Γ΄ Εθνική Κατηγορία – Αποτελέσματα

2ος ΟΜΙΛΟΣ   2020-2021

1η αγωνιστική…                                          1ος γύρος   2ος γύρος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Γιαννιτσών    1-1
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Ρεπό
Εδεσσαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης                   2-0
Νίκη Αγκαθιάς – Νέα Καλλικράτεια           1-1
Αναγέννηση Πλαγιάς – Ποσειδών Μηχανιώνας  0-1
Αγροτικός Αστέρας – Αετός Βαρβάρας        2-0
Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών                 0-0
Εθνικός Γιαννιτσών – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων    2-0

2η αγωνιστική…

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟ Κουφαλίων  0-3
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός   3-0
Ρεπό – Νίκη Αγκαθιάς
Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1
Νέα Καλλικράτεια – Αγροτικός Αστέρας  0-1
Ποσειδών Μηχανιώνας – Μακεδονικός  2-1
Αετός Βαρβάρας – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 1-2
Θύελλα Σαρακηνών – Εθνικός Γιαννιτσών  3-1

3η αγωνιστική…

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός  1-1
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  2-0
Αναγέννηση Πλαγιάς – Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-0
Αγροτικός Αστέρας – Ρεπό
Μακεδονικός – Θερμαϊκός Θέρμης  2-2
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Νέα Καλλικράτεια  3-0
Εθνικός Γιαννιτσών – Ποσειδών Μηχανιώνας  0-2
Αετός Βαρβάρας – Θύελλα Σαρακηνών 1-2

4η αγωνιστική…

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων   2-0
Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς  1-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας  0-3
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Μακεδονικός   0-3
Ρεπό – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών   1-0
Νέα Καλλικράτεια – Θύελλα Σαρακηνών  Αναβολή
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας  2-1

5η αγωνιστική…

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αναγέννηση Πλαγιάς  0-1
Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς        3-0
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός                     1-1
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 2-2
Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Γιαννιτσών    0-2
Θύελλα Σαρακηνών – Ρεπό
Αετός Βαρβάρας – Θερμαϊκός Θέρμης     2-0
Νέα Καλλικράτεια – Ποσειδών Μηχανιώνας  0-1

6η αγωνιστική…

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Αναγέννηση Πλαγιάς – Μακεδονικός    0-0
Νίκη Αγκαθιάς – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 0-2
Εδεσσαϊκός – Εθνικός Γιαννιτσών             3-1
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Θύελλα Σαρακηνών  0-2
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αετός Βαρβάρας  3-0
Ρεπό – Ποσειδών Μηχανιώνας
Θερμαϊκός Θέρμης – Νέα Καλλικράτεια        4-1

7η αγωνιστική…

ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός                       0-0
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Αγροτικός Αστέρας  0-1
Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Πλαγιάς       1-1
Θύελλα Σαρακηνών – Νίκη Αγκαθιάς                2-0
Αετός Βαρβάρας – Εδεσσαϊκός                     2-1
Ποσειδών Μηχανιώνας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας    7-0
Νέα Καλλικράτεια – Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0
Ρεπό – Θερμαϊκός Θέρμης

8η αγωνιστική…

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟ Κουφαλίων  2-0
Μακεδονικός – Εθνικός Γιαννιτσών               2-0
Αγροτικός Αστέρας – Θύελλα Σαρακηνών      1-1
Αναγέννηση Πλαγιάς – Αετός Βαρβάρας   4-1  
Νίκη Αγκαθιάς – Ποσειδών Μηχανιώνας         0-2
Εδεσσαϊκός – Νέα Καλλικράτεια               0-4
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Θερμαϊκός Θέρμης       0-1
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Ρεπό

9η αγωνιστική…

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εθνικός Γιαννιτσών             1-3
Θύελλα Σαρακηνών – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  2-1
Αετός Βαρβάρας – Μακεδονικός                    2-2
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας       ΑΝΑΒΟΛΗ
Νέα Καλλικράτεια – Αναγέννηση Πλαγιάς      0-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Νίκη Αγκαθιάς                    2-1
Ρεπό – Εδεσσαϊκός
Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας     3-0

