Α΄ Ερ. κατ. Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής, 2021 – 2022.

Ε. Π. Σ. Χαλκιδικής Α΄ Ερασιτεχνική 2021 – 2022.
1η Αγωνιστική ( 10η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 0 – 1   
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΝΕΑΠΌΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 4 – 0   
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 1 – 5  
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  0 – 5  
ΡΕΠΟ :   ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
         
2η Αγωνιστική ( 11η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ    
ΡΕΠΟ :   ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
         
3η Αγωνιστική ( 12η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ    
ΡΕΠΟ :   ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
         
4η Αγωνιστική ( 13η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
ΡΕΠΟ :   ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ    
         
5η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ    
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
ΡΕΠΟ :   Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
     
6η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
ΡΕΠΟ :   ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
         
7η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
ΡΕΠΟ :   ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ    
         
8η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016    
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
ΡΕΠΟ :   ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
         
9η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
ΡΕΠΟ :   ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ε. Π. Σ. Χαλκιδικής Α΄ 2020 – 2021.
         
1η Αγωνιστική ( 12η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  0 – 6  
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ 0 – 3 α/α  
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 2 – 1   
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  5 – 1  
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  3 – 0  
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  0 – 1  
         
2η Αγωνιστική ( 13η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  0 – 3 α/α  
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  3 – 0  
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 1 – 1   
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  1 – 0  
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  3 – 0  
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  1 – 2  
         
3η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  1 – 3  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  3 – 0 α/α  
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 1 – 1   
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  0 – 1  
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  0 – 0  
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  1 – 2  
         
4η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  6 – 0  
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  3 – 3  
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  0 – 3 α/α  
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  0 – 1  
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ δ.δ.   
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  0 – 2  
         
5η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ    
         
6η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ    
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ    
         
         
         
7η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ    
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
         
8η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ    
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
         
9η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
         
10η Αγωνιστική ( 11η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ    
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ    
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ    
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ    
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
         
11η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ    
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ    
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
       

 

 

 

 

 

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α΄ Ερασιτεχνική 2019 – 2020.
1η Αγωνιστική ( 12η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 1 – 3 1 – 2 
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 3 – 2 1 – 0 
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ 3 – 0  1 – 2
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ 0 – 11 0 – 3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 – 1  4 – 0
ΡΕΠΟ : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
2η Αγωνιστική ( 13η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 0 – 1  0 – 3 
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 2 – 3   0 – 3
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ 6 – 1  4 – 0 
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 3 – 1   0 – 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  2 – 5 0 – 6 
ΡΕΠΟ : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
3η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 0 – 2   0 – 2
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  5 – 1  4 – 0
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  0 – 5  0 – 5
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  1 – 4  1 – 3
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  3 – 1  1 – 2
ΡΕΠΟ : ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
4η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2 – 2   1 – 0
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ 4 – 0   4 – 0
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 1 – 3   0 – 4
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  2 – 0  2 – 1
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  2 – 0  0 – 5
ΡΕΠΟ : ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ  1 – 0  3 – 0 α/α
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  3 – 1  1 – 2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 0 – 3   0 – 3
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  0 – 1  3 – 1
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 1 – 0   0 – 5
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
6η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  4 – 0 0 – 0 
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  1 – 2 1 – 2 
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  1 – 1  0 – 1
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  0 – 1  1 – 1
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 1 – 2   0 – 1
ΡΕΠΟ : ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
7η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 3 – 2   1 – 0
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  1 – 0  3 – 1
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ  6 – 1 7 – 1 
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  3 – 0  3 – 3
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  5 – 1  0 – 2
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
8η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2 – 1   3 – 2
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ 2 – 1   0 – 5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  1 – 1 1 – 1 
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 0 – 1   0 – 2
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  1 – 0 1 – 0 
ΡΕΠΟ : Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ
9η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  1 – 2 1 – 1 
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  2 – 3  0 – 1
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 2 – 0  0 – 0 
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ  5 – 4  2 – 0
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  1 – 1  0 – 2
ΡΕΠΟ : ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
10η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 2 – 0   1 – 0
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 1 – 0   4 – 0
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  3 – 1 0 – 1 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  6 – 0  4 – 1
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  0 – 6 1 – 6 
ΡΕΠΟ : Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ
11η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  1 – 2 0 – 2 
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  3 – 2 0 – 5 
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  1 – 2  0 – 3
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  3 – 2  1 – 0
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  0 – 8 0 – 9 
ΡΕΠΟ : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2019 – 2020 – PLAY OFF και PLAY OUT.
         
