0 36
4ος Όμιλος ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 6 6 0 0 28 1 18 0 18
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 6 4 0 2 11 16 12 0 12
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ 6 2 0 4 7 14 6 0 6
4 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ 6 0 0 6 7 22 0 0 0
ΣΥΝΟΛΟ : 24 12 0 12 53 53 36 0 36
5ος Όμιλος ΓΚΟΛ ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΛΙΚΗ
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣ/ΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΆ ΑΓΩΝΩΝ ΜΗΔ/ΜΩΝ ΒΑΘ/ΓΙΑ
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 4 3 0 1 11 3 9 0 9
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 4 3 0 1 9 5 9 0 9
3 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ 4 0 0 4 0 12 0 0 0
ΣΥΝΟΛΟ : 12 6 0 6 20 20 18 0 18