10η αγωνιστική…

Θύελλα Σαρακηνών – ΠΑΟ Κουφαλίων                  4-1
Εθνικός Γιαννιτσών – Αετός Βαρβάρας              1-0
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Ποσειδών Μηχανιώνας   2-2
Μακεδονικός – Νέα Καλλικράτεια                      2-0
Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης                 2-4
Αναγέννηση Πλαγιάς – Ρεπό
Νίκη Αγκαθιάς – Αναγέννηση Γιαννιτσών               0-1
Εδεσσαϊκός – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας                         1-0

11η αγωνιστική…

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αετός Βαρβάρας               1-1
Ποσειδών Μηχανιώνας – Θύελλα Σαρακηνών      2-1
Νέα Καλλικράτεια – Εθνικός Γιαννιτσών       4-3
Θερμαϊκός Θέρμης – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων   1-0
Ρεπό – Μακεδονικός
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Αγροτικός Αστέρας     1-2
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αναγέννηση Πλαγιάς        1-6
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς                             0-3

12η αγωνιστική…

Ποσειδών Μηχανιώνας – ΠΑΟ Κουφαλίων       1-0
Αετός Βαρβάρας – Νέα Καλλικράτεια         2-1
Θύελλα Σαρακηνών – Θερμαϊκός Θέρμης        2-1
Εθνικός Γιαννιτσών – Ρεπό
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-1
Μακεδονικός – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας                       5-1
Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός                          1-4
Αναγέννηση Πλαγιάς – Νίκη Αγκαθιάς                   0-1

13η αγωνιστική…

ΠΑΟ Κουφαλίων – Νέα Καλλικράτεια        0-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδών Μηχανιώνας   0-1
Ρεπό – Αετός Βαρβάρας                        
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θύελλα Σαρακηνών 3-1
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Εθνικός Γιαννιτσών       3-2
Εδεσσαϊκός – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων           1-3
Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός                        1-0
Αναγέννηση Πλαγιάς – Αγροτικός Αστέρας      3-1

14η αγωνιστική…

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟ Κουφαλίων      4-0
Νέα Καλλικράτεια – Ρεπό   
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-1
Αετός Βαρβάρας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας          6-3
Θύελλα Σαρακηνών – Εδεσσαϊκός                      0-1
Εθνικός Γιαννιτσών – Νίκη Αγκαθιάς                  1-1
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Αναγέννηση Πλαγιάς  0-0
Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας                      4-1

15η αγωνιστική…

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ρεπό
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Θερμαϊκός Θέρμης  4-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Νέα Καλλικράτεια   1-2
Εδεσσαϊκός – Ποσειδών Μηχανιώνας              0-0
Νίκη Αγκαθιάς – Αετός Βαρβάρας              3-2
Αναγέννηση Πλαγιάς – Θύελλα Σαρακηνών    2-1
Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γιαννιτσών        3-2
Μακεδονικός – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων         5-0

 

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ   2019-2020

Πρόγραμμα του 2ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής

1η αγωνιστική 16η          Αποτελέσματα

22/09/19                                     A γύρος              Β γύρος

ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας 0-5                              0-3
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός 1-0                0-0
ΠΑΣ Φλώρινα-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-2   1-2
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-1              0-2
Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός 1-0                               1-3
Αστραπή Μεσοποταμίας-Αγροτικός Αστέρας 0-0             0-3
Θύελλα Σαρακηνών-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.          3-0 α.α.
Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

2η αγωνιστική 17η

Ποσειδών Μηχανιώνας-ΑΟ Σειρήνα 5-0          3-0

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών  2-0    0-1

Μακεδονικός-Νίκη Αγκαθιάς  0-0    0-0

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Θερμαϊκός Θέρμης  0-4   0-1

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αστραπή Μεσοποταμίας  3-0     2-0

Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου  3-0 α.α.      3-0 αα

Αγροτικός Αστέρας-Θύελλα Σαρακηνών 0-0    0-1

Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα

3η αγωνιστική 18η

ΑΟ Σειρήνα-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-3           0-3 ΑΑ