1η Αγωνιστική ( 6η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ 5 – 1  
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ 0 – 2  
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ 4 – 0  
         
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ 1 – 1  
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ 5 – 3  
ΡΕΠΟ :   ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
         
2η Αγωνιστική ( 7η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ  2 – 1  
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  0 – 3  
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ 3 – 0   
         
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  1 – 1  
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ 5 – 0   
ΡΕΠΟ :   ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
         
3η Αγωνιστική ( 8η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
         
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ    
ΡΕΠΟ :   ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
         
4η Αγωνιστική ( 9η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ    
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ    
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
         
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ    
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ    
ΡΕΠΟ :   ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
         
5η Αγωνιστική ( 10η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ    
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ    
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
         
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ    
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ    
ΡΕΠΟ :   ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ''Γαιογνώση'' - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ   2018-2019
 
1η αγωνιστική ( 14η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ: 8-0  και 7-1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ:  2-1  και 1-2
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ:  1-7  και 1-4
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ:  2-3  και 1-0
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ:  0-3  και 1-5
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ:  0-2  και 3-2
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ:  0-3  και 4-2
 
2η αγωνιστική ( 15η )
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ:  2-3 και 0-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ: 3-3 και 2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ:  1-0 και 1-1
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ:  6-2 και 7-0
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ:  3-0 και 4-0
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ:  2-0 και 1-2 
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ:  2-2 και 3-0
 
3η αγωνιστική ( 16η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ:  10-0  και 5-0
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ:  3-0  και 2-1
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ:  2-1  και 0-4
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ:  2-3  και 2-0
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ:  1-3  και 1-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ:  2-4 και 0-8 
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ:  2-1  και 0-1
 
4η αγωνιστική ( 17η )
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ:  1-2  και 0-3
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ:  0-4  και 2-2
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ:  0-2  και 2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ:  2-3  και 0-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ:  1-4  και 2-5
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ:  2-0  και 1-2
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ:  2-1  και 0-0
 
5η αγωνιστική ( 18η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ:  4-0 και 3-0 α/α.
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ:  1-2  και 1-1
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ:  2-1  και 3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ:  2-2  και 0-4
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ:  2-1  και 0-0
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ:  1-0  και 3-1
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ:  0-1  και 1-0
 
6η αγωνιστική ( 19η )
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ:  0-3 και 0-2
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ - ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ:  1-2 και 0-4
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ:  3-1 και 2-1
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ:  1-2 και 0-5
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ:  1-0 και 1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ:  1-5 και 0-3
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ:  0-2 και 0-3
 
7η αγωνιστική ( 20η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ: 4-0 και 0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ:  1-2  και 1-1
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ:  4-0  και 7-0
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ:  1-1  και 1-0
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ:  5-0  και 1-2
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ:  1-0  και 2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ:  1-0  και 1-1
 
8η αγωνιστική ( 21η )
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ:  1-4 και 0-3
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ:  1-2 και 0-7
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ:  1-0 και 2-3
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ:  1-5 και 0-2
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ:  0-4 και 1-2
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ:  1-1 και 5-1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ:  4-0 και 1-2
 
9η αγωνιστική ( 22η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ:  4-0 και 1-0
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ:  5-2 και 1-1
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ:  0-1 και 3-1
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ:  2-0 και 5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ:  3-0 και 3-0 α/α
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ:  1-3 και 0-4
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ:  2-6 και 2-2
 
10η αγωνιστική ( 23η )
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ:  0-3 και 0-3
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ:  4-1 και 1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ:  0-3 και 0-6
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ:  1-3 και 3-4
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ:  5-2 και 2-2
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ:  0-1 και 2-6 
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ:  5-0 και 3-4 
 
11η αγωνιστική ( 24η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ:  2-0 και 3-0
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ:  1-0 και 1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ:  0-3 και 1-2 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ:  2-5 και 4-2 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ:  3-0 και 1-4
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ:  1-3 και 1-2
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ:  0-4 και 2-8
 
12η αγωνιστική ( 25η )
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ:  2-0 και 2-4
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ:  3-0 και 7-2 
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ:  1-0 και 1-1  
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ: 1-1 και 1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ:  3-1 και 1-3 
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ:  1-2 και 0-1
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ:  3-0 και 6-0 
 
13η αγωνιστική ( 26η )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ:  3-2 και 6-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ:  1-6 και 1-2
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ:  3-3 και 1-3
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ - ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ:  0-3 και 0-1
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ:  2-2 και 1-3
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ:  0-1 και 2-6
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ:  2-1 και 4-2

 