ΠΑΣ Φλώρινα-Ποσειδών Μηχανιώνας  0-0        0-1

Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας  0-1         0-2

Αστραπή Μεσοποταμίας-Μακεδονικός  0-1       0-5

Άρης Παλαιοχωρίου-Μ. Αλέξ. Τρικάλων  0-3 Α.Α.     0-3 ΑΑ

Θύελλα Σαρακηνών-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας 3-3   0-4

Εδεσσαϊκός-Αγροτικός Αστέρας  1-0             2-2

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

4η αγωνιστική 19η

ΠΑΣ Φλώρινα-ΑΟ Σειρήνα   1-0      3-0 ΑΑ

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Νίκη Αγκαθιάς  1-0     1-1

Ποσειδών Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης   1-0    4-2

Αλμωπός Αριδαίας-Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0     4-0

Μακεδονικός-Θύελλα Σαρακηνών  2-0      0-1

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας  0-0     1-1

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Εδεσσαϊκός   2-2       0-1

Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

5η αγωνιστική 20ή

ΑΟ Σειρήνα-Νίκη Αγκαθιάς  1-5     0-3 αα

Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΑΣ Φλώρινα  3-0       1-1

Αστραπή Μεσοποταμίας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0    1-5

Άρης Παλαιοχωρίου-Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3 α.α.    0-3 αα

Θύελλα Σαρακηνών-Αλμωπός Αριδαίας 0-4   0-2

Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός 0-1         0-1

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας 0-1    0-0

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

6η αγωνιστική 21η

Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΟ Σειρήνα 4-0     3-0

Νίκη Αγκαθιάς-Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0  4-1

ΠΑΣ Φλώρινα-Άρης Παλαιοχωρίου  3-0 α.α.   3-0 αα

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θύελλα Σαρακηνών 2-0   0-1

Ποσειδών Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας 0-2    1-3

Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός 1-0    1-1

Μακεδονικός-Μ. Αλέξ. Τρικάλων 2-0    1-1

Ρεπό: ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

7η αγωνιστική 22η

ΑΟ Σειρήνα-Αστραπή Μεσοποταμίας  0-5      0-3 ΑΑ

Άρης Παλαιοχωρίου-Θερμαϊκός Θέρμης  0-3 Α.Α    0-3 ΑΑ

Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς  2-1      1-0

Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΣ Φλώρινα 0-1       3-1

Εδεσσαϊκός-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών  1-1    2-1

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Ποσειδών Μηχανιώνας 1-1     0-1

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Αλμωπός Αριδαίας 0-0   0-0

Ρεπό: Μακεδονικός

8η αγωνιστική 23η

Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΟ Σειρήνα 0-3 Α.Α      0-3 αα

Αστραπή Μεσοποταμίας-Θύελλα Σαρακηνών 0-1   0-3

Θερμαϊκός Θέρμης-Αγροτικός Αστέρας 2-1    0-1

Νίκη Αγκαθιάς-Εδεσσαϊκός  1-0       0-0

ΠΑΣ Φλώρινα-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας  3-2    2-0

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μ. Αλέξ. Τρικάλων 1-0    0-0

Ποσειδών Μηχανιώνας-Μακεδονικός  0-3    0-0

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

9η αγωνιστική 24η

ΑΟ Σειρήνα-Θύελλα Σαρακηνών  0-3   0-3 αα

Αγροτικός Αστέρας-Άρης Παλαιοχωρίου  3-0ΑΑ   3-0αα

Εδεσσαϊκός-Αστραπή Μεσοποταμίας  2-0   3-0

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Θερμαϊκός Θέρμης 0-0  0-1

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Νίκη Αγκαθιάς  1-0  0-0

Μακεδονικός-ΠΑΣ Φλώρινα  2-1   0-0

Αλμωπός Αριδαίας-Ποσειδών Μηχανιώνας  3-0  2-3

Ρεπό: ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

10η αγωνιστική 25η

Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Σειρήνα  3-0   3-0 αα

Θύελλα Σαρακηνών-Εδεσσαϊκός  1-1    0-1

Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας  0-3ΑΑ   0-3 αα

Αστραπή Μεσοποταμίας-Μ. Αλέξ. Τρικάλων  0-3   1-2

Θερμαϊκός Θέρμης-Μακεδονικός  0-0   1-0

ΠΑΣ Φλώρινα-Αλμωπός Αριδαίας  1-4   0-7

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ποσειδών Μηχανιώνας  1-0  0-3

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

11η αγωνιστική 26η

ΑΟ Σειρήνα-Εδεσσαϊκός  0-3 ΑΑ  0-3 αα

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αγροτικός Αστέρας  1-2  0-1

Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Θύελλα Σαρακηνών 2-1  1-3

Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου  3-0 ΑΑ  3-0 αα

Αλμωπός Αριδαίας-Θερμαϊκός Θέρμης 4-0 2-1

Ποσειδών Μηχανιώνας-Νίκη Αγκαθιάς 1-1  3-1

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΣ Φλώρινα 3-0  3-3

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

12η αγωνιστική 27η

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-ΑΟ Σειρήνα  3-0  3-0 

Εδεσσαϊκός-Μ. Αλέξ. Τρικάλων  2-0    0-0

Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός  0-2   0-0

Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας  0-3 αα  0-3 αα

Αστραπή Μεσοποταμίας-Ποσειδών Μηχανιώνας 0-7  0-1

Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών  1-1

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΣ Φλώρινα 2-0  1-0

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

13η αγωνιστική 28η

ΑΟ Σειρήνα-Μ. Αλέξ. Τρικάλων  0-3 ΑΑ

Μακεδονικός-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας  1-1

Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας  2-1

Ποσειδών Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών  3-2

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Άρης Παλαιοχωρίου  3-0 ΑΑ

ΠΑΣ Φλώρινα-Αστραπή Μεσοποταμίας  2-0

Νίκη Αγκαθιάς-Θερμαϊκός Θέρμης  2-1

Ρεπό: Εδεσσαϊκός

14η αγωνιστική 29η

Μακεδονικός-ΑΟ Σειρήνα 3-0

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αλμωπός Αριδαίας  1-1

Εδεσσαϊκός-Ποσειδών Μηχανιώνας  4-0

Αγροτικός Αστέρας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-2

Θύελλα Σαρακηνών-ΠΑΣ Φλώρινα  5-0

Άρης Παλαιοχωρίου-Νίκη Αγκαθιάς  0-3 ΑΑ

Αστραπή Μεσοποταμίας-Θερμαϊκός Θέρμης 0-5

Ρεπό: Μ. Αλέξ. Τρικάλων

15η αγωνιστική 30ή

Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός  2-1

Ποσειδών Μηχανιώνας-Μ. Αλέξ. Τρικάλων 0-1

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας  0-0

ΠΑΣ Φλώρινα-Εδεσσαϊκός 0-0

Νίκη Αγκαθιάς-Αγροτικός Αστέρας  ΔΙΕΚΟΠΗ

Θερμαϊκός Θέρμης-Θύελλα Σαρακηνών 2-0

Αστραπή Μεσοποταμίας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 ΑΑ

Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα

2ος ΟΜΙΛΟΣ   2018-2019

Άρης Παλαιοχωρίου  και Π.Ο.Τρίγλιας  στην  Γ΄ Εθνικη

1η αγωνιστική 14η                     1ος γύρος     2ος γυρος

ΠΑΟ Κουφαλίων-ΠΟ Τρίγλιας          0-2           1-2              

ΑΠΕ Λαγκαδά-Ερμής Αμυνταίου           0-0        0-7

Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός           2-0       0-0

Άρης Παλαιοχωρίου-Νίκη Αγκαθιάς  0-1      2-2

Βέροια-ΑΣ Γιαννιτσά                             1-0     0-0

Ολυμπιακός Κυμίνων-Εδεσσαϊκος          0-0        0-3

Μελιτέας Μελίτης-Αγροτικός Αστέρας     1-1        1-2

2η αγωνιστική 15η

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΠΑΟ Κουφαλίων           2-1            0-1