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  2017 – 2018.
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  0-3  1-2
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  5-1  0-1
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  2-0  1-0
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  0-2  0-1
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  0-2  2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  5-1  3-1
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 7-0 3-0
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  1-3  1-3
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  3-1  3-1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  4-3  1-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  2-3  4-0
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  2-1  1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  1-4  0-4
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  4-0  2-1
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  2-3  3-2
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  0-2  0-2
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  1-2 δ.δ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  6-1  5-3
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  3-3  3-1
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  0-6  0-8
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  1-3  0-5
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  0-6  1-3
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  3-1  3-0 α/α
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 1-4  3-4
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 0-1  3-0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  4-2  5-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  2-1  0-4
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  11-0  1-1
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  2-1  3-0 α/α
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  4-1  4-1
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  1-1  2-0
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  0-3  0-7
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  2-4  1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  2-2  2-0
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  2-1  4-0
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  4-1  2-2
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  0-2  0-3α/α
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  3-1  1-2
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  2-2  1-1
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  2-1  1-0
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  2-1  1-3
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  2-1  3-1
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  2-4  1-1
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  2-7  2-6
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  2-2  3-0 α/α
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  2-2  0-1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  3-0  6-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  1-0  1-6
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  2-1  0-3
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  0-7  1-4
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  3-1  2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  6-0  4-1
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  0-2  0-3α/α
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  0-0  0-0
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  1-3  1-1
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ 1-0  2-1
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  1-0  1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  3-1  6-1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  3-3  1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 0-5  0-4
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  1-3  3-0α/α
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  2-0  1-4
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  1-1  1-6
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  1-2  0-1
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  1-3  0-1
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  4-4  0-3
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  0-0  2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  3-0  3-1
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  2-5  0-3α/α
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  0-2  1-2
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  0-0  1-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  1-4  0-3
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  1-5  0-4
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  5-0  4-2
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  2-1  0-1
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  0-2  1-3
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  1-0  0-3α/α
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  0-4  1-3
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  4-2  1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  2-0  1-1
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  0-3  2-3
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  – ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  1-4  0-7
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  2-4  2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  7-0  3-0 α/α
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  1-1  2-0
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  3-2  1-0
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  1-1  0-0
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  2-2  0-2
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  3-2  2-2
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  4-1  0-3 α/α
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 1-1  2-4
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  2016 – 2017.
1η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 4 – 0 5 – 0
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 – 0 0 – 0
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 1 – 3 3 – 4
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 2 – 1 2 – 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 0 – 5 3 – 4
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 1 – 0 2 – 2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 2 – 0 5 – 0
2η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 1 – 3 0 – 0
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 0 – 3 2 – 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 3 – 0 3 – 0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 3 – 1 2 – 1
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 1 – 0 1 – 1
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 2 – 1 0 – 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 3 – 0 0 – 1
3η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 2 – 1 3 – 0
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 0 – 1 1 – 3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 1 – 1 0 – 1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 0 – 2 1 – 2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 3 – 2 3 – 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 3 0 – 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 1 – 6 1 – 3
4η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 0 – 0  0 – 2
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 2 – 1  3 – 1
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 3 – 1  2 – 2
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 3 – 1  1 – 3
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 4 – 1 4 – 0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 – 2  2 – 1
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 1 – 2  2 – 2
5η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 7 – 1  3 – 1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 0 – 2  3 – 0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 3 – 0  1 – 0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 0 – 8  0 – 7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0 – 2  0 – 0
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 – 2  1 – 3
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 2 – 3  1 – 2
6η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 3 – 2  0 – 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 2 – 3  1 – 3
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 2 – 0 1 – 2
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 4 – 1 1 – 1
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 3 – 0  1 – 1
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 2 – 3  0 – 4
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 6 – 0  0 – 1
7η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 0 – 3  2 – 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 1 – 1  2 – 7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 0 – 2  0 – 1
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 4 – 2  2 – 0
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 1 – 0  1 – 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 0 – 5  0 – 4
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 2 – 0  7 – 1
8η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 0 – 4 1 – 5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 8 – 1  3 – 1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 0 – 2  0 – 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 1 – 3  0 – 4
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 1 – 0  2 – 1
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2 – 2  1 – 1
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 8 – 2  4 – 0
9η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 6 – 0  3 – 0
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 3 – 0  6 – 0
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 3 – 2  1 – 1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 6 – 2  2 – 1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 6 – 0  3 – 0
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 0 – 1  1 – 2
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 0 – 3  0 – 1
10η Αγωνιστική ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 1 – 2  1 – 1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 3  1 – 8
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 1 – 11  1 – 4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 1 – 2  1 – 4
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 5 – 1  2 – 2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 0 – 6  0 – 3
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 1 – 0 3 – 1
11η Αγωνιστική ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0 – 0 3-1
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 1 – 3 0-1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 9 – 0  4-3
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 3 – 0 0-1
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ 1 – 0  5-1
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 2 – 2  1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 1 – 5  1-0
12η Αγωνιστική ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  – ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ 1 – 3  1 -4
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 1 – 2  0 -4
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 8 – 1  5 -1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ  – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ 1 – 5  0 -7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ 1 – 7 2-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 4 – 3 1-1
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ 0 – 0  2 -4
13η Αγωνιστική ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 0 – 1  0-2
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ 0 – 1  7-3
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 4 – 0 1-0
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ 1 – 5  1-2
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2 – 1  4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ  – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 1 – 0 4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ  – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ 5 – 0 4-2
Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής

 

PLAY OFF Β΄ ΕΡ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ :

ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ( 1 x 2 ) : 4 – 0.

ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ( 3 x 4 ) : 0 – 3.

1η Θέση : ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ, 2η Θέση : ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ,

3η Θέση : ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ.

ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΡΙΤΑΘΛΗΤΩΝ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ :

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ( Γηπ. Ορμύλιας ) : 1 – 1, 1 – 1 παρ., 4 – 3 πεν., 6 – 5 τελικό.