ΠΟ Τρίγλιας-Αλμωπός Αριδαίας      3-0           0-2

Ερμής Αμυνταίου-Άρης Παλαιοχωρίου   1-3     2-3

Μακεδονικός-Βέροια                                2-1        1-3

Νίκη Αγκαθιάς-Ολυμπιακός Κυμίνων         1-1         1-0

ΑΣ Γιαννιτσά-Μελιτέας Μελίτης                4-0         3-1

Εδεσσαϊκος-Αγροτικός Αστέρας                2-1         0-0

3η αγωνιστική 16η

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αλμωπός Αριδαίας         0-0            1-3

Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΠΕ Λαγκαδά       1-0         4-2

Βέροια-ΠΟ Τρίγλιας                              0-0         3-1

Ολυμπιακός Κυμίνων-Ερμής Αμυνταίου     0-0          2-1

Μελιτέας Μελίτης-Μακεδονικός                 3-2         1-5

Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς            0-1          0-1

Εδεσσαϊκος-ΑΣ Γιαννιτσά                         1-2         4-1

4η αγωνιστική 17η

Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΑΟ Κουφαλίων  4-2        4-1

Αλμωπός Αριδαίας-Βέροια                        1-1        0-1

ΑΠΕ Λαγκαδά-Ολυμπιακός Κυμίνων          1-0        0-1

ΠΟ Τρίγλιας-Μελιτέας Μελίτης             2-0        3-2

Ερμής Αμυνταίου-Αγροτικός Αστέρας        0-3        2-2

Μακεδονικός-Εδεσσαϊκος                         1-0        1-2

Νίκη Αγκαθιάς-ΑΣ Γιαννιτσά                     2-0        0-0

5η αγωνιστική 18η

ΠΑΟ Κουφαλίων-Βέροια                                 2-2    0-3

Ολυμπιακός Κυμίνων-Άρης Παλαιοχωρίου  0-1    0-0

Μελιτέας Μελίτης-Αλμωπός Αριδαίας               0-3      0-3

Αγροτικός Αστέρας-ΑΠΕ Λαγκαδά                    1-0     2-0

Εδεσσαϊκος-ΠΟ Τρίγλιας                             4-1     0-1

ΑΣ Γιαννιτσά-Ερμής Αμυνταίου                      1-0     1-1

Νίκη Αγκαθιάς-Μακεδονικός                          1-1     3-2

6η αγωνιστική 19η

Ολυμπιακός Κυμίνων-ΠΑΟ Κουφαλίων            0-0       0-2

Βέροια-Μελιτέας Μελίτης                               5-3      4-0

Άρης Παλαιοχωρίου-Αγροτικός Αστέρας    0-1     2-2

Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκος                       0-0      0-1

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΣ Γιαννιτσά                           1-3      0-3

ΠΟ Τρίγλιας-Νίκη Αγκαθιάς                       0-0      0-3  

Ερμής Αμυνταίου-Μακεδονικός                     1-1       1-0

7η αγωνιστική 20ή

ΠΑΟ Κουφαλίων-Μελιτέας Μελίτης           5-1     1-3

Αγροτικός Αστέρας-Ολυμπιακός Κυμίνων  2-1     1-1

Εδεσσαϊκος-Βέροια                                 0-1     1-1

ΑΣ Γιαννιτσά-Άρης Παλαιοχωρίου      2-3      1-2

Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας            1-1      0-2

Μακεδονικός-ΑΠΕ Λαγκαδά                     1-0      2-0

Ερμής Αμυνταίου-ΠΟ Τρίγλιας            0-2     0-3

8η αγωνιστική 21η

Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΟ Κουφαλίων      2-0     0-0

Μελιτέας Μελίτης-Εδεσσαϊκος               0-3      0-3

Ολυμπιακός Κυμίνων-ΑΣ Γιαννιτσά         1-0     0-2

Βέροια-Νίκη Αγκαθιάς                           0-1     0-0

Άρης Παλαιοχωρίου-Μακεδονικός     2-0    1-1

Αλμωπός Αριδαίας-Ερμής Αμυνταίου       2-0    4-1

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΠΟ Τρίγλιας                 0-0    0-2

9η αγωνιστική 22η

ΠΑΟ Κουφαλίων-Εδεσσαϊκος     0-4        1-1

ΑΣ Γιαννιτσά-Αγροτικός Αστέρας  1-1      0-1

Νίκη Αγκαθιάς-Μελιτέας Μελίτης    1-1     1-1

Μακεδονικός-Ολυμπιακός Κυμίνων   0-1    3-1

Ερμής Αμυνταίου-Βέροια               0-4     0-3

ΠΟ Τρίγλιας-Άρης Παλαιοχωρίου  0-1    2-1

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά        0-0    3-0

10η αγωνιστική 23η

ΑΣ Γιαννιτσά-ΠΑΟ Κουφαλίων      1-0     2-0

Εδεσσαϊκος-Νίκη Αγκαθιάς          0-0      0-1

Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός   0-1     1-2

Μελιτέας Μελίτης-Ερμής Αμυνταίου   1-2   2-1

Ολυμπιακός Κυμίνων-ΠΟ Τρίγλιας  0-1   0-3

Βέροια-ΑΠΕ Λαγκαδά                   2-1        3-0

Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας  2-1      1-1

11η αγωνιστική 24η

ΠΑΟ Κουφαλίων-Νίκη Αγκαθιάς  0-0        0-1

Μακεδονικός-ΑΣ Γιαννιτσά         1-0         1-1

Ερμής Αμυνταίου-Εδεσσαϊκος     0-8         0-3

ΠΟ Τρίγλιας-Αγροτικός Αστέρας   1-0     3-0

ΑΠΕ Λαγκαδά-Μελιτέας Μελίτης        5-0      1-5

Αλμωπός Αριδαίας-Ολυμπιακός Κυμίνων  3-1    1-1

Βέροια-Άρης Παλαιοχωρίου     2-0            1-2

12η αγωνιστική 25η

Μακεδονικός-ΠΑΟ Κουφαλίων  2-0

Νίκη Αγκαθιάς-Ερμής Αμυνταίου  1-0

ΑΣ Γιαννιτσά-ΠΟ Τρίγλιας        0-0

Εδεσσαϊκος-ΑΠΕ Λαγκαδά          1-1

Αγροτικός Αστέρας-Αλμωπός Αριδαίας   2-1

Μελιτέας Μελίτης-Άρης Παλαιοχωρίου  1-3

Ολυμπιακός Κυμίνων-Βέροια                   0-3

13η αγωνιστική 26η

ΠΑΟ Κουφαλίων-Ερμής Αμυνταίου    1-0

ΠΟ Τρίγλιας-Μακεδονικός            2-1

ΑΠΕ Λαγκαδά-Νίκη Αγκαθιάς           0-3

Αλμωπός Αριδαίας-ΑΣ Γιαννιτσά      0-0

Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκος  0-0

Βέροια-Αγροτικός Αστέρας              3-0

Μελιτέας Μελίτης-Ολυμπιακός Κυμίνων   1-0

 

 

2ος όμιλος           2017-2018

Άρης Παλαιοχωρίου  Γ΄ Εθνικη

1η αγωνιστική Α/Α                             1oς γυρος  2ος γυρος
Άρης Παλαιοχωρίου 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 1-0               2-1
Εδεσσαϊκός 15 ΑΠΕ Λαγκαδά                  2-2               3-0
ΑΟ Καρδίας 14 Πιερικός                         1-2               1-0
ΑΕ Καρίτσας 13 Ηρακλής                       2-0                2-2
Μακεδονικός 12 Αλμωπός Αριδαίας         1-3                0-1
Αγροτικός Αστέρας 11 Καμπανιακός        3-2               2-0
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 9 Νάουσα        1-0                0-1
Κιλκισιακός ρεπό

2η αγωνιστική Α/Α
Κιλκισιακός 1 Άρης Παλαιοχωρίου                   0-0      0-2
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 4 Εδεσσαϊκός                     0-1      0-0
ΑΠΕ Λαγκαδά 6 ΑΕ Καρίτσας                           4-0     1-1
Πιερικός 7 Μακεδονικός                                  1-1     1-2
Ηρακλής 8 Αγροτικός Αστέρας                         0-0     3-0
Αλμωπός Αριδαίας 9 Νάουσα                           3-1     0-0
Καμπανιακός 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων        0-1     0-0
ΑΟ Καρδίας ρεπό

3η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 4 Εδεσσαϊκός                    3-0    1-0
ΑΟ Καρδίας 3 Κιλκισιακός                                2-0    2-0
ΑΕ Καρίτσας 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας                     0-2    1-0
Αγροτικός Αστέρας 15 ΑΠΕ Λαγκαδά                  0-1   2-1
Νάουσα 14 Πιερικός                                         3-0    2-2
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 13 Ηρακλής               1-2     0-4
Αλμωπός Αριδαίας 11 Καμπανιακός                   1-1     0-0
Μακεδονικός ρεπό
4η αγωνιστική Α/Α
ΑΟ Καρδίας 1 Άρης Παλαιοχωρίου                     0-2    1-3
Εδεσσαϊκός 6 ΑΕ Καρίτσας                                1-1     1-1
Κιλκισιακός 7 Μακεδονικός                               0-1     0-0
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 8 Αγροτικός Αστέρας            1-1     1-2
ΑΠΕ Λαγκαδά 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων        3-3     0-1
Πιερικός 11 Καμπανιακός                                 2-1     3-0
Ηρακλής 12 Αλμωπός Αριδαίας                         0-0     1-0
Νάουσα ρεπό

5η αγωνιστική                                                                                                          Άρης Παλαιοχωρίου 6 ΑΕ Καρίτσας    3-0     1-2                                                        Μακεδονικός 5 ΑΟ Καρδίας              1-0     1-1                                                        Αγροτικός Αστέρας 4 Εδεσσαϊκός     4-3      0-1                                                      Νάουσα 3 Κιλκισιακός                           1-0    1-3                                                       Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας  2-0   1-1                                             Αλμωπός Αριδαίας 15 ΑΠΕ Λαγκαδά                  1-1    2-1                                                   Πιερικός 13 Ηρακλής                                      0-1     0-5                                                    Καμπανιακός ρεπό

6η αγωνιστική Α/Α
Μακεδονικός 1 Άρης Παλαιοχωρίου      2-0       1-3
ΑΕ Καρίτσας 8 Αγροτικός Αστέρας        0-1       2-1
ΑΟ Καρδίας 9 Νάουσα                         3-0       0-2
Εδεσσαϊκός 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 0-3      2-0
Κιλκισιακός 11 Καμπανιακός                  4-0      2-1
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 12 Αλμωπός Αριδαίας 1-1      1-3
ΑΠΕ Λαγκαδά 14 Πιερικός                      1-2      0-0
Ηρακλής ρεπό

7η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 8 Αγροτικός Αστέρας         3-1    1-1
Νάουσα 7 Μακεδονικός                                   2-0    0-0
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 6 ΑΕ Καρίτσας           0-4    0-0
Καμπανιακός 5 ΑΟ Καρδίας                             0-1    1-2
Αλμωπός Αριδαίας 4 Εδεσσαϊκός                      1-0    0-0
Ηρακλής 3 Κιλκισιακός                                    5-1   4-0
Πιερικός 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας                          0-1    0-0
ΑΠΕ Λαγκαδά ρεπό

8η αγωνιστική Α/Α
Νάουσα 1 Άρης Παλαιοχωρίου                          2-0     0-4
Αγροτικός Αστέρας 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 2-0     2-2
Μακεδονικός 11 Καμπανιακός                           1-0     2-0
ΑΕ Καρίτσας 12 Αλμωπός Αριδαίας                    1-1     0-2
ΑΟ Καρδίας 13 Ηρακλής                                   1-2    1-2
Εδεσσαϊκός 14 Πιερικός                                    1-0    1-1
Κιλκισιακός 15 ΑΠΕ Λαγκαδά                             0-2    2-1
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας ρεπό
9η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων   5-1  1-0
Καμπανιακός 9 Νάουσα                                       0-1  2-1
Αλμωπός Αριδαίας 8 Αγροτικός Αστέρας                4-0  1-2
Ηρακλής 7 Μακεδονικός                                      1-0   0-1
Πιερικός 6 ΑΕ Καρίτσας                                       2-1   0-0
ΑΠΕ Λαγκαδά 5 ΑΟ Καρδίας                                2-0   1-0
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 3 Κιλκισιακός                          2-1   1-0
Εδεσσαϊκός ρεπό
10η αγωνιστική Α/Α
Καμπανιακός 1 Άρης Παλαιοχωρίου                  0-2   0-3
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 12 Αλμωπός Αριδαίας 0-1   1-5
Νάουσα 13 Ηρακλής                                       1-2   1-2
Αγροτικός Αστέρας 14 Πιερικός                        0-1   0-1
Μακεδονικός 15 ΑΠΕ Λαγκαδά                         2-0   1-1
ΑΟ Καρδίας 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας                      2-1   3-0
Εδεσσαϊκός 3 Κιλκισιακός                                1-1    1-1
ΑΕ Καρίτσας ρεπό
11η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 12 Αλμωπός Αριδαίας        1-0   1-0
Ηρακλής 11 Καμπανιακός                               5-1    4-2
Πιερικός 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων              2-1    2-0
ΑΠΕ Λαγκαδά 9 Νάουσα                                 1-1    0-0
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 7 Μακεδονικός                   0-1    0-6
Κιλκισιακός 6 ΑΕ Καρίτσας                             1-0     1-1
Εδεσσαϊκός 5 ΑΟ Καρδίας                              2-0     1-4
Αγροτικός Αστέρας ρεπό
12η αγωνιστική Α/Α
Ηρακλής 1 Άρης Παλαιοχωρίου                     3-1    0-0
Αλμωπός Αριδαίας 14 Πιερικός                      1-0    0-1
Καμπανιακός 15 ΑΠΕ Λαγκαδά                      4-3   0-4
Νάουσα 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας                        0-0   2-1
Αγροτικός Αστέρας 3 Κιλκισιακός                  2-1   1-3
Μακεδονικός 4 Εδεσσαϊκός                          0-0   1-2
ΑΕ Καρίτσας 5 ΑΟ Καρδίας                          2-4    2-1
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων ρεπό
13η αγωνιστική Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου 14 Πιερικός                  2-1   0-3
ΑΠΕ Λαγκαδά 13 Ηρακλής                          1-0   0-3
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας 11 Καμπανιακός             1-0   1-3
Κιλκισιακός 10 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων      1-1   3-0
Εδεσσαϊκός 9 Νάουσα                                2-0   0-0
ΑΟ Καρδίας 8 Αγροτικός Αστέρας                1-1   1-2
ΑΕ Καρίτσας 7 Μακεδονικός                        1-1   0-1
Αλμωπός Αριδαίας ρεπό
14η αγωνιστική Α/Α
ΑΠΕ Λαγκαδά 1 Άρης Παλαιοχωρίου            1-1    2-0
Ηρακλής 2 ΑΣΦ Αλεξάνδρειας                     2-0    7-0
Αλμωπός Αριδαίας 3 Κιλκισιακός                  0-3   0-2
Καμπανιακός 4 Εδεσσαϊκός                          1-2   0-2
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 5 ΑΟ Καρδίας        1-0    1-4
Νάουσα 6 ΑΕ Καρίτσας                                1-0    4-1
Αγροτικός Αστέρας 7 Μακεδονικός                0-2   3-1
Πιερικός ρεπό
15η αγωνιστική Α/Α
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΠΕ Λαγκαδά           2-3    0-9
ΑΕ Καρίτσας-Καμπανιακός                           0-0    2-3
Αγροτικός Αστέρας-Νάουσα                         1-1    1-1
Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων     1-1   1-0
ΑΟ Καρδίας-Αλμωπός Αριδαίας                     1-1    1-0
Κιλκισιακός-Πιερικός                                    0-1   0-0
Εδεσσαϊκός-Ηρακλής                                   0-0    1-3
Